Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı Tamiri

Dünyanın önde gelen çelik kapı üreticilerinden biri olan DİERRE, ünlü bir İtalyan firmasıdır. DİERRE, kapı ve kasaların renk ve modelleriyle ilgili geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunan, sürekli güncellenen ve gelişen, teknolojiyi yakından takip eden bir firmadır. DİERRE yetkili servis sağlayıcısı olarak, tüm dünyaya ihraç edilen son derece dayanıklı ve kaliteli ürünlerimizle DİERRE çelik kapı kilitleri ve anahtar sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

çelik kapı tamiri

Çelik Kapı Tamiri Nedir?

Çelik kapı tamiri, günümüzde yaygın olarak kullanılan ve müşteriler tarafından tercih edilen çelik kapı problemlerinin giderilmesine yönelik bir hizmettir. Firmamız ayrıca çilingir merkezi hizmetleri kapsamında sizlere en iyi kapı tamiri hizmetini sunmaktadır. Üstelik bu hizmetleri uygun fiyatlarla sunar ve asla bütçenizi zorlamaz.

Firmamız Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı tamirinde her zaman müşterilerimize daha iyi hizmet verme ilkesine bağlı kalmaktadır. Şirketimizde dikkatli, profesyonel, güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımızın her zaman ilk prensibi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu nedenle firmamız çelik kapı tamiri alanında ilk sırada gelmektedir.

Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı Servisi

Çelik kapıların diğer kapı çeşitlerine göre daha karmaşık olması kapı montajını daha da zorlaştırmıştır. Montaj aşamasındaki bu karmaşıklık, daha fazla çelik kapı arızasına yol açmaktadır. Çelik kapılardaki arızalar, bakım ve onarım hizmeti veren çilingirler tarafından giderilmektedir. Çelik kapılardaki arızaların birçok nedeni olabilir.

Çelik kapılar hem dekor hem de güvenlik açısından en yaygın kapı çeşitleridir. Zaman zaman bu kapılar bakımsızlıktan dolayı birçok sorun yaşayabilir. Bu sebeple firmamız müşterilerine Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı tamiri hizmeti sunmaktadır. Deneyimli çalışanları ile müşteri memnuniyeti ilkesi ile yönetilen firmamız; Kapılarınızın yapıldığı model, marka ve hammadde ne olursa olsun size kesin ve kaliteli çözümler sunar. Kapılarınızın montajı, değiştirilmesi ve tamiri ile kilit sistemlerinin adaptasyonunu gerçekleştiren firmamız hızlı çözümler ile tanınmaktadır.

Çelik kapılarla ilgili en yaygın sorunlardan biri çelik kapının bir süre kapanıp ardından kapanmama sorunu çıkarmasıdır. Aynı zamanda kapanmayan kapıları itmek ve kapanması için zorlamak büyük sorunlara neden olabilir. Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı tamir ve bakım firmamız, çelik kapı montajından tadilata kadar birçok aşamada hizmet vermektedir. Çelik kapılar için bakım onarım yapan servisimiz kaliteli ve deneyimli kadrosuyla her zaman hizmetinizdedir. Aksi takdirde çelik kapılarla ilgili sorunlar çözülemez ve çelik kapıların yeniden değiştirilmesi gerekebilir.

Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı Bakım Onarım Hizmeti İçeriği

Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı tamiri yapan firmamız aşağıdaki sorunlarda bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır:

 • • Çelik kapının zemine sürtmesi sorunu,
 • • Metal kapıların kesilmesi,
 • • Metal kapılar ve apartmanlar için onarım hizmeti,
 • • Kapatılması zor olan çelik kapılarla ilgili sorunlar,
 • • Çelik kapının sert kapanması ile ilgili sorun,
 • • Çelik bir kapıyı kilitleme zorluğu,
 • • Çelik kapıyı kilitleyememe sorunu,
 • • Çelik kapı panelleri için değişim hizmeti,
 • • Çelik kapıların yıllık bakımı,
 • • Çelik kapı kilitlerinin yıllık servisi,
 • • Çelik kapı kilidi ayarları,
 • • Çelik kapı düşme sorunu,
 • • Metal kapı satışı ve montajı,
 • • Çelik kapılara ikinci güvenlik kilitlerinin takılması,
 • • Çelik kapıların merkezi kilitlerinin işlenmesi,
 • • Çelik kapıların temel değişimi,
 • • Çelik kapı anahtarının kaybolması durumunda çilingirlik hizmeti.

Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı Tamiri

Çelik kapı üreticileri, yaptıkları çelik kapıların daha güvenli ve estetik açıdan daha hoş olduğunu söylüyor. Konuyla ilgili uzman görüşleri de aynı yöndedir. Ancak güvenlik ve estetik açısından daha iyi olmaları çelik kapıların hiçbir sıkıntısı olmadığı anlamına gelmez. Çelik kapıların ahşap, demir veya diğer kapılar gibi farklı sorunları da olabilir. Çelik kapıların diğer kapılara göre daha mekanik ve çok yönlü olması olası sorunları arttırmaktadır. Çelik kapılardaki çeşitli arızaların giderilmesi işlemine çelik kapı tamiri denir.

Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı Menteşe Sorunları

Bilindiği gibi sadece kapı alındıktan sonra oluşan sorunları çözmek için bile tam donanımlı uzman ekip gerekmektedir. Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı tamir servisi bu amaçla kurulmuştur. Tüm sorunların çözümü alanında uzman kapı ustaları sayesinde yapılmaktadır. Çelik kapılardaki sorunların çoğu menteşelerden kaynaklanır. Menteşe sorunları genellikle kapıların kapanma ve kilitlenme aşamasında ortaya çıkar. Bu sorunlardan en dikkat çekeni kapıların hemen kapanmamasıdır. Ayrıca menteşe, kapıyı kilitlemede zorluğa neden olabilir. Her türlü menteşe sorununda Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı tamir servisi uygun fiyata kaliteli onarım hizmeti sunmaktadır.

Tufanbeyli Dierre Çelik Kapım Kapanmıyor Ne Yapmalıyım?

Çelik kapılarda karşılaşılan sorunların çoğu, çelik kapıların açılıp kapanması sırasında meydana gelmektedir. Çelik kapının kapanmasını engelleyen çeşitli problemler olabilir. Çelik kapıların kapatmayacağı sorunlardan biri de kapının düşmesidir. Menteşesinde problem olan bir çelik kapı düşüyor ve kapının kapanmasında problem vardır. Normalde tek seferde çekerek veya iterek kapatılması gereken kapı, birkaç denemeden sonra kapanır. Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı tamir servisimizi arayarak bize ulaşabilir, her türlü bakım ve onarım hizmetine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Tufanbeyli Dierre Çelik Kapım Sallanıyor Ne Yapmalıyım

Çelik kapılarda meydana gelen arızalardan biri de çelik kapıların takırtısıdır. Düzgün takılmayan çelik kapılar zamanla titremeye başlar. Bu sarsıntının nedeni, montajı yapılan kapının vidalarının zamanla zayıflamasıdır. Ayrıca bir menteşe arızası çelik kapının sallanmasına neden olabilir. Bu durumda tamirci çağırmak gerekebilir.

Çelik kapıların sallanması sorunu, birçok çelik kapının karşılaştığı bir sorundur. Müşteriler çelik kapı tamircisini arayıp çelik kapının sallanmasından şikâyet ettiğinde tamirciler kolayca müdahale edebiliyor. Evinize veya iş yerinize gelen bir Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı tamircisi kapı sallanma sorununu kapı ayarlarını değiştirerek kolayca çözebilir. Çelik kapının sallanmasının sebebi tetik ayarlarındaki bozulmadır. Telafi ayarlarının yapılması sorunu düzeltecektir. Bu konuda size yardımcı olması için Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı tamir servisimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı Kolları Tamiri

Çelik kapı çeşitli aksesuarlara sahiptir. Bu aksesuarların en ünlüsü ve dikkat çekeni çelik kapı koludur. İçeride kapıyı açmak için bir kapı kolu, dışarıda ise kapıyı yerinde tutmak için bir kapı kolu vardır. Ayrıca çelik kapılarda; Çeşitli kapı kilitleri, kapı dürbünleri, tak çalıştır gibi aksesuarlar, emniyet kolları ve kapı tokmağı bulunmaktadır.

Çelik bir kapının en yaygın kullanılan parçası elbette kapı kollarıdır. Kapıyı açıp kapatmak istediğimizde kapı kolunu kullanırız, kapıyı her tutmak istediğimizde kapı kolunu tutmamız gerekir. Kapı kolunun bu sık kullanımı da onu en olası arıza yerlerinden biri yapar. Çelik kapı kollarının tamiri, sık kullanılan çelik kapılarda arıza giderme olarak adlandırılır.

Çelik kapı kolu iki parçaya ayrılmıştır. Kapının içeriden açılmasını sağlayan klasik kapı kolu yukarı aşağı kademesiz olarak hareket eder. Bu, kapı kolunun zamanla kırılmasına neden olacaktır. Kırılan kapı kolu tamir edilip kullanılabilir. Ancak çelik kapı kolu tamir edilemez ise yenisi ile değiştirilmesi gerekecektir. Her türlü sorunda Tufanbeyli Dierre Çelik Kapı tamir servisi yardımınıza koşacaktır.

