Kenya Everest Çelik Kapı Tamiri

Çelik kapı tamiri, uzun süreli kullanım, anahtarların yanlış kullanımı vb. sebeplerle oluşan çelik kapı arızalarının giderilmesi hizmetidir. Everst çelik kapı tamiri, müşterilerine kısa sürede uygun maliyetli çözümler sunar. Firmamız çilingir ve anahtarcı odasına kayıtlıdır. Profesyonel, güler yüzlü ve özenli personele sahiptir. Siz müşterilerimiz için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verir. Çelik kapı tamiri fiyatları hakkında detaylı bilgi için Everst çelik kapı tamiri telefonlarını arayabilirsiniz.

çelik kapı tamiri

Çelik Kapının Onarımını Gerektiren Sorunlar Nelerdir?

Birçok çelik kapı kırılmasına ihmal, uzun süreli kullanım veya kötüye kullanım neden olabilir. Kenya Everest Çelik Kapı tamiri, kapınızın markası ve modeli ne olursa olsun kaliteli bir çelik kapı onarım hizmeti sunar. Çelik kapılarınızın takılması, çelik kapılarınızın yerini yenisiyle değiştirilmesini talep halinde hizmet sunuyoruz. Çelik kapı kilitlerinin değiştirilmesini, çelik kapı kilit sisteminin onarılmasını sizler için gerçekleştiriyoruz. Sizlere Kenya Everest Çelik Kapı tamiri tarafından sunulan çelik kapı bakım ve onarım hizmetlerinin içeriği şu şekildedir;

 • • Metal kapıların tamiri
 • • Çelik kapı montajı
 • • Çelik kapıların tamiri
 • • Çelik kapı yere sürtme tamiri
 • • Çelik kapı kilit tamiri
 • • Çelik kapı kilit çekirdeği değişimi
 • • Çelik kapıların kesilmesi
 • • Çelik kapılar veya metal apartman kapıları için onarım hizmeti
 • • Sert kapanan çelik kapıların düzeltilmesi
 • • Çelik kapı kapanmama sorunu
 • • Çelik kapı kilidinin montajı
 • • Kapının çelik çekirdeğinin değiştirilmesi
 • • Çelik kapı güvenlik kilidinin montajı
 • • Çelik kapıdaki güvenlik kilidinin değiştirilmesi

Çelik Kapınızın Arızalanmaması İçin Ne Yapabilirsiniz?

Çelik kapınızın arızalanma nedenleri genellikle yıllarca kullanım, dikkatsiz kullanım veya yanlış kullanımdır. Diğer bir yaygın neden ise çelik kapınızın çekirdeğinin hırsızlık gibi kötü niyetli amaçlarla kullanılmasıdır. Buna uyulmaması durumunda çelik kapı menteşeleri paslanır ve çelik kapının düşmesine neden olur. Bu, kilit düğümlerinin ve ardından kilit çekirdeğinin arızalanmasına yol açar. Peki, çelik kapınızın dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü nasıl artırabilirsiniz?

 • • Çelik kapı menteşelerine en az 6 ayda bir bakım ürünü uygulanır. İşte bir ipucu: Zeytinyağı uçucu bir sıvı olmadığı için kir birikmesine ve kapıya zarar vermesine neden olabilir. Bu nedenle menteşelerin zeytinyağı ile temizlenmesini önermiyoruz.
 • • Çelik kapı göbeği ve menteşelerini 2 yılda bir arıza beklemeden değiştirin.
 • • Başka anahtarların kullanılması, sıkışmış bir şifre nedeniyle kapı çekirdeğine zarar verir. Anahtarlığınızda çok sayıda aynı anahtar varsa, bunları renkli plastik kapaklarla ayırmayı deneyin.

Bu çok basit 3 adım ile çelik kapınızın ömrünü uzatabilir ve yüksek maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Çelik kapıların bakım ve onarımında profesyonel destek istiyorsanız Kenya Everest Çelik Kapı tamiri olarak çok uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kayıtlı çilingir olan Kenya Everest Çelik Kapı tamiri 7/24 telefondan ulaşabilirsiniz.

Çelik Kapı Nasıl Tamir Edilir?

Bu gibi durumlarda çelik kapınızın aşınmasının birçok nedeni olabilir. Çelik kapı menteşeniz kırıldıysa; Bu, önce bir Inventer kaynak makinesi ve menteşedeki yağı, kiri ve pası temizlemesi 1-2 saat sürebilen 1,5 mm’lik bir ince sonlandırma elektrodu ile yapılır. Bu çalışma sırasında iş güvenliği nedeni ile kapı sökülmekte ve koruyucu teknik malzemeler ile çelik kapı menteşelerinin tamiri güvenli bir şekilde tamamlanır.

