Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı

Çelik kapının tüm her yerini deterjansız nemli yumuşak bir bezle silinmelidir. Birçok kişiye deterjansız silmek yeterli gelmez ve mutlaka kimyasal kullanmak ister içleri rahat etmediği için Hatta kuvvetli kimyasallar kullanırlar ve bu da çelik kapıları malzemesini bozmaktadır. Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı da çok gerekli görülüyorsa hafif temizlik ürünleri ya da kimyasal olmayan Temizlik Ürünleri kullanılmalıdır kapıyı temizlerken nemli bir bezle sildikten sonra mutlaka yüzey üzerinde su kalmayacak şekilde kurulanmalıdır çünkü çelik kapı ahşap kaplama, boyalı saç, kasa ve aksesuarları nedeni ile temizliği daha hassas olmalıdır.

çelik kapı tamiri

Çelik Kapılarda Ahşap Bakımı

Çelik kapı ahşap kaplama işlemi özel bir işlemden geçer. Kâğıt kalınlığındaki plakalar halinde üretilen bir kaplamadır. Özel üretilen bu plaklar Çelik kapıya uygulanırken farklı özel işlemlerden daha geçer ve üzeri koruyucu vernikler ile kaplanır. Aslında her ne kadar ahşap kaplama olarak bilinse de birçok işlemden geçtiği için artık ahşap özelliğini yani ağaç özelliğini yitirmiştir. Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı da genelde kulaktan dolma ürün temizliği ile ilgili yazılar söylentiler olur. Bu da müşterileri endişelendiriyor

Mesela çelik kapı tik ağacı kaplama ise kapılara badem yağı kullanılır bunların kullanılması için belli mevsimler olduğu söylenir lir. Aslında Bunlar Doğrudur badem yağı ve Hint yağı tik ağacının ömrünü uzatır ancak Çelik kapılarda ahşaplar birçok işlemden geçtiği için üzerindeki bulunan koruyuculardan dolayı özelliğini yitirmiştir ve artık ağaç kendisi değildir kaplamasıdır. Bu tür uygulamalar gereksizdir.

Fakat güneş gören kapılar iklim koşullarına göre yılda birkaç defa cila gerekebilir bu durumlarda da Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı uzman kadromuzla profesyonel hizmet veren çalışanlarımız sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz bizleri aramanız yeterlidir. Bu gibi durumlarda insanlar güvenliğinden ve modelinden memnun oldukları kapıları komple değiştirmek yerine kat kaplaması veya aksesuarlarını yeniletebilirler. Titiz çalışmalarımızla ilk gün ki kadar yeni bir görüntüyü sizlere sunabilmek görevimizdir.

Çelik Kapılarda Sert Kapanma

Çelik kapı kullanımlarında en çok genel şikâyetlerden birisi kapının sert kapanması ya da kapının hiç kapanmamasıdır. Böyle durumlarda gönye ve Menteşe ayarlarını yapılıp düzgün kapanır hale getirmek gerekir. Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı ile ilgili sizden gelen şikâyetleri telefon numaralarımızdan WhatsApp hattımıza yazarak resim veya videosunu atarak ya da bizi arayarak bizden servis hizmeti talep edebilirsiniz. Bizlere vereceğiniz bilgiler doğrultusunda kapınızın sistemine göre yapılacak tamirat hakkında bilgi aldıktan sonra çok kısa bir sürede adresinize geliriz.

Çelik Kapılarda Menteşe Kasması Ya da Kırılması

Uzun süre yağlanmayan menteşeler de, kasa kapı arası Sert bir cisim kalması sonucu bozulmalar meydana gelmektedir Bu tür durumlarda kapının daha fazla zarar görmemesi için servis gerekmektedir. Bu gibi şikâyetler elinizde telefon numaralarımızdan ya da WhatsApp hattımızdan konu ile ilgili şikâyetinizi arızanın resim ve videosu ile bize atmanız yeterlidir kapının tamiratı hakkında bilgi aldıktan sonra servisimiz en kısa sürede Size yardımcı olacaktır.

Çelik Kapılarda Gıcırdama

Çelik kapıların ağırlığından dolayı kapıyı taşıyan menteşeler zamanla kuruluk ve sürtünmeler den dolayı gıcırtı yapabiliyorlar. Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı bunun için geleneksel yöntemle yılda bir kere menteşelerin yağlanması gerekmektedir. Yahu çok fazla sürmeden bir iki damla olacak şekilde her yerini yaymak gerekmektedir çelik kapının gıcırdamaması için yapılan Bu işlem yeterlidir yetkili bir servise gerek yoktur.