Tufanbeyli Dierre Çelik Kapım Ses Çıkarıyor

Çelik kapı arızaları farklı olabilir ve birçok nedeni olabilir. Ortaya çıkan sorunlardan biri de kapıda duyulabilen gıcırtıdır. Yeni kurulan bir çelik kapının sesi, kapı montaj arızasını gösterir. Çoğu çelik kapı gürültü sorunu, çelik kapı menteşelerinden kaynaklanır. Çelik kapı menteşelerindeki bir sorun, kapı açılıp kapandığında rahatsız edici bir ses çıkarır. Kapı gıcırtısı olarak bilinen bu ses, kapı menteşesi uzun süre yağlanmadığında ortaya çıkar. Bu ses kapı menteşesine yağ sürülerek giderilebilir.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


Çelik kapınızı tamir ettirmeden önce sorunu gösteren kısa bir video çekip whatsapp üzerinden bize göndermeniz yeterli. Dakikalar içerisinde arızanızın çözümü, tamir ücreti ve referanslarımızın olduğu teklifimizle size geri dönmüş olacağız. Bu sayede kapınızın arızasına benzer sorunları çözdüğümüz yüzlerce referansımızı inceleyebilir, ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini görmüş olursunuz. Tamir esnasında asla ekstra bir bedel ile karşılaşmazsınız. En uygun çelik kapı tamiri fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz

Keşif

Whatsapp İletişim

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Çelik Kapı Tamiri işlemi referanslarımızın tamamını incelemek isterseniz Çilingir Servisi Kubilay Usta isimli Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Tufanbeyli Çelik Kapı Aksesuar Değişimi

Tufanbeyli Çelik Kapı Aksesuar Değişimi Çelik kapının kalitesini ve şıklığı gösteren aksesuarlar zamanla kullanıma bağlı olarak deformasyona uğruyor. En çok karşılaşılan Tufanbeyli Çelik Kapı Aksesuar değişimi kapsamında; tokmak ve kolların kararması gibi sıkıntılar meydana gelir. Bir evin sakinlerini ve misafirlerini karşılayan çelik kapıların yıpranmış görünümde olması ise rahatsızlık verir. Neredeyse sürekli temas halinde olunan dış […]

Tufanbeyli Kilit Mekanizma Tamiri

Tufanbeyli Kilit Mekanizma Tamiri Tufanbeyli Kilit Mekanizma Tamiri firmamız tarafından bu hizmet verilerek kilit mekanizmalarında meydana gelen bütün sorunları ve problemleri gideriyoruz. Kilit mekanizmaları çok önemli bir husustur. Kapının kilitlenmemesi ya da kilitlenen kapının tekrar açılmaması büyük sorun yaratır. Bu sorun yüzünden evde mahsur kalmanız çok olası bir durumdur. Birçok kişi tarafından tercih edilen kapılar […]

Tufanbeyli Çelik Kapı Yüzey Fiyatları

Tufanbeyli Çelik Kapı Yüzey Fiyatları Tufanbeyli Çelik Kapı Yüzey fiyatları son zamanlar da en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Çelik kapılarımız özellikle koruma açısından son derece faydalı olan kapılarımızdan biridir. Çelik kapıların kullanımı ile ilgili bilgi topladıktan sonra hemen hemen herkesin tercihi bu kapı yönünde olmaktadır. Tufanbeyli Çelik Kapı Yüzey fiyatları bakımından da […]

Tufanbeyli Merkezi Kilit Tamiri

Tufanbeyli Merkezi Kilit Tamiri Tufanbeyli Merkezi Kilit Tamiri yapmak için firmamız özveri ile çalışmaktadır. Çelik kapılar birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Firmamız oluşan problemleri çözmek için hizmet vermektedir. Tufanbeyli Merkezi Kilit Tamiri ve onarımı profesyonel bir ekip ve son derece kaliteli olan malzemeler, ustanın tecrübesi ve bakış açısı ile olası tüm sorunları ve problemleri gidermek […]

Tufanbeyli Çelik Kapı Kısaltma

Tufanbeyli Çelik Kapı Kısaltma Yeni bir halı, parke, fayans, mermer veya zemin döşediğinizde çelik kapınızın eskisi gibi rahat açılıp kapanmadığını görebilir ve bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizin çelik kapınızı kısaltmanız anlamına gelir. Bu durum yeni bir kapı aldığınızda da başınıza gelebilir. Tatbiki fark fazla değilse kapının alt kısmındaki malzemeyi biraz planlayarak veya zımparalayarak bu […]