Çelik kapı zemine sürtüyorsa veya istenilen yüksekliğin altında ise menteşe ayarlanarak istenilen yüksekliğe yükseltilebilir. Çelik kapıların karşılaştığı bir diğer sorun da kapının kilitlenmesi sorunudur. Bu gibi durumlarda kapı kilit sisteminizi Kenya Everest Çelik Kapı tamiri olarak elmas freze tezgahında onarıyoruz.

Kışlarının soğuk geçmesinden dolayı çelik kapı fitilinde problemler olabilir. Fitil ile ilgili sorun, fitilin yenisi ile değiştirilmesi veya kapı boşluğunun kaldırılması ile çözülür. Bunlar en sık karşılaşılan ufak çapta problemlere örnektir. Çelik kapılarla ilgili daha pek çok problemde Kenya Everest Çelik Kapı tamiri olarak günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Neden Kenya Everest Çelik Kapı Tamiri?

Evin ve iş yerlerinin birçok yerine sürekli montajını yaptığımız kapılar zamanla özelliklerini kaybeder. Bu nedenle iç ve dış kapılarda çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle çelik dış kapılar söz konusu olduğunda, kilitleme sistemlerinde her zaman sorunlar gelişir. İç kapılar zaman içerisinde direkleri ve menteşelerinde problemler yaşayabilir. Kapı tamir teknisyenleri olarak iç ve dış tüm kapıları tamir ediyoruz. Aynı zamanda çilingir hizmet sağlayıcımız çilingir sektöründe de sizinle ilgilenir.

Çelik kapı kilitleri, bir kapıyı tamir etme konusunda en zor noktalardan biridir. Aynı zamanda kapı tertibatlarının sürekli arızalandığı ve tamir edilmesi gereken alanlardan biridir. Çelik kapı tamir teknisyeni olan firmamız, diğer firmalarda çoğu zaman eksik olan birçok yardımcı çalışanı da bünyesinde bulunur. Bu sayede sorun yaşanması durumunda çok hızlı bir şekilde çözüm bulabilir ve beklemek zorunda kalmazsınız.

Everst çelik kapı tamiri olarak bizim için en önemli etkenlerden biri müşterilerimizin güvenlik sorunlarına beklemeden çözüm bulmalarıdır. Hiç kimse güvenlik sorunlarıyla zaman kaybetmeyi göze alamaz. Bu nedenle, daha önce de belirtildiği gibi, bir çelik kapı tamircisi arıyorsanız, hızlı servis ve güvenilir Kenya Everest Çelik Kapı tamiri ihtiyacınız olan şeydir.

Everst Çelik Kapı Tamiri Uyarıyor

Piyasada merdiven altında çalışan çok sayıda çilingir ve çelik kapı tamir ekibi olduğunu iddia edenler var. Bu insanlar, ihtiyaç sahiplerini düşük yapı kalitesi ve yüksek fiyatlardan daha fazla mağdur ediyor. Kapınıza gelen çilingirin Anahtarcılar ve Çilingirler Odası’na kayıtlı bir zanaatkâr olduğundan ve vergi belgesine sahip olduğundan emin olana kadar güvenliğiniz için kapınızı kimseye emanet etmeyin. Çilingir veya çelik kapı tamiri konusunda bizi güvenle arayabilirsiniz. Kenya Everest Çelik Kapı tamiri olarak işimizi sevgi ve güler yüzle yapıyoruz. Çelik kapı bakım onarın hizmetine ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, asla pişman olmayacaksınız.

Çelik Kapı Arızasında Kalitenin ve Güvenin Adresi Kenya Everest Çelik Kapı Tamiri

Kenya Everest Çelik Kapı tamir ve bakım firması olarak İstanbul’un tüm bölgelerine ve çevresine hizmet vermekteyiz. Kilitler için özelleştirme ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Genel olarak, en yaygın şikayetlerden biri, kapının aniden kapanması veya menteşelerin gıcırdamasıdır ki bu tür rahatsızlıklarda ne yapılması gerektiği konusunda danışabilirsiniz. Örneğin; kapınız sert çarpıyor veya gürültü yaparak kapanıyorsa, kapı kilidindeki tırnağa yağ sürerek sorunu çözebilirsiniz. Ancak bu işlem sırasında çok fazla yağ kullanmayın ve bitkisel yağ kullanmayın.

