Beypazarı Everest Çelik Kapı Tamiri

Çelik kapı tamiri, uzun süreli kullanım, anahtarların yanlış kullanımı vb. sebeplerle oluşan çelik kapı arızalarının giderilmesi hizmetidir. Everst çelik kapı tamiri, müşterilerine kısa sürede uygun maliyetli çözümler sunar. Firmamız çilingir ve anahtarcı odasına kayıtlıdır. Profesyonel, güler yüzlü ve özenli personele sahiptir. Siz müşterilerimiz için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verir. Çelik kapı tamiri fiyatları hakkında detaylı bilgi için Everst çelik kapı tamiri telefonlarını arayabilirsiniz.

çelik kapı tamiri

Çelik Kapının Onarımını Gerektiren Sorunlar Nelerdir?

Birçok çelik kapı kırılmasına ihmal, uzun süreli kullanım veya kötüye kullanım neden olabilir. Beypazarı Everest Çelik Kapı tamiri, kapınızın markası ve modeli ne olursa olsun kaliteli bir çelik kapı onarım hizmeti sunar. Çelik kapılarınızın takılması, çelik kapılarınızın yerini yenisiyle değiştirilmesini talep halinde hizmet sunuyoruz. Çelik kapı kilitlerinin değiştirilmesini, çelik kapı kilit sisteminin onarılmasını sizler için gerçekleştiriyoruz. Sizlere Beypazarı Everest Çelik Kapı tamiri tarafından sunulan çelik kapı bakım ve onarım hizmetlerinin içeriği şu şekildedir;

 • • Metal kapıların tamiri
 • • Çelik kapı montajı
 • • Çelik kapıların tamiri
 • • Çelik kapı yere sürtme tamiri
 • • Çelik kapı kilit tamiri
 • • Çelik kapı kilit çekirdeği değişimi
 • • Çelik kapıların kesilmesi
 • • Çelik kapılar veya metal apartman kapıları için onarım hizmeti
 • • Sert kapanan çelik kapıların düzeltilmesi
 • • Çelik kapı kapanmama sorunu
 • • Çelik kapı kilidinin montajı
 • • Kapının çelik çekirdeğinin değiştirilmesi
 • • Çelik kapı güvenlik kilidinin montajı
 • • Çelik kapıdaki güvenlik kilidinin değiştirilmesi

Çelik Kapınızın Arızalanmaması İçin Ne Yapabilirsiniz?

Çelik kapınızın arızalanma nedenleri genellikle yıllarca kullanım, dikkatsiz kullanım veya yanlış kullanımdır. Diğer bir yaygın neden ise çelik kapınızın çekirdeğinin hırsızlık gibi kötü niyetli amaçlarla kullanılmasıdır. Buna uyulmaması durumunda çelik kapı menteşeleri paslanır ve çelik kapının düşmesine neden olur. Bu, kilit düğümlerinin ve ardından kilit çekirdeğinin arızalanmasına yol açar. Peki, çelik kapınızın dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü nasıl artırabilirsiniz?

 • • Çelik kapı menteşelerine en az 6 ayda bir bakım ürünü uygulanır. İşte bir ipucu: Zeytinyağı uçucu bir sıvı olmadığı için kir birikmesine ve kapıya zarar vermesine neden olabilir. Bu nedenle menteşelerin zeytinyağı ile temizlenmesini önermiyoruz.
 • • Çelik kapı göbeği ve menteşelerini 2 yılda bir arıza beklemeden değiştirin.
 • • Başka anahtarların kullanılması, sıkışmış bir şifre nedeniyle kapı çekirdeğine zarar verir. Anahtarlığınızda çok sayıda aynı anahtar varsa, bunları renkli plastik kapaklarla ayırmayı deneyin.

Bu çok basit 3 adım ile çelik kapınızın ömrünü uzatabilir ve yüksek maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Çelik kapıların bakım ve onarımında profesyonel destek istiyorsanız Beypazarı Everest Çelik Kapı tamiri olarak çok uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kayıtlı çilingir olan Beypazarı Everest Çelik Kapı tamiri 7/24 telefondan ulaşabilirsiniz.

Çelik Kapı Nasıl Tamir Edilir?

Bu gibi durumlarda çelik kapınızın aşınmasının birçok nedeni olabilir. Çelik kapı menteşeniz kırıldıysa; Bu, önce bir Inventer kaynak makinesi ve menteşedeki yağı, kiri ve pası temizlemesi 1-2 saat sürebilen 1,5 mm’lik bir ince sonlandırma elektrodu ile yapılır. Bu çalışma sırasında iş güvenliği nedeni ile kapı sökülmekte ve koruyucu teknik malzemeler ile çelik kapı menteşelerinin tamiri güvenli bir şekilde tamamlanır.

