Çilingir Servisi Kale Anahtarcılar Klubü Üyesidir.

Haftanın 7 Günü 24 Saat Açık ve Nöbetçi Çilingirler 15 dk'da Kapınızda. Uygun Çilingir Fiyatları, Garantili İşçilik

Arnavutköy Çilingir Servisi

Arnavutköy Çilingir Servisi Anahtarcılar ve Çilingirler Odasına Kayıtlı mobil ekipleriyle haftanın 7 günü 24 saat, İstanbul'un tüm ilçelerine çilingir hizmeti vermektedir. Kale Kilit, Yale kilit, Yuma Kilit, Mul-t-lock Kilit, Fabia Kilit, Victory Kilit gibi dünya devi markalara yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, çelik kapı tamiri, oto çilingir, kasa çilingir, kapı hidroliği tamiri, yangın kapısı emniyet kilidi tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Akşam eve geldiğinizde anahtarınızı evde unuttuğunuzu veya kaybettiğinizi mi farkettiniz ? Anahtarcı mı arıyorsunuz ? Merak etmeyin. Size Bir telefon kadar yakınız. Aracınızın anahtarını içerde mi unuttunuz ? Oto Çilingir ekibimiz kapınıza zarar vermeden aracınızı açmanıza yardımcı olsun. Önemli Evraklarınızı, paranızı koyduğunuz kasanızı açamıyorsanız Kasa Çilingir ekibimiz kısa süre içerisinde kasanıza zarar vermeden kilidini açsınlar.

çilingir

Arnavutköy En Yakın Çilingir

Kapıda kaldığında kimse saatlerce beklemek istemez. Kısa süre içerisinde evinize girmek için en yakın çilingirden hizmet almak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Anadolu yakası ve avrupa yakasında 4 şube 16 motorlu personel ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Arnavutköy en yakın çilingir 15 dakikada yanınıza geliyor, sizi evinize kavuşturuyor.

Arnavutköy Nöbetçi Çilingir

Kapıda kalacağınız zamanı siz seçemezsiniz. Gece yarısı, hafta sonu, bayram tatilinde beklemediğiniz anda kapıda kalabilirsiniz. Böyle zamanlarda size 7/24 açık nöbetçi çilingir lazım olur. Her aradığınızda hizmete hazır bir çilingire ihtiyacınız varsa biz buradayız.

çilingir
çilingir

Arnavutköy Çilingir Fiyatları

Arnavutköy çilingir fiyatları genelde malzeme ücreti ve servis ücreti olacak şekilde belirlenir. Bir ürünün montaj yapılması isteniyorsa ürün satış fiyatına birde montaj servis ücreti eklenir.

Arnavutköy Çilingir Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


  • Kapı Açma Ücreti (Gündüz) : 70 TL - 150 TL
  • Kapı Açma Ücreti (Gece) : 70 TL - 150 TL
  • Kilit Değişimi Ücreti (Gündüz) : 70 TL - 150 TL
  • Kilit Değişimi Ücreti (Gece) : 70 TL - 150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Çilingir Ücreti

70 TL
Çilingir Fiyatları

Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

çilingir

Arnavutköy En Yakın Çilingir

Anahtarımızı evde unuttuğumuz ve kapıda kaldığımız durumlarda yardımımıza yetişen kişilere çilingir adını veriyoruz. Çelik kapılarda bulunan kilitleri açan ve kilit değişimi de yapan bu firmaların hizmet alanı sandığımızdan çok daha geniştir. Kilit değişimi, çelik kapı tamiri ve bakımı gibi birçok önemli hizmet çilingir firmaları tarafından verilmektedir. Siz de çelik kapınızla ilgili destek almaya ihtiyaç duyuyorsanız En Yakın Çilingir firmasına başvurabilirsiniz. [...]