Bitkisel yağ sadece geçici olarak kapınızı rahatlatacaktır. 1 hafta sonra aynı sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda en iyi çözüm makine yağıdır. Örneğin anahtarınız kilitteki yuvaya zor sığıyorsa yağlamanız mantıklı olur. Zamanla kapınız paslanabilir veya uzayabilir, bu tamamen normaldir. Yılda en az bir kez kapı bakımına dikkat edin yoksa bizi çağırmak zorunda kalabilirsiniz.

Her Türlü Sorun İçin Kenya Everest Çelik Kapı Tamir Firmasını Hemen Arayın

Kenya Everest Çelik Kapı tamiri, estetik algıya sahip olması ve güvenli hizmet vermesi ile en çok tercih edilen çelik kapı bakım onarım firmalarından biridir. Müşterilerine kısa sürede uygun maliyetli çözümler sunar. Firmamız çilingir ve anahtarcı atölyesine kayıtlı olup, profesyonel, güler yüzlü ve özenli personeli ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Kenya Everest Çelik Kapı tamirleri hizmetleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


Çelik kapınızı tamir ettirmeden önce sorunu gösteren kısa bir video çekip whatsapp üzerinden bize göndermeniz yeterli. Dakikalar içerisinde arızanızın çözümü, tamir ücreti ve referanslarımızın olduğu teklifimizle size geri dönmüş olacağız. Bu sayede kapınızın arızasına benzer sorunları çözdüğümüz yüzlerce referansımızı inceleyebilir, ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini görmüş olursunuz. Tamir esnasında asla ekstra bir bedel ile karşılaşmazsınız. En uygun çelik kapı tamiri fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz

Keşif

Whatsapp İletişim

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Çelik Kapı Tamiri işlemi referanslarımızın tamamını incelemek isterseniz Çilingir Servisi Kubilay Usta isimli Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Kenya Çelik Kapı Tamiri

Kenya Çelik Kapı Tamiri Kenya Çelik kapı tamiri konusunda profesyonel hizmet veren firmamız kapınızda meydana gelen her türlü sorunu çözmeye hazırdır. Yıllardır bu alanda hizmet veren ve müşterilerinin sorunlarını çözen ekip arkadaşlarımız her zaman desteğinize hazırdır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve işimize verdiğimiz değerle her zaman hizmetinizdeyiz. Kenya Çelik Kapı Tamiri Nedir? Güvenlik, her insan […]

Kenya Çelik Kapı Görünüm Yenileme

Kenya Çelik Kapı Görünüm Yenileme Uzun yıllar boyunca kullandığımız ve değişimi evdeki herhangi bir eşyayı değiştirmek kadar kolay olmayan çelik kapılarımız zamanla aşınabilir, rengi solabilir, kulplarında renk matlaşması olabilir ya da tokmak kısmı kırılıp kopabilir. Bu durumda yüksek meblağlar ödeyerek değiştirmek yerine yenilemek en iyisi olacaktır. Çelik kapılarınızın türü ve modeli ne olursa olsun istediğiniz […]

Kenya Oto Çilingir

Kenya Çilingir Kimdir ? Kenya oto Çilingir hizmeti aracınızın anahtarı kırıldığında veya kaybolduğunda aracınıza zarar vermeden kapısını açmanıza yardımcı olur. Bir anlık dalgınlık sonucu arabanızın anahtarını içeride unutabilirsiniz. Otomobiliniz bir süre sonra güvenlik nedeniyle kapılarını kilitleyecektir. Yedek anahtarınız yoksa işinde uzman bir oto çilingir firmasına ihtiyacınız olabilir. Araba anahtarı kayboldu veya arabanın anahtarı içinde kaldıysa […]

Kenya Çelik Kapı Panel Fiyatları

Kenya Çelik Kapı Panel Fiyatları Çelik kapılar yapısı itibari ile pek çok işlemden geçerek ev veya pek çok yapıya monte edilen tasarımlardır. Çelik kapıların iç dizayn kısmı panel adı verilen oluşumdan ibarettir. Paneller, çelik kapılar ve ön yüzeyi içerisinde bulunan önceden işlenen ve kullanılabilir hale getirilen parçalardır. Panel yapılar iç kısımları aralıklar halinde olan ve […]

Kenya Kale Alarm

Kenya Kale Alarm Servisi Kenya Kale alarm alanında uzman bir firmadır ve pek çok insanın güvenini kazanmayı başarmıştır. Kale alarm servisi hangi hizmetleri verir sorusuna verilecek cevaplar ise oldukça fazladır. Bu servisi veren çilingir firmaları, kilitlerle ilgili her sorunu çözme imkanına sahiptirler. Kale marka kilitlerde meydana gelen hidrolik problemleri, kale alarm servisi tarafından kısa süre […]