Çelik kapı zemine sürtüyorsa veya istenilen yüksekliğin altında ise menteşe ayarlanarak istenilen yüksekliğe yükseltilebilir. Çelik kapıların karşılaştığı bir diğer sorun da kapının kilitlenmesi sorunudur. Bu gibi durumlarda kapı kilit sisteminizi Beypazarı Everest Çelik Kapı tamiri olarak elmas freze tezgahında onarıyoruz.

Kışlarının soğuk geçmesinden dolayı çelik kapı fitilinde problemler olabilir. Fitil ile ilgili sorun, fitilin yenisi ile değiştirilmesi veya kapı boşluğunun kaldırılması ile çözülür. Bunlar en sık karşılaşılan ufak çapta problemlere örnektir. Çelik kapılarla ilgili daha pek çok problemde Beypazarı Everest Çelik Kapı tamiri olarak günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Neden Beypazarı Everest Çelik Kapı Tamiri?

Evin ve iş yerlerinin birçok yerine sürekli montajını yaptığımız kapılar zamanla özelliklerini kaybeder. Bu nedenle iç ve dış kapılarda çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle çelik dış kapılar söz konusu olduğunda, kilitleme sistemlerinde her zaman sorunlar gelişir. İç kapılar zaman içerisinde direkleri ve menteşelerinde problemler yaşayabilir. Kapı tamir teknisyenleri olarak iç ve dış tüm kapıları tamir ediyoruz. Aynı zamanda çilingir hizmet sağlayıcımız çilingir sektöründe de sizinle ilgilenir.

Çelik kapı kilitleri, bir kapıyı tamir etme konusunda en zor noktalardan biridir. Aynı zamanda kapı tertibatlarının sürekli arızalandığı ve tamir edilmesi gereken alanlardan biridir. Çelik kapı tamir teknisyeni olan firmamız, diğer firmalarda çoğu zaman eksik olan birçok yardımcı çalışanı da bünyesinde bulunur. Bu sayede sorun yaşanması durumunda çok hızlı bir şekilde çözüm bulabilir ve beklemek zorunda kalmazsınız.

Everst çelik kapı tamiri olarak bizim için en önemli etkenlerden biri müşterilerimizin güvenlik sorunlarına beklemeden çözüm bulmalarıdır. Hiç kimse güvenlik sorunlarıyla zaman kaybetmeyi göze alamaz. Bu nedenle, daha önce de belirtildiği gibi, bir çelik kapı tamircisi arıyorsanız, hızlı servis ve güvenilir Beypazarı Everest Çelik Kapı tamiri ihtiyacınız olan şeydir.

Everst Çelik Kapı Tamiri Uyarıyor

Piyasada merdiven altında çalışan çok sayıda çilingir ve çelik kapı tamir ekibi olduğunu iddia edenler var. Bu insanlar, ihtiyaç sahiplerini düşük yapı kalitesi ve yüksek fiyatlardan daha fazla mağdur ediyor. Kapınıza gelen çilingirin Anahtarcılar ve Çilingirler Odası’na kayıtlı bir zanaatkâr olduğundan ve vergi belgesine sahip olduğundan emin olana kadar güvenliğiniz için kapınızı kimseye emanet etmeyin. Çilingir veya çelik kapı tamiri konusunda bizi güvenle arayabilirsiniz. Beypazarı Everest Çelik Kapı tamiri olarak işimizi sevgi ve güler yüzle yapıyoruz. Çelik kapı bakım onarın hizmetine ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, asla pişman olmayacaksınız.

Çelik Kapı Arızasında Kalitenin ve Güvenin Adresi Beypazarı Everest Çelik Kapı Tamiri

Beypazarı Everest Çelik Kapı tamir ve bakım firması olarak İstanbul’un tüm bölgelerine ve çevresine hizmet vermekteyiz. Kilitler için özelleştirme ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Genel olarak, en yaygın şikayetlerden biri, kapının aniden kapanması veya menteşelerin gıcırdamasıdır ki bu tür rahatsızlıklarda ne yapılması gerektiği konusunda danışabilirsiniz. Örneğin; kapınız sert çarpıyor veya gürültü yaparak kapanıyorsa, kapı kilidindeki tırnağa yağ sürerek sorunu çözebilirsiniz. Ancak bu işlem sırasında çok fazla yağ kullanmayın ve bitkisel yağ kullanmayın.