çilingir

Arnavutköy Çilingir

Çilingir kelimesi köken olarak anahtar, kilit ve bunlar gibi demircilik ince işleri ile uğraşan demirci ustası anlamına gelmektedir. Demirci ustalığından ziyade ülkemizde kullanımı demircilik işi ile ilgili kilitlerin açılması ve kapı kilitlerinin değiştirilmesi anlamlarına gelmektedir. Anahtarınızı kaybettiğinizde veya anahtarınızı yanınıza almayı unuttuğunuz zamanlarda Arnavutköy Çilingir hizmetleri ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

Çilingir hizmeti alacağınız kişilerin veya firmaların yasal bir çilingir olduklarından emin olmalısınız. Özellikle seyyar çilingir hizmetleri adı altında resmi çalışmayan kişiler güvenliğinizi tehdit edecek unsurlara dönüşebilir.

Çilingirler özel makineler ve cihazlar kullanarak her türlü kapı kilidini kapınıza zarar vermeyecek şekilde açma donanımına sahiptirler. Arnavutköy Çilingir hizmetleri olarak 7 gün 24 saat çilingir işlerinizde yanınızdayız. İşinde uzman çalışma arkadaşlarımız ve her yerde bulunan ofislerimiz ile her konuma çok kısa sürede gelmekteyiz. Zor durumlarınızda her zaman en kısa sürede yardımınıza Arnavutköy Çilingir olarak koşmaktayız ve 1 telefon kadar uzağınızdayız... 0553 472 92 71 arayarak yardım isteyebilirsiniz. [...]

çelik kapı tamiri

Arnavutköy Çelik Kapı Tamiri

Arnavutköy çelik kapı tamiri hizmetlerini yıllardır profesyonel olarak yürüten ve müşterilerine bu doğrultuda hizmet veren firmamız ile yanınızdayız. Güvenlik hepimiz için çok önemlidir. Günümüzde yeni apartmanlar yapılırken özellikle kapılarının çelik kapı yapılmasına dikkat edilmektedir. Çünkü evde kilit kapı bulunması artık ev satın almak isteyen veya kiralamak isteyen kişilerin tercihlerini etkileyen bir durum haline gelmiştir. Çelik kapılarla ilgili bazen problemler yaşanabilir. Bu problemleri çözmek için başvuracağınız yer bir çilingir olmalıdır. Çünkü sanıldığının aksine çilingirler sadece kilit açmaz, çilingirler demirciliğin getirdiği bütün alanlarda uzmanlaşmış kişilerdir. Arnavutköy çelik kapı tamiri işlemleriniz için bizleri arayabilir ve çelik kapı sorunlarınızın giderilmesi için yardım alabilirsiniz.

Bu problemleri çözmek için başvuracağınız yer bir çilingir olmalıdır. Çünkü sanıldığının aksine çilingirler sadece kilit açmaz, çilingirler demirciliğin getirdiği bütün alanlarda uzmanlaşmış kişilerdir. Arnavutköy çelik kapı tamiri işlemleriniz için bizleri arayabilir ve çelik kapı sorunlarınızın giderilmesi için yardım alabilirsiniz.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Çelik Kapı Markaları: Sur çelik kapı, Star door çelik kapı, Formed çelik kapı, Dortek çelik kapı, Dierre çelik kapı, Mul-t-lock çelik kapı, Kale çelik kapı, Arnavutköy çelik kapı, Endoor çelik kapı, Stil Door çelik kapı, İzdoor çelik kapı, Kuzey çelik kapı, Portal çelik kapı [...]

kilit değiştirme

Arnavutköy Kilit Değiştirme

Arnavutköy kilit değişimi işlemleri kapınıza uygun anahtarların yenilenmesini sağlamaktadır. Anahtarcılar ve çilingirler odasına kayıtlı profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile haftanın her günü ve her saati hizmetinizdeyiz. Kilit değişim işlemlerine genelde şu tip sorunlar ortaya çıktıktan sonra ihtiyaç duyulur: Yeni ev aldığınızda ya da yeni bir eve taşındığınızda güvenliğiniz için Kilit zor dönüyor ise Kilit dönerken sıkışıyor ise Kilit içerisinde anahtar kırıldı ise kilit değişimi yapılması gerekir.

