Evciler Formet Çelik Kapı Tamiri

Hepinizin bildiği gibi çelik kapılar güvenliğiniz için en önemli unsurlardan biridir. Sadece güvenlik problemlerine karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda evinize şık bir görünüm verir, her türlü ses ve hava yalıtımı sağlar. Bu yapılar, evinizi her türlü dış etkenden koruyan en önemli unsurdur. Dayanıklı yapısı sayesinde yıllara meydan okur. Doğru şekilde kurulduğunda, en bütçe dostu inşaat elemanlarından biridir.

çelik kapı tamiri

Hepinizin bildiği gibi çelik kapılar güvenliğiniz için en önemli unsurlardan biridir. Sadece güvenlik problemlerine karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda evinize şık bir görünüm verir, her türlü ses ve hava yalıtımı sağlar. Bu yapılar, evinizi her türlü dış etkenden koruyan en önemli unsurdur. Dayanıklı yapısı sayesinde yıllara meydan okur. Doğru şekilde kurulduğunda, en bütçe dostu inşaat elemanlarından biridir.

Neden Evciler Formet Çelik Kapı Tamiri

Evciler Formet Çelik Kapı tamiri profesyonel bir usta, dış çelik kapıların tamirinde size bilgi yardımı sağlayacaktır. Çelik kapınızın onarılması gerekiyorsa veya kendi başınıza halledebileceğiniz bir sorunda yardım alırsınız. Çelik kapılar için pervaz değişimi, kapı kollarının ve kapı anahtarlarının değiştirilmesi gibi her türlü hizmet sağlar. Toplu konstrüksiyonda binlerce kapı yapan ustalardan her türlü sorunlu çelik kapı için çözüm sunulur. Evciler Formet Çelik Kapı tamiri firmamız; asma kilit, asma kilit çubuğu, sürtünme, zor açma ve kapama, dürbün, kulp, ayna, el, çelik rozet, emniyet klipsi tamirleri ve kapı altının zemine sürtmesinde kesilme işlemleri özenle gerçekleştirilir.

Hiç arıza olmasa bile çelik kapılarda zamanla meydana gelebilecek başlıca değişiklik, lastik fitillerin yıpranmasına bağlı olarak kilidin konumunda bir bozulmadır(boşluk oluşumu). Dolayısıyla lastik fitillerin değiştirilmesi kaçınılmaz sondur. Çelik kapı mekanik olarak çalışırken oluşabilecek her türlü açılma ve kapanma sorunları, kapı sarkmaları vb. durumlar buna eklenebilir. Oluşabilecek sorunları tespit edip, düzeltip, bu tür hasarlar olmadan düzenli bakım yapmak için bize haber verin. Kapınızın daha uzun süre dayanması ve daha kolay kullanılması için firmamız tarafından Evciler Formet Çelik Kapı tamiri ve bakımı yapılır.

Çelik Bir Kapının Onarımını Gerektiren Durumlar Nelerdir?

Birçok çelik kapı kırılmasına ihmal, uzun süreli kullanım veya kötüye kullanım neden olabilir. Firmamız, Evciler Formet Çelik Kapı tamiri etkin bir hizmet sunar. Hizmet içerimiz şöyledir;

 • • Çelik kapı bağlantı parçalarının ve şeritlerin değiştirilmesi
 • • Çelik kapı kilitlerinizin ve ilgili ayarlarınızın bakımı
 • • Çelik kapınızdaki lastik contaların ayarlanması ve değiştirilmesi
 • • Çelik kapınızdaki arızalı veya aşınmış aksesuarların değiştirilmesi
 • • Çelik kapınıza ekstra bir kilit ve dürbün takımı
 • • Mevcut bir kapıya bir güvenlik klipsi takma
 • • Çelik kapınızın namlusunum(barel) değişimi
 • • Çelik kapınız için aksesuar değişimi
 • • Çelik kapınızın kilit sisteminin değişimi
 • • Çelik kapınızın güvenliğini artırma
 • • Çelik kapının ayarlanması

Çelik kapının çekildiğinde kapanması ve açılmasının zor olduğu şikayeti varsa hem kapanmanın hem de açılmanın ayarlanması gerekebilir. Bu durumda kapınızı demonte ederek aynı yerde 2 saatlik bir montaj adımımız var. Marka bağımsız olarak, kapıları açarken veya kapatırken zorlanma sorununu çözüyoruz. Bir şikayetiniz varsa önce Evciler Formet Çelik Kapı tamiri WhatsApp hattımıza kapınızın fotoğrafını gönderin. Kapı modelinize ve tasarımınıza göre fiyat verilecektir. Fiyata göre makul bulursanız randevu alarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Çelik Kapıları Ayarlamanın Maliyeti Nedir?

