Evciler Çelik Kapı Yüzey Değiştirme

Çelik kapıların mobilya yüzeyleri kapıdaki metal malzemeleri kamufle eder ve kapının göze güzel görünmesini sağlar. Evciler Çelik Kapı Yüzey kaplamasında kullanılan bu mobilyalar zaman içerisinde hava koşullarından ya da kullanıma bağlı olarak deformasyona uğrayabilir ve rengi solabilir. Bu durumda Evciler Çelik Kapı Yüzey değiştirme işlemi gereklidir. İşyeri apartman villa ya da müstakil evlerin Evciler Çelik Kapı Yüzeyi değişimi için firmamız ile iletişim kurarak bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız olarak sizlere profesyonel ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile Evciler Çelik Kapı Yüzey değiştirme hizmeti veriyoruz.

çelik kapı tamiri

Evciler Çelik Kapı Yüzeylerinde Hırsız Hasarı

İşyerlerinin evlerin villaları müstakil evlerin çelik kapıların da herhangi bir hırsızlık girişiminden sonra yüzeyde oluşacak yıpranma ezik gibi hasarlarda firmamız tarafından rötuş boyası ve macun ile tamirat yapılır. Uzman ekibimiz gerekli durumlarda kapının komple ahşap boya ve vernik kullanır. Evciler Çelik Kapı Yüzey değiştirme işlemini profesyonel bir şekilde yerine getiren ekibimiz kopma kırılma gibi büyük hasarlarda yüzeyi tamamen yenisi ile değiştirir. Evciler Çelik Kapı Yüzeyi mobilyasındaki büyük hasarlarda kapının ölçüsü alınır ve yenisi ile yüzey değişimi yapılır. Eğer çelik kapılar önünüzde kilit arızası gibi bir şikayetiniz varsa öncelik olarak firmamızdan WhatsApp hattına arızanın resim ya da videosunu atmanız yeterlidir. Uzman ekibimiz gönderilen resim ve videoyu inceler ve tamirat ile ilgili bilgi sahibi olduktan sonra adresinize gelecek kapınızın onarım işlemini gerçekleştirir.

Evciler Çelik Kapı Yüzeyi de Kullanım Hatası Sonrası Oluşan Hasar

Evciler Çelik Kapı Yüzey değişimi gerektiren işlemlerden biri de kullanım hatasıdır. Çelik kapılarda eşya taşırken meydana gelebilecek deformasyonlarda kapının açılması sırasında anahtar turunu tamamlarken oluşabilecek boya çizilmelerinde, kapının temizliğinde kullanılan deterjanların kapı yüzeyini bozmasında ya da evcil hayvanların tırmalama gibi istem dışı yüzey çizilmelerinde firmamız bakım ve onarım için sizlere bir telefon kadar yakın. Çelik kapınızın yüzeyinde oluşan hasarın fotoğrafını WhatsApp üzerinden bize ulaştırmanız halinde ekibimiz uygun olan ekipmanı hazırlayarak belirtmiş olduğunuz adrese gelir ve Evciler Çelik Kapı Yüzey değiştirme işlemini gerçekleştirir.

Dış Mekan Çelik Kapı Bozulmaları

İşyeri, dış mekan ve villa gibi sürekli olarak dış koşullara maruz kalan çelik kapılarda güneş sıcaklığı, yağmur ani serinleme gibi durumlara bağlı olarak mobilyalarda genleşme yüzeyde çatlama ve boya dökülmesi gibi hasarlar meydana gelir. Eğer dış mekan kapılarınız da bu gibi sorunlar varsa ve Evciler Çelik Kapı Yüzey değiştirme hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gereken firmamız ile iletişim kurmaktır.

Çelik Kapı Görünüm Yenileme

Yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz çelik kapılarınızı mekanik çalışması ve sağlamlığı ile ilgili herhangi bir şikayetiniz yoksa ancak zaman içerisinde dış etkenlere bağlı olarak mobilyasında renk solması ve hasar gibi durumlar meydana gelmişse Evciler Çelik Kapı Yüzey değiştirme işlemi gereklidir. Bu durumda firmamız ile iletişim kurarak bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre içerisinde profesyonel ekipmanları ile adresinize gelerek çelik kapınıza kasa giydirme mobilyası ile komple değiştirir ve yaşam alanlarınız bu sayede yepyeni bir görünüme kavuşur.