Yeni taşındığınız evin sıfır olması bile mevcut kapı anahtarı kilidinin o evin yapımında bulunmuş olabilir. Bunun haricinde evi satmak için emlak kuruluşuna yeni aldığınız dairenin anahtari verilmiş olabilir. Evinize ait anahtarın sadece sizde olması için Arnavutköy kilit değişimi işlemlerinizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Arnavutköy kilit değişimi işlemlerinde 1995’ten beri hizmet vermekte olan firmamız ve çalışma arkadaşlarımız ile 7/24 yardımınıza hazırız. İstanbul’un her noktasında bulunan çilingir hizmetlerimiz ile Arnavutköy’de de hizmet vermekteyiz. Size en yakın çilingiri gönderecek ve en kısa sürede probleminizin giderilmesini sağlayacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Kilit Markaları: Kale Kilit, Yale Kilit, Mul-t-lock (Multilock) Kilit, Tursan Kilit [...]

kilit değiştirme

Arnavutköy Master Kilit Sistemleri

Evlerimizde ve işyerlerimizde güvenli bir şekilde yaşayabilmemizin en büyük kahramanları kilit sistemleridir. Bu sistemler sayesinde soyguncular ve kötü niyetli insanlardan uzak durmayı başarırız. Özellikle büyük işletmelerde kullanılan Arnavutköy master kilit sistemleri, kilit konusunda en güvenilirler arasına girmeyi başarmıştır. Hastane, fabrika, iş merkezi, okul ve bunlar gibi pek çok kurumsal yer master kilit sistemleri ile korunmaktadır.

Bu sistemi kullanmanın en büyük avantajlarından bir tanesi de yanınızda çok fazla anahtar taşımak zorunda kalmamanızdır. Büyük işletmelerde oldukça fazla kapı ve giriş olduğundan bu konu oldukça sıkıntılıdır. Pek çok kişi yanında sürekli anahtar taşımaktan sıkıldığını ve anahtarlarını kaybettiğini belirtir. Master kilit sistemleri ise sizleri bu dertten kurtarıyor. Bu sisteme anhatar yetkilendirme sistemi adı da verilmektedir. Yani istediğiniz kapıyı istediğiniz anahtara yetki vererek açma şansına sahip olursunuz.[...]

oto çilingir

Arnavutköy Oto Çilingir

Arnavutköy oto çilingir hizmeti aracınızın anahtarının kaybolması veya kırılması gibi durumlarla karşı karşıya geldiğinizde yardımınızda.

Yeni model arabalarda arabanın anahtarını içeride unutsanız ve kapıları kilitlemeseniz dahi güvenlik amacıyla araç kendini kilitleyebilir. Bunun haricinde aracınızın anahtarını kaybetmiş veya nerede olduğunu hatırlamıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşılaştığımız zaman aracın kapısına zarar vermeden açabilecek bir oto çilingir arayışına düşeriz. Oto çilingir servisimizde arabaların kapı açımı ile uzmanlığı olan çilingirler bizimle iletişime geçtiğiniz zaman kısa bir süre içerisinde yardımınıza koşacaktır. Aracınıza bir zarar vermeden kapıyı açarak gerekmesi durumunda yeni anahtar çıkarmasına yardımcı olacaklardır. Bütün beklentilerinizi karşılamak ve oto çilingir hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oto Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Markalar: Renault, Toyota, Dacia, Mercedes, Bmw, Fiat, [...]

kasa çilingir

Arnavutköy Kasa Çilingir

Arnavutköy kasa çilingir işlemlerine gündelik hayatımızda genel olarak evin anahtarını kaybettiğimiz zamanlarda ihtiyacımız olur. Dar bir çalışma alanı gibi gözükse de çilingirler çok çeşitli alanlarda bizlere yardımcı oluyor. Arnavutköy kasa çilingir ise bunlardan biri. Kasa açma işlemleri şifre değiştirme işlemleri için ideal yöntemlerle sizlere yardımcı oluyoruz.

