Bayat Çelik Kapı Görünüm Yenileme

Uzun yıllar boyunca kullandığımız ve değişimi evdeki herhangi bir eşyayı değiştirmek kadar kolay olmayan çelik kapılarımız zamanla aşınabilir, rengi solabilir, kulplarında renk matlaşması olabilir ya da tokmak kısmı kırılıp kopabilir. Bu durumda yüksek meblağlar ödeyerek değiştirmek yerine yenilemek en iyisi olacaktır. Çelik kapılarınızın türü ve modeli ne olursa olsun istediğiniz görünüme kavuşturuyoruz. Bayat Çelik Kapı Görünüm yenileme konusunda malzemelerimize güveniyoruz. Telefon numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilir, Çelik kapılarınızın resmini gönderebilir ve Çelik kapılarınız üzerinde yaptırmak istediğiniz değişiklikleri bizlere söyleyerek bizi istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Zamanla her şeyin yeni modeli çıktığı gibi Çelik kapılarınızın da modası geçebilir ya da zaruri bir ihtiyaç olarak renginde solma ve dökülmeler meydana gelebilir bunun için en iyi seçenek şüphesiz ki Bayat Çelik Kapı Görünüm yenileme olacaktır.

çelik kapı tamiri

Çelik Kapıdaki Pasları Temizliyoruz

Çelik kapınızın boyalarında yer yer kalkmalar ve paslanmazlar görüyorsanız ileriki zamanda bu paslanma oranı gitgide artacak ve dökülmeler başlayacaktır. Evinizin temizliğini yaparken Çelik kapılarınızı silerken üzerinde bıraktığınız su kalıntıları kaliteli olmayan boya tarafından emilerek paslanmazlarsa sebebiyet verebilir. Böyle bir durumda günden güne dökülmeye başlayan paslanmış yüzeylere sizlerin yapabileceği herhangi bir şey yoktur. Bizlere ulaştığınız takdirde paslı boyayı Çelik kapınızdan kazıyarak tamamen sağlıklı bir hale getirip üzerini kaliteli ve uzun ömürlü boyalar ile istediğiniz renge boyuyoruz.

Çelik Kapı Modelini Siz Belirleyin

Paslı yüzeylerinden kurtulduğunuz Çelik kapınızın kasa ve orta kısımdaki rengini kendiniz renk skalamızdan seçebilirsiniz. Kapınızı daha uzun süre kullanabilmeniz için bakımını yaptırmalısınız. Aksi halde kapınız gitgide çürüyecek ve yeni bir kapı ile değiştirmek durumunda kalacaksınız. Gerek kasa kısmının gerekse gövde kısmının bakımını yaptıktan sonra seçeceğiniz özel boyalarımız ile boyuyor ardından güzelce cilalıyoruz. İsterseniz Kasa kısmında, gövde kısmında ve tokmak ve kulplarında değişim yaparak yeni ve modern bir görünüme kavuşturuyoruz. Böylece Bayat Çelik Kapı Görünüm yenileme sağlamış oluyoruz.

Çelik Kapınızın Kulplarının Rengini Belirleyin

Eliniz ile sürekli temas halinde olan çelik kapınızın kulp kısmı, anahtar deliği bölmesi ve tokmak kısmı genellikle ilk renk atan yerlerdir. Özellikle gold renk kulplarda daha çabuk renk gitmesi görülebilir. Sizler için Çelik kapınızın tokmağını, kulpunu ve anahtar bölmesini sökerek yine uzman ve tecrübeli ekibimizle kaliteli boyalar ile boyuyor şık ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyoruz. Özellikle bu boyamalardan sonra Çelik kapınız tamamen yeni gibi bir görünüme kavuşuyor. Evinizin havası daha modern ve ferah bir havaya bürünüyor.

Alanında Uzman Ekip

Ekibimiz tamamen alanında uzmandır. Uzun yıllardır yaptığımız bu işte alanında isim edinmiş bir firmayız. Çelik kapılarınız bizim elimizde güvende. Sizlere sunacağımız hizmette uzun yıllar güvenle kullanma garantisi ve tamamen şıklık ve zarafet vaat ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme neticesinde aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulmak olacaktır. Hiçbir tereddütte kalmadan güvenle bizleri tercih edebilirsiniz ve Çelik kapınıza kolaylıkla yeni bir görünüm kazandırmanın keyfini sürersiniz.