Çelik Kapı Kilitlerinde Arızalanma

Uzun süre bozulmadan çalışabilen özel bir sistem uygulanan çelik kapı kilitleri dışarıdan zorlama olmazsa çok uzun süre bozulmadan çalışır. Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı kilidinin her ne kadar güvenilirlik seviyesi yüksek olsa da mutlaka bakımı yapılması gerekmektedir. Kapıyı açarken anahtarı çevirmede zorlama olduğunda ya da sıkışma dönme var ise mutlaka bakım gerekmektedir ha bu gibi şikâyetleriniz de öncelikle WhatsApp hattımıza şikâyette olduğunuz konunun arızasını resim veya videosunu bize atmanız yeterlidir kapınızın sistemine göre yapılacak olan tamirat hakkında bilgiye servisimiz aldıktan sonra en kısa sürede hizmet verecektir.

Çelik Kapıların Fitili

Genelde her çelik kapıda bulunmayan bu fitiller çelik kapı kasasının kapı ile tam olarak temas ettiği bölümü boydan boya yapıştırılan silikon ve sert plastik ten üretilmiş bir üründür. Bu sebepten dolayı yıpranma olasılığı yüksek bir malzemedir ve çok çabuk özelliğini yitirip ses toz ve gürültü gibi dış etkenlere de mani olmaz. Fitiller kapı ile kapı Kanadı birbirine hızlı çarpmasından doğabilecek gürültü aşınma ya da Rüzgâr almasını ortadan kaldırır.

Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı fikirlerini de ıslak bir bezle silip kurulamak yeterlidir. Uzun süre kapı açılmadığında tekrardan kullanılmak istenirse aşırı sıcağın etkisiyle kapılar hiç açılamayabiliyor bu da fitili yumuşayarak çelik kapı ile kasa arasında yapışmaya neden olduğu içindir bu tür durumlarda fitili söküp yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Bu tür durumlarda Telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz titizlik ve güven içerisinde sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Çelik Kapının Düşmesi ya da Zemine Sürtmesi

Çelik kapıların ağırlığından kaynaklanan sebeplerden dolayı menteşenin zamanla sarkması gene ağırlığından dolayı uzun bir zaman sonra sürtünme yapması ya da eve yapılan fayans tadilatı kapı alt boşluğunu kapının rahat açılıp kapanmasını engelleyecek bir seviyeye düşmesi Çelik kapılarda arızalanma ya sebep olmaktadır.. Bu tür arızalanmalarda Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı yetkili servislerimize WhatsApp numaralarımızdan şikâyette Bulunduğunuz arızanın resim ve videosunu atarak tamirat hakkında Vermiş olduğunuz bilgi üzerine servisimiz çok kısa bir sürede hizmetinizdedir.

Çelik Kapılarda Hırsızlık Girişiminden Kaynaklanan Hasarlar

Kapıya yapılan zorlama sonucu kapı kanadında veya kasa yanağında oluşan yıpranmalar da Ezik gibi yüzeysel bozulmalar kırılmalar olabilecek kilit ve ayarları bozulmalarında yapılabilecek Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı WhatsApp telefon numaralarımızı göndereceğiniz resim ve videolarla tamirat hakkında gerekli bilgiyi verdikten sonra servisimiz en kısa sürede sizde hizmet vermektedir.

Çelik Kapılarda Sıcak Soğuk Genleşmeye Dayalı Arızalar

Genellikle dış cephe kapılarının güneşe çok maruz kalmasından dolayı ve gecelerinde serinliğinden dolayı çok fazla genleşme ve esneme sebebi ile kapı ahşapların da ve metalinde çatlamalar renkli solmaları ve vernikte bozulmalar meydana gelir. Bu tür durumlarda çoğu kişi kapıyı tamamen değiştirmek ister, yeni çelik kapı ile bakım ve onarımı kolay olan bu tür işlerde gereksiz yere çok fazla para ödeyerek bütçenizi sarsmayın. Yenikapı almak yerine bunun bakımı çok kolaydır. İstediğiniz renk değişimini yüzeysel çatlamalardaki bozuklukları ilk gün kadar yeni görünümlü haline getirebiliriz. Çok fazla masraf yapmadan kısa sürede bakımını yapmaktayız.