İnsanlar günün hızlı akışından ve kafasının doluluğundan dolayı bazı şeyleri unutabiliyor. Bazen evinizin anahtarını almadan dışarıya çıkıyoruz, bazen ise kartınızın şifresini karıştırıyorsunuz. Bunlar günlük hayatımızda sıklıkla yaşadığımız sorunlar. Geleceğimizi teminat altına almak için de birikimler yapmak isteriz. Daha güvende olması için bazı yöntemlere başvururuz. Mesela; Banka hesabımızda tutmak En güvendiğimiz yer olan evimizde saklamak Sürekli yanımızda olması için keseye cüzdana koyup taşımak Yataklarımızın altına saklamak gibi… Bazılarımız ise en güvenli olarak gördüğümüz kasalarda saklarız. Bunları işyerlerimizde evimizin en güvenli yerlerinde dolaplarda saklamaya çalışırız. Peki ya insan bu kadar önem verdiği şeyin şifresini unutabilir mi? Arnavutköy kasa çilingir Hizmeti ile bu sorunlarınızın sonu geliyor. Kaliteli ve güvenli çalışmamız ile kasa çilingir işlemlerinizi gönül rahatlığı ile bize yaptırabilirsiniz. Bu tarz güven isteyen işlerde bizim gibi profesyonellerle çalışmanız hem cebinizi hem de içinizi rahat ettirecektir. 7/24 Arnavutköy kasa çilingir hizmeti veren sayılı işletmelerden olduğumuz için güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Arnavutköy Kasa Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Markalar: Kale Çelik Kasa, Sur Çelik Kasa [...]

yangın kapısı emniyet kilidi

Arnavutköy Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Yangın kapılarında bulunan kilit sistemi ile normal çelik kapılarda bulunan kilit sistemi birbirinden çok farklıdır. Yangın kapıları çok sık kullanılmadığı için buradaki kilit sistemleri çok sağlam değildir ve bu sebeple yangın kapıları hırsızlara davetiye çıkartır. Arnavutköy yangın kapısı emniyet kilidi takıldığında ise bu ihtimal en aza indirgenir ve kapı sağlam bir kilit yardımıyla korunmuş olur.

Yangın çıkış kapılarını güçlendirmek amacıyla yapılan bu işlem firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Eğer siz de evinizde, işyerinizde veya sahibi olduğunuz herhangi bir binadaki yangın kapısına emniyet kilidi taktırmak isterseniz bizimle iletişime geçerek bu işlemi yaptırabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren kuruluşumuz her ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırdır. [...]

kapı hidroliği tamiri

Arnavutköy Kapı Hidroliği Tamiri

Kapı hidroliği, apartman kapılarının en sık açılıp kapanan yerlerinde kullanılır. Sürekli devrede olan bu parçalar zamanla yeniliğini ve işlevselliğini yitirebilir. Böyle durumlarda ise bina kapısı kapanmıyor veya apartman giriş kapısı kapanırken ses yapıyor olabilir. Özellikle apartman kapıları için çok tehlikeli olan bu durumun kısa süre içerisinde çözülmesi gerekir.