Çelik Kapı Bakımı

Çelik kapınızın görünümünde yenilemenin yanı sıra bakımını ve onarımını da firmamızda yaptırmanız mümkün. Zamanla gıcırdamaya başlayan kapılarınıza çare buluyoruz. Menteşelerinde paslanma ve gevşeme olan ya da kulpunda tutukluk olan, yay kısmında bozukluk olan ve kapatırken zorlanan ya da kapandıktan sonra kendiliğinden açılan kapılarınızı kolaylıkla tamir ediyoruz. Her şeyin bir ömrü olduğu gibi kullandığımız eşyalarında belli bir ömrü vardır fakat bazı eşyalarınızın bakım ve onarımını yaptırarak ömrünü uzatabiliriz. Çelik kapıda bunlardan bir tanesidir. Bayat Çelik Kapı Görünüm yenileme ile yeni görünümlü kapılara ulaşabilirsiniz.

Çelik Kapıda Dayanıklılık ve Şıklık Tek Amacımız

Çelik kapılar zamanlar soğuktan, nemden, hızlı ve sert açılıp kapamaktan etkilenir. Bunun yanı sıra eşya taşımaları sırasında çıkarılıp takılması ya da eşyaların Çelik kapının yüzeyine çarpması ve aldığı darbeler sonucunda da Çelik kapıda deformeler meydana gelir. Cam yüzeyli Çelik kapılarda karşılaşılan en önemli bir sorunda silerken dahi çizilmesidir. İşte tüm bu sorunlara Bayat Çelik Kapı Görünümü yenileme olarak çare buluyoruz. Alanında uzman ekibimiz hızlı ve pratik çalışması ise sizlerin yönlendirmeniz ile çelik kapılarınızın görünümünü güzelce yeniliyor ve farklı bir forma kavuşturuyor.

Aklınızdaki tüm sorulara cevap vermek adına bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çelik kapılarınızın resimlerini bizlere göndermek karşılıklı istişare halinde nasıl bir görünüm istediğinizi aktarabilirsiniz. Aynı zamanda kulp, tokmak ve anahtar bölmesi değişimi de yapabilirsiniz. Çelik kapınızın boyasını yenileyeceğiniz gibi farklı malzemeler seçerek kaplama da yaptırabilirsiniz. Bu işlemlerin sonucunda çelik kapınızdan mutlu olacağınız garantisini sizlere gönül rahatlığı ile sunuyoruz. Bayat Çelik Kapı Görünüm yenileme konusunda bizleri tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız.

Çelik Kapıda Garantili Yeni Bir Görünüm

Bayat Çelik Kapı Görünüm yenileme hizmetinden sonra uzun yıllar kullanacağınız garantisini sizlere sunuyoruz. Malzemeleriniz kaliteli olup çalıştığımız ekibimiz ise uzmandır. Uzun yıllar bu sektörde isim edinmiş bir firmayız. Asla herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Bunun haricinde herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde bizlerle yine iletişime geçebilir ve sorununuzun kolaylıkla çözümünü isteyebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetin takibini ve kontrolünü sağlamak bizim için bir amaçtır. Ayrıca bakımı yapılan kapılarınız sayesinde uykularınızı gönül rahatlığı ile çekeceksiniz. Bundan hiçbir şüpheniz olmasın.

Tüm Sorunları En Kısa Zamanda Çözüyoruz

Evinizin dışarıya açılan kapısı olan çelik kapıların bakımı da önemlidir. Kilit kısımları sorunsuz çalışmalı ve tokmak kısmındaki gözden dışarıyı rahat bir şekilde görebilmelisiniz. Bu sizin güvenliğiniz açısından da önemlidir. Kapılarınızın tüm kilit yeri ve anahtar bölmesi bakımlarını da yapıyoruz. Ayrıca gıcırdayan kapılara son veriyoruz. Kapılarınızın kenarlarından ve altından soğuk gelmesini de önleyecek aparatları kapınıza takıyoruz. Gözlem deliğindeki cam eskimiş ise dışarıyı görmeniz zorlaşır dilerseniz onun değişimini de çok kısa bir sürede yapıyoruz ve sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Mutlu ve Memnun Müşteriler

Uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübemiz ile tüm müşterilerimiz bizden mutlu bir şekilde ayrıldı. Müşterilerimizi mutlu ve memnun görmek çalışma amacımız ve gayemizdir. Bizler Çelik Kapılarınızın görünüm yenilemesini ve bakımlarını senelik değil ömürlük yapıyoruz bu sayede hem ekstra masraftan kurtulmuş oluyorsunuz hem de verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde uzman bir ekiple çalışmış ve kaliteli hizmet almış oluyorsunuz. Tüm bunların neticesinde de bizlerden memnun bir şekilde ayrılıyorsunuz. Sizin isteğiniz ve rızanız olmadan Bayat Çelik Kapı Görünümü yenileme konusunda kendimize göre hiçbir değişiklik yapmıyoruz her şey sizin önderliğinizde ve tamamen size özgü oluyor.