Aksaray merkez Çelik Kapı Bakımı bu tür durumlarda kesinlikle merdiven altı işletmeleri güvenmemeli, her zaman için mutlaka yetkili servislere başvurulmalı. Bu işin ehli olmayan kişilere yaptırılan bakımlarda doğacak sorunlar ileride büyük sorunlara yol açabilir. Ve ayrıca hem zamanınızdan olursunuz hem de pahalıya yaptırabilirsiniz. Biz her zaman için en kaliteli malzemelerle piyasa şartlarına göre en uygun fiyatta hizmet veren bir firmayız. Güvenilir uzman profesyonel ekibimiz sayesinde WhatsApp telefonlarımıza göndereceğiniz fotoğraf ve resimlerle tadilat ve bakım yapılması gereken açıklamaları iletmeniz yeterlidir. Servisimiz en kısa sürede, size en hızlı hizmeti verecektir.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


Çelik kapınızı tamir ettirmeden önce sorunu gösteren kısa bir video çekip whatsapp üzerinden bize göndermeniz yeterli. Dakikalar içerisinde arızanızın çözümü, tamir ücreti ve referanslarımızın olduğu teklifimizle size geri dönmüş olacağız. Bu sayede kapınızın arızasına benzer sorunları çözdüğümüz yüzlerce referansımızı inceleyebilir, ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini görmüş olursunuz. Tamir esnasında asla ekstra bir bedel ile karşılaşmazsınız. En uygun çelik kapı tamiri fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz

Keşif

Whatsapp İletişim

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Çelik Kapı Tamiri işlemi referanslarımızın tamamını incelemek isterseniz Çilingir Servisi Kubilay Usta isimli Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Aksaray merkez Çelik Kapı Onarımı

Aksaray merkez Çelik Kapı Onarımı Çelik kapılar sac ve çelik malzeme ile güçlendirilmiş kapılardır. Günümüzde çelik kapıların kullanım derecesi ahşap ve demir kapılara göre oldukça fazladır. Sık kullanılmasının bir nedeni olarak güvenlik bir yana, estetik görünümü de insanlar tarafından tercih edilmektedir. Görünümü ve güvenliği açısından yaygın olarak kullanılan çelik kapılar, uzun süreli kullanımlarda bazı arızalara […]

Aksaray merkez Stildoor Çelik Kapı Tamiri

Aksaray merkez Stildoor Çelik Kapı Tamiri Evlerimizde iş yerlerimizde birçok sahada kullanılan çelik kapı belli bir zaman sonra çok kullanılmaktan dolayı kapı zamanda özelliğini yitirmektedir. Ve özellikle bu çelik kapılar ağırlığından dolayı ya gönyeden kayabiliyor ya da yere sürtünmeler oluyor. Bu da bulunduğumuz yerde dışarıda ya da içeride kalmamıza neden olur. Bu sorunlarla karşılaşmamak için […]

Aksaray merkez Çelik Kapı Boyama

Aksaray merkez Çelik Kapı Boyama Ev ve pek çok mekân için hem güvenlik hem de konfor detayı açısından en çok tercih edilen yapılar çelik kapılardır. Çelik kapılar çelik lama adı verilen sağlam parçalar ile tamamlanmış, herhangi bir darbe, zorlama sonucu kırılamayacak ve açılamayacak kadar sağlam yapılardır. Öncelik elbette güvenlik olması nedeni ile artık günümüzde çelik […]

Aksaray merkez Çelik Kapı Tadilatı

Aksaray merkez Çelik Kapı Tadilatı Çelik kapı; dışarıdan müdahale ile açılması zor olan son derece güvenlikli bir kapıdır. Bu sebeple yüksek güvenlik gerektiren yerlerde tercih edildiği gibi hızsız girmesinden korkan ev sahiplerinin de tercihleri arasındadır. Genellikle dış mekân kapılarda kullanılır. Çelik kapı; dışarıdan müdahale ile açılması zor olan son derece güvenlikli bir kapıdır. Bu sebeple […]

Aksaray merkez Çilingir Fiyatları

Anahtarcılar ve Çilingirler Odası Tarifesine Uygun 2020 Güncel Çilingir Fiyatları 09:00 / 21:00 [ Gündüz ] Çilingir Ücreti 21:00 / 09:00 (Gece) Çilingir Ücreti Kapı Açma Ücreti 100 TL – 200 TL Kapı Açma Ücreti 200 TL – 250 TL Kilit Değiştirme Ücreti 100 TL – 200 TL Kilit Değiştirme Ücreti 100 TL – 200 […]