Çelik Kapının ayarlanması Formet kapı grubuna göre değişmekle birlikte bu, kapınızın fotoğrafını çektiğinizde netlik kazanır. Ancak çekildiğinde kapanmayan çelik kapının tamir ve bakım sorunu ortalama fiyatlardadır. Firmamız kapılarınızın tüm bakım ve onarımlarında bir yıl garanti vermekte olup, bir yıl içerisinde aynı sorun yaşanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız. Ayrıca kapınıza iyi bir kapı kilidi taktırmak, kapılarınız için ciddi bir güvenlik sağlayacak ve daha sonra başınıza gelebilecek hırsızlıkların önüne geçecektir. Evciler Formet Çelik Kapı tamiri firmamızı hemen arayarak randevu alabilirsiniz.

Çelik Kapımı Kapatmakta Zorlanıyorum Ne Yapmalıyım?

Kapının kapanması zorsa sorun kilitleme sistemlerinde ve mekanizmalarda olabilir. Kapı açıkken denemek gerekir. Kapı açıldığında hafifçe kilitleniyorsa ve kapı kapatıldığında çalışmıyorsa, kapınız düşmüş veya kapınızda “çelik kapı çekildiğinde kapanmıyor” sorunu olmuş olabilir. Bu durumda Evciler Formet Çelik Kapı tamiri WhatsApp hattımızı 24 saat arayabilir ve bilgi verebilirsiniz.

Evciler Formet Çelik Kapı Arızaları

Müşterilerin en sık şikayeti “çelik kapım zor kapanıyor” veya “kapım düştü kapanmıyor” şeklindedir. Evciler Formet Çelik Kapı tamiri firması olarak bunlar çok sık karşılaştığımız durumlardır ve çözümü kapı karesini almak, mandal ve menteşeleri ayarlamak ve düzgün bir şekilde kapatmaktır.

Çelik kapı menteşesinde sızıntı ve kırılma: Menteşe uzun süre yağsız bırakıldığında veya kasa kapısı arasında katı bir cisim bırakıldığında bu arızalar meydana gelir. Bu tip problemlerde durumun daha ciddi bir hal almaması için servis gereklidir.

Çelik kapı kilidi arızalanır: Çelik kapı kilitleri, dış etkenlere (Darp) maruz kalmadan uzun süre çalışabilen yüksek güvenlikli kilitleme sistemleridir. Ancak her mekanik işin kendi hizmet süresi vardır. Kapı açıkken kilitleri kilitli konuma getirmeye çalışın. Anahtar döndürülürken kuvvet uygulanırsa veya sıkışırsa kilitlere bakım yapılmalıdır.

Çelik kapı fitillerinde aşınma ve bozulma: API fitiller silikon ve sert plastikten üretildiği için genleşme ve aşınma olasılığı yüksek malzemelerdir. Bu nedenle özelliklerini kaybederse ses, toz, gürültü gibi dış etkenlerin önüne geçemez. Daha da kötüsü, kapı ile çerçeve arasında hırsızı bir kaldıraç mesafesine davet eden bir boşluk vardır.

Çelik kapının düşmesini ve çizilmesini önleme: Çelik kapı menteşelerinin zamanla sarkması veya evde yapılan kiremit tamirleri sonucu kapının açılmasını engelleyen alt boşluğun yüksekliği kapının açılmasını engeller ve kolaylaşır. Sarkık olan kapıyı kapatmaya çalışmak bu arızanın nedenlerinden biridir.

Hırsızlığa teşebbüsten sonra çelik kapının zarar görmesi: Aşındığında ezik gibi yüzeysel hasarlar ile kapı kanadının veya kabinetin yanağının herhangi bir darbe almasından sonra oluşabilecek kilitlerin ayarlanmasında olası arızalar gelişir.

Çelik kapıların ısı ve soğuk genleşmesinden dolayı arızalanması: özellikle dış kapılarda, gün içerisinde güneşe ve ısıya maruz kalan kapılarda, ayrıca yüzey çatlakları, renk solması, ahşap ve kapı metalinde boya bozulmaları gibi arızalar ortaya çıkar.

Evciler Formet Çelik Kapı Güçlendirme ile Hırsızlığı Durdurun

Hırsızlığa bir son vermek ister misiniz? Evciler Formet Çelik Kapı tamiri firması olarak en önemli hırsızlık önleme yöntemlerinden, hırsızlığa karşı dayanıklı bir cihaz ile çelik kapılarınızı güçlendirebiliriz. Bu, hırsızların levye ve tornavida ile kapılarınızı açmasını engeller. Ayrıca ek bir önlem olarak, kilidinize bir elektrik prizi ucunu açıp takarak kilidin açılmasını önleyebilirsiniz. Yine kırma ile açılamayan çoklu blok sistemi ile hırsızlara karşı üçüncü bir önlem alabilirsiniz. Hepsi Evciler Formet Çelik Kapı tamiri firma hizmetlerimiz içerisinde sunulur.