Kişiye Özel Çelik Kapılar

Çelik kapınızda görmek isteyeceğiniz aile ismi numara ya da besmele gibi kişiye özel tasarımları da tamamen sizin beğeniniz ve seçiminiz doğrultusunda yaparak Bayat Çelik Kapı Görünümü yenileme üzerine ekleyebilirsiniz. Rengine ve kullanılan malzemeye tamamen kendiniz karar verebilirsiniz. Tokmak ve kulp gibi Çelik kapı detaylarınızı kendiniz seçebilirsiniz. Yine kulp be tokmakların renk ve dokusunu seçebilirsiniz tüm bunları seçerken ekinimizle sürekli iletişim halinde olabilirsiniz. Ve tüm bu imkanları çok ama çok kısa bir süre içerisinde halledip günler süren değerli vakitlerinizi harcamak durumunda kalmazsınız. Tüm sorularınıza kolaylıkla yanıt bulabilir istediğiniz her saat bize ulaşarak Bayat Çelik Kapı Görünümü yenileme konusunda istediğiniz bilgiyi danışabilirsiniz. Size vereceğimiz en kaliteli bizim için bir onurdur.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


Çelik kapınızı tamir ettirmeden önce sorunu gösteren kısa bir video çekip whatsapp üzerinden bize göndermeniz yeterli. Dakikalar içerisinde arızanızın çözümü, tamir ücreti ve referanslarımızın olduğu teklifimizle size geri dönmüş olacağız. Bu sayede kapınızın arızasına benzer sorunları çözdüğümüz yüzlerce referansımızı inceleyebilir, ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini görmüş olursunuz. Tamir esnasında asla ekstra bir bedel ile karşılaşmazsınız. En uygun çelik kapı tamiri fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz

Keşif

Whatsapp İletişim

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Çelik Kapı Tamiri işlemi referanslarımızın tamamını incelemek isterseniz Çilingir Servisi Kubilay Usta isimli Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Bayat Master Kilit Sistemleri

Bayat Master Kilit Sistemleri Evlerimizde ve işyerlerimizde güvenli bir şekilde yaşayabilmemizin en büyük kahramanları kilit sistemleridir. Bu sistemler sayesinde soyguncular ve kötü niyetli insanlardan uzak durmayı başarırız. Özellikle büyük işletmelerde kullanılan master kilit sistemleri, kilit konusunda en güvenilirler arasına girmeyi başarmıştır. Hastane, fabrika, iş merkezi, okul ve bunlar gibi pek çok kurumsal yer master kilit […]

Bayat Kapı Hidroliği Tamiri

Bayat Kapı Hidroliği Tamiri Bayat Kapı hidroliği tamiri yaptırmadan önce kaliteli bir firma ile görüşmeniz önemlidir. Bina kapıları güvenliğimizi sağlayan ürünler olduğu ve sürekli kullanıldıkları için zamanla ilk performanslarını kaybedebilirler. Kapıların önemli parçalarından biri olan hidrolik de kapının açılıp kapanmasını sağlar. Hidroliğin bozulması ise kapının kapanmasını önleyeceği için çok ciddi bir problemdir. Bu gibi durumlarda […]

Bayat Deco Çelik Kapı Tamiri

Bayat Deco Çelik Kapı Tamiri Bayat Deco Çelik Kapı tamiri birçok kişinin problemi olan çelik kapılarda oluşan arızaları, sorunları tamamen gidermek için kullanılan bir yöntemdir. Bayat Deco Çelik Kapı tamiri ve onarım merkezi olarak profesyonel bir ekip ve usta bir kadro ile kapılarınızı son derece hassas ve titiz bir şekilde yapıyor. Kapıların için bütün ihtimalleri […]

Bayat Çelik Kapı Menteşe Tamiri

Bayat Çelik Kapı Menteşe Tamiri Menteşeler, kapı, pencere veya kapak gibi yapıları açmayı ve kapatmayı kolaylaştıran araçlardır. Genellikle metallerden yapılır ve iki parça halinde üretilir. Kullanılacağı yerlere takılarak kapaklı yapıları açmak için kullanılır. Bayat Çelik Kapı Menteşe modelleri temelde zıvana ve pim ile çalışır. Çelik kapılar için tasarlanmış hem kaynaklı hem de dişli modeller mevcuttur. […]

Bayat Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Bayat Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Bayat Yangın Kapısı Emniyet Kilidi gerektiren bir araç olduğu için bu konuda destek almanız oldukça önemlidir. Eğer binanızda yangın kapısı bulunuyorsa bu kapıya kilit taktırmak ve sadece acil durumlar için kullanılmasını sağlamak güvenlik açısından çok önemlidir. Aksi takdirde bu kapıyı kullanarak hırsızlık yapmak isteyen kötü niyetli kişilere davetiye çıkarmış olursunuz. […]