Evciler Çelik Kapı Yüzey Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kullanmış olduğunuz çelik kapınız tamamı ahşap giydirme de ya da fırın boyalı olması fark etmez istediğiniz renk ve modelde yeni bir mobilya ile ya da yalnızca kapı mobilyasını komple ahşap giydirme ile Evciler Çelik Kapı Yüzey değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz öncelik olarak çelik kapınızın ahşap panel ve kasa ölçülerini alır ardından fabrikamızda sizin istemiş olduğunuz renk ve modelde hazırlamış olduğumuz yeni ahşap giydirme ve mobilyaları 2 saatlik bir çalışma ile monte ediyoruz. Evciler Çelik Kapı Yüzey değiştirme konusunda uzman olan firmamızda WhatsApp hattımızdan ya da direkt olarak telefon numaralarımız ile ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Evciler Çelik Kapı Yüzeyi Boya ve Vernikleme İşlemi

Evciler Çelik Kapı Yüzey değiştirme işleminde öncelik olarak kapının mobilya ve kasasının vernik ve renk bozulmaları için zımpara ve macun uygulayarak yeniden boya ve vernik uygulaması yapıyoruz. Çelik kapınızın yüzeyinin yenilenmesi ve boya vernik uygulaması için hasar ezilme ya da göçük olması gerekmez. Kapınızın görünümünü yenilemek ve rengini değiştirmek için çelik kapı boya ve vernikleme işlemi yaptırabilirsiniz. Çelik kapılarınız için vernikleme ve boya gibi talebiniz varsa firmamızın iletişim numaraları ile bizimle irtibat kurarak yapılacak olan işlem ile ilgili detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Çelik Kapı Bakım ve Onarım Hizmeti

Firmanızdan Evciler Çelik Kapı Yüzeyi değişim ve yenileme hizmeti alabileceğiniz gibi çelik kapılarınızım bakım ve onarımı için de hizmet talebinde bulunmanız mümkündür. Çelik kapılarınızı mekanik aksamında meydana gelebilecek her türlü açma kapama problemi kapı düşmesi gibi problemlerin tespit edilmesi ve onarımı ya da bu gibi hasarlar olmaksızın kapınızın periyodik bakımı için firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Firmamız olarak çelik kapılarınızı daha uzun yıllar boyunca ilk günkü formunda kullanabilmeniz için komple bakım işlemi yapmaktayız.

Çelik Kapı Aksesuar Değişimi

Çelik kapıların en çabuk deforme olan kısımları aksesuarlarıdır. Çelik kapıların tokmak kol gibi aksesuarlarında zaman içerisinde kararma yıpranma kırılma görülebilir. Bu kırılma ve yıpranmalar çelik kapının görünümünü ve ergonomik bir şekilde çalışmasını olumsuz olarak etkiler. Kullanım şartlarına bağlı olarak yıpranan ve kırılan kapı aksesuarlarının yenisi ile değiştirilmesi hem çelik kapınızın görünümünü olumlu yönde etkileyecek hem de rahat çalışmasını sağlayacaktır. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alan çelik kapı aksesuar değişimi ile çelik kapınızın yıpranmış olan aksesuarlarını uygun fiyatlar ile yenisi ile değiştirmeniz mümkündür.

Çelik Kapı Kilit Bakımı ve Değişimi

Çelik kapılarda meydana gelen kilit problemleri büyük bir sorun gibi görünebilir fakat amaca uygun ve verimli bir şekilde onarımı yapılırsa ileriye dönük olarak can ve mal güvenliğini büyük ölçüde etkileyeceği göz ardı edilemez. Ne yazık ki birçok kişi çok geç olana kadar çelik kapıların kilit tamir ve bakımını yaptırmıyor. Bazen çelik kapı kilidi sorunları yok saymaya göze alamayacak kadar ciddi problemler olabilir çünkü çelik kapıların kilit problemleri uygun bir şekilde tamir edilmezse ileride daha büyük bir problem haline gelme eğilimi gösterir. Çelik kapılarınızın kilitlerinin tamir ve bakımı için firmamız ile iletişim kurarak profesyonel ekibimizden kaliteli ve güvenilir hizmet almanız mümkün.