Bitkisel yağ sadece geçici olarak kapınızı rahatlatacaktır. 1 hafta sonra aynı sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda en iyi çözüm makine yağıdır. Örneğin anahtarınız kilitteki yuvaya zor sığıyorsa yağlamanız mantıklı olur. Zamanla kapınız paslanabilir veya uzayabilir, bu tamamen normaldir. Yılda en az bir kez kapı bakımına dikkat edin yoksa bizi çağırmak zorunda kalabilirsiniz.

Her Türlü Sorun İçin Beypazarı Everest Çelik Kapı Tamir Firmasını Hemen Arayın

Beypazarı Everest Çelik Kapı tamiri, estetik algıya sahip olması ve güvenli hizmet vermesi ile en çok tercih edilen çelik kapı bakım onarım firmalarından biridir. Müşterilerine kısa sürede uygun maliyetli çözümler sunar. Firmamız çilingir ve anahtarcı atölyesine kayıtlı olup, profesyonel, güler yüzlü ve özenli personeli ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Beypazarı Everest Çelik Kapı tamirleri hizmetleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


Çelik kapınızı tamir ettirmeden önce sorunu gösteren kısa bir video çekip whatsapp üzerinden bize göndermeniz yeterli. Dakikalar içerisinde arızanızın çözümü, tamir ücreti ve referanslarımızın olduğu teklifimizle size geri dönmüş olacağız. Bu sayede kapınızın arızasına benzer sorunları çözdüğümüz yüzlerce referansımızı inceleyebilir, ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini görmüş olursunuz. Tamir esnasında asla ekstra bir bedel ile karşılaşmazsınız. En uygun çelik kapı tamiri fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz

Keşif

Whatsapp İletişim

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Çelik Kapı Tamiri işlemi referanslarımızın tamamını incelemek isterseniz Çilingir Servisi Kubilay Usta isimli Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Beypazarı Oda Kapı Tamiri

Beypazarı Oda Kapı Tamiri İç mekânların olmazsa olmazı oda kapıları birer dekorasyon ürünü niteliğindedir. Oda kapıları kullanım alanları ve zevke göre değişmekte olan ürünlerdir. Oda kapılarının farklı desen model ve çeşitleri bulunmaktadır. Oda kapıları bazı durumlarda arıza verebilmektedir. Böyle durumlarda yeni bir kapı almak çok maliyetli olabileceği için Beypazarı Oda Kapı Tamiri çok daha mantıklı […]

Beypazarı En Yakın Çilingir

Beypazarı En Yakın Çilingir Anahtarımızı evde unuttuğumuz ve kapıda kaldığımız durumlarda yardımımıza yetişen kişilere çilingir adını veriyoruz. Çelik kapılarda bulunan kilitleri açan ve kilit değişimi de yapan bu firmaların hizmet alanı sandığımızdan çok daha geniştir. Kilit değişimi, çelik kapı tamiri ve bakımı gibi birçok önemli hizmet çilingir firmaları tarafından verilmektedir. Siz de çelik kapınızla ilgili […]

Beypazarı Apartman Giriş Kapısı Tamiri

Beypazarı Apartman Giriş Kapısı Tamiri Beypazarı Apartman Giriş Kapısı tamiri çoğu insanların oturdukları apartmanlarda belli bir süre kullanımlardan dolayı giriş kapısı olan kapı kilidinde ve kapı da bozulma ve kilitlenmeyecek ve örtünmeyecek bir durum meydana gelir. Apartmanlarda oturanların bu binaların giriş kapısının sorunsuz kapanır olması bütün apartman oturanları için bir güvence teminatıdır. Beypazarı Apartman Giriş […]

Beypazarı Dortek Çelik Kapı Tamiri

Beypazarı Dortek Çelik Kapı Tamiri Beypazarı Dortek Çelik Kapı tamiri müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak kapılarınızı tamir ediyorlar. Beypazarı Dortek Çelik Kapı tamiri estetik ve güvenli olması sebebi açısından Günümüz de en çok kullanılan kapi türleridir. Kapılarda uzun süre kullanıma bağlı olarak Kapılarınız da bozulmalar sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunları gidermek için en yakın çilingirden […]

Beypazarı Multlock Çelik Kapı Tamiri

Beypazarı Multlock Çelik Kapı Tamiri Beypazarı Multlock Çelik Kapı tamiri olarak kusursuz bir hizmet veriyoruz. Kapılarınızın bütün tamirat ve tadilat işleri ile ilgileniyoruz. Beypazarı Multlock Çelik Kapı tamiri birçok kişi tarafından çokça tercih edilir. Kapılarda bulunan problemleri tamamen ortadan kaldırıyor. Beypazarı Multlock Çelik Kapı tamiri ve onarımı olarak profesyonel bir ekip muhteşem bir bakış açısı […]