Firmamız Evciler Formet Çelik Kapı Tamir ve Bakım Avantajları

 • • Tüm marka çelik kapıların tamir ve tadilatı yapılır.
 • • Çilingir hizmetimiz ile kilitli kapılarınızı veya anahtarını unuttuğunuz çelik kapılarınızı açma hizmeti.
 • • PVC pencere ve kapılar, ahşap ve Amerikan kapılar için kulp, kilit ve menteşeleri değiştiriyoruz.
 • • Çelik rozet takma işlemi, göbek ve silindirlerin güvenliğini artırabilir ve hırsızlığa karşı ek koruma sağlar
 • • Çelik kapılar bir levyeyle zorlamaya karşı ek önlemler alınabilecek şekilde monte edilir.
 • • Kancayı takarken kapının kriko ile kırılmasına karşı güvenlik sağlanır.

Evciler Formet Çelik Kapı Tamiri İçin Bizi Hemen Arayın

Evciler Formet Çelik Kapı tamiri firmamız ile güvenli ve sertifikalı hizmetlerimizin bir parçası olan çelik kapı onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizi hızlı ve güvenli bir şekilde takip edebilir ve birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


Çelik kapınızı tamir ettirmeden önce sorunu gösteren kısa bir video çekip whatsapp üzerinden bize göndermeniz yeterli. Dakikalar içerisinde arızanızın çözümü, tamir ücreti ve referanslarımızın olduğu teklifimizle size geri dönmüş olacağız. Bu sayede kapınızın arızasına benzer sorunları çözdüğümüz yüzlerce referansımızı inceleyebilir, ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini görmüş olursunuz. Tamir esnasında asla ekstra bir bedel ile karşılaşmazsınız. En uygun çelik kapı tamiri fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz

Keşif

Whatsapp İletişim

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Çelik Kapı Tamiri işlemi referanslarımızın tamamını incelemek isterseniz Çilingir Servisi Kubilay Usta isimli Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Evciler Apartman Giriş Kapısı Tamiri

Evciler Apartman Giriş Kapısı Tamiri Evciler Apartman Giriş Kapısı tamiri çoğu insanların oturdukları apartmanlarda belli bir süre kullanımlardan dolayı giriş kapısı olan kapı kilidinde ve kapı da bozulma ve kilitlenmeyecek ve örtünmeyecek bir durum meydana gelir. Apartmanlarda oturanların bu binaların giriş kapısının sorunsuz kapanır olması bütün apartman oturanları için bir güvence teminatıdır. Evciler Apartman Giriş […]

Evciler Dortek Çelik Kapı Tamiri

Evciler Dortek Çelik Kapı Tamiri Evciler Dortek Çelik Kapı tamiri müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak kapılarınızı tamir ediyorlar. Evciler Dortek Çelik Kapı tamiri estetik ve güvenli olması sebebi açısından Günümüz de en çok kullanılan kapi türleridir. Kapılarda uzun süre kullanıma bağlı olarak Kapılarınız da bozulmalar sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunları gidermek için en yakın çilingirden […]

Evciler Oda Kapı Tamiri

Evciler Oda Kapı Tamiri İç mekânların olmazsa olmazı oda kapıları birer dekorasyon ürünü niteliğindedir. Oda kapıları kullanım alanları ve zevke göre değişmekte olan ürünlerdir. Oda kapılarının farklı desen model ve çeşitleri bulunmaktadır. Oda kapıları bazı durumlarda arıza verebilmektedir. Böyle durumlarda yeni bir kapı almak çok maliyetli olabileceği için Evciler Oda Kapı Tamiri çok daha mantıklı […]

Evciler En Yakın Çilingir

Evciler En Yakın Çilingir Anahtarımızı evde unuttuğumuz ve kapıda kaldığımız durumlarda yardımımıza yetişen kişilere çilingir adını veriyoruz. Çelik kapılarda bulunan kilitleri açan ve kilit değişimi de yapan bu firmaların hizmet alanı sandığımızdan çok daha geniştir. Kilit değişimi, çelik kapı tamiri ve bakımı gibi birçok önemli hizmet çilingir firmaları tarafından verilmektedir. Siz de çelik kapınızla ilgili […]

Evciler Kasa Çilingir

Evciler Kasa Çilingir Kapıda kaldığımızda veya kilit değiştirmek istediğimizde sıklıkla başvurduğumuz çilingirler aslında pek çok işi hallediyorlar. Kapı kilidi açmanın dışında birçok önemli konuda bizlere yardımcı olan bu firmaların hizmet içeriğinde kasa çilingir hizmeti, kapı tamiri ve oto çilingir gibi işlemler de bulunuyor. Kilit açma konularında destek veren çilingir firmalarına, maddi varlıklarımızı koyduğumuz kasalar ile […]