Çelik Kapı Kapanma Arızası

Çelik kapıların sert kapanma sorunu kilitlerin dil ayarından dolayı meydana çıkan bir problemdir. Çelik kapılarda sert kapanma problemi çelik kapıların kilidini kapı aksesuarlarına hatta kapının mobilyasına kadar zarar verir. Bu nedenle daha ciddi boyutlara varmadan çelik kapıların sert kapanma sorununun bakım ve onarım yapılarak ortadan kaldırılması gereklidir. Çelik kapıların kilitleri çok fazla hareketli parçadan oluşur. Bu parçaların her birinin düzgün çalışması gereklidir. Aksi takdirde kilit doğru çalışmaz. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alan çelik kapı kilidi bakım ve onarım hizmeti işinde uzman profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir. Firmamız ile iletişim kurarak bizden bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


Çelik kapınızı tamir ettirmeden önce sorunu gösteren kısa bir video çekip whatsapp üzerinden bize göndermeniz yeterli. Dakikalar içerisinde arızanızın çözümü, tamir ücreti ve referanslarımızın olduğu teklifimizle size geri dönmüş olacağız. Bu sayede kapınızın arızasına benzer sorunları çözdüğümüz yüzlerce referansımızı inceleyebilir, ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini görmüş olursunuz. Tamir esnasında asla ekstra bir bedel ile karşılaşmazsınız. En uygun çelik kapı tamiri fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz

Keşif

Whatsapp İletişim

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Çelik Kapı Tamiri işlemi referanslarımızın tamamını incelemek isterseniz Çilingir Servisi Kubilay Usta isimli Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Evciler Apartman Giriş Kapısı Tamiri

Evciler Apartman Giriş Kapısı Tamiri Evciler Apartman Giriş Kapısı tamiri çoğu insanların oturdukları apartmanlarda belli bir süre kullanımlardan dolayı giriş kapısı olan kapı kilidinde ve kapı da bozulma ve kilitlenmeyecek ve örtünmeyecek bir durum meydana gelir. Apartmanlarda oturanların bu binaların giriş kapısının sorunsuz kapanır olması bütün apartman oturanları için bir güvence teminatıdır. Evciler Apartman Giriş […]

Evciler Dortek Çelik Kapı Tamiri

Evciler Dortek Çelik Kapı Tamiri Evciler Dortek Çelik Kapı tamiri müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak kapılarınızı tamir ediyorlar. Evciler Dortek Çelik Kapı tamiri estetik ve güvenli olması sebebi açısından Günümüz de en çok kullanılan kapi türleridir. Kapılarda uzun süre kullanıma bağlı olarak Kapılarınız da bozulmalar sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunları gidermek için en yakın çilingirden […]

Evciler Oda Kapı Tamiri

Evciler Oda Kapı Tamiri İç mekânların olmazsa olmazı oda kapıları birer dekorasyon ürünü niteliğindedir. Oda kapıları kullanım alanları ve zevke göre değişmekte olan ürünlerdir. Oda kapılarının farklı desen model ve çeşitleri bulunmaktadır. Oda kapıları bazı durumlarda arıza verebilmektedir. Böyle durumlarda yeni bir kapı almak çok maliyetli olabileceği için Evciler Oda Kapı Tamiri çok daha mantıklı […]

Evciler En Yakın Çilingir

Evciler En Yakın Çilingir Anahtarımızı evde unuttuğumuz ve kapıda kaldığımız durumlarda yardımımıza yetişen kişilere çilingir adını veriyoruz. Çelik kapılarda bulunan kilitleri açan ve kilit değişimi de yapan bu firmaların hizmet alanı sandığımızdan çok daha geniştir. Kilit değişimi, çelik kapı tamiri ve bakımı gibi birçok önemli hizmet çilingir firmaları tarafından verilmektedir. Siz de çelik kapınızla ilgili […]

Evciler Kasa Çilingir

Evciler Kasa Çilingir Kapıda kaldığımızda veya kilit değiştirmek istediğimizde sıklıkla başvurduğumuz çilingirler aslında pek çok işi hallediyorlar. Kapı kilidi açmanın dışında birçok önemli konuda bizlere yardımcı olan bu firmaların hizmet içeriğinde kasa çilingir hizmeti, kapı tamiri ve oto çilingir gibi işlemler de bulunuyor. Kilit açma konularında destek veren çilingir firmalarına, maddi varlıklarımızı koyduğumuz kasalar ile […]