Arnavutköy Kapı hidroliği tamiri yaptırmadan önce kaliteli bir firma ile görüşmeniz önemlidir. Bina giriş kapıları güvenliğimizi sağlayan ürünler olduğu ve sürekli kullanıldıkları için zamanla ilk performanslarını kaybedebilirler. Kapıların önemli parçalarından biri olan hidrolik de kapının açılıp kapanmasını sağlar. Hidroliğin bozulması ise kapının kapanmasını önleyeceği için çok ciddi bir problemdir. Bu gibi durumlarda devreye giren kapı hidroliği tamiri ise hidrolik bölümünde meydana gelen sıkıntıyı kısa süre içerisinde çözer. [...]

kale yetkili servisi

Arnavutköy Kale Kilit Servisi

Kale kilit alanında uzman bir firmadır ve pek çok insanın güvenini kazanmayı başarmıştır. Kale kilit servisi hangi hizmetleri verir sorusuna verilecek cevaplar ise oldukça fazladır. Bu servisi veren çilingir firmaları, kilitlerle ilgili her sorunu çözme imkanına sahiptirler. Kale marka kilitlerde meydana gelen hidrolik problemleri, kale kilit servisi tarafından kısa süre içeirisinde halledilir. Aynı zamanda kilidin zor açılması veya değişmesi gereken durumlarda da bu tarz firmalardan destek alabilirsiniz.

Kale kilit, kilit sektöründe güvenilen firmalardan bir tanesidir. Yıllardır bu konuda hizmet veren firmanın yetkilileri de uzman kişilerdir. Bunun sonucu olarak da Arnavutköy kale kilit servisi hizmeti veren firmalar özenle seçilmiştir. Kale marka kilitleriniz konusunda yetkili servislerden hizmet alırken güvenle yaklaşabilirsiniz. [...]

kale alarm

Arnavutköy Kale Alarm

Alarm sistemleri evlerin korunması ve güvenlikleri için mutlaka gerekli olan sistemlerdir. Kapımıza alarm taktırırken kaliteli bir firmadan destek almak, daha arızayla karşılaşmak anlamına gelmektedir. Kale alarm, bu sektörün önde gelen firmaları arasında bulunuyor. Senelerdir pek çok insanın evlerini ve mallarını güven altında tutmasını sağlayan Kale, alarm denince akla gelen ilk isimler arasında yer alıyor. Kale marka alarmlarda herhangi bir sorun meydana geldiğinde Kale alarm servisi size her zaman destek vermeye hazırdır. Kale marka alarmlar için destek veren çilingir firmaları sayesinde her sorun kısa süre içerisinde çözülebilir. Arnavutköy Kale alarm servisi hizmeti veren firmalara internet üzerinden ulaşabilir ve güvenilir bir firmayı kısa sürede seçebilirsiniz. [...]

bina kapısı tamiri

Arnavutköy Bina Kapısı Tamiri

Günümüzde pek çok insan apartman dairesinde oturmaktadır. Bu binaların içinde birden çok ev bulunur ve pek çok da insan yaşar. Her evin kapısının ayrı olması dışında apartmana ait de ayrı bir kapı vardır. Bina kapısı da denen bu kapı, apartmana yabancı kimselerin giriş yapmasına engel olmaktadır. Bina kapısında herhangi bir sorun meydana gelmesi onlarca ve belki de yüzlerce kişinin hayatını ve güvenliğini tehlikeye atabilir. Bu sebeple bina kapısında meydana gelen arızaların kısa sürede çözülmesi gerekir. Aksi takdirde bina kötü insanlara açık hale gelir ve hırsızlık durumlarında artış gözlenebilir. Arnavutköy bina kapısı tamiri profesyonel çilingirler tarafından verilen bir hizmettir.

Çilingirler bina kapısı tamiri yapmalarının yanı sıra kilit değişimi, çelik kapı bakımı ve onarımı, kapı hidroliği tamiri gibi hizmetleri de verirler. Bu firmalar arasından başarılı birini seçmek için dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. [...]

Çilingir Servisi Herzaman Sizin 15 Dakika Yakınınızda

Mobil ekiplerimiz İstanbul'un 4 Ayrı noktasında 7 gün 24 saat size hizmet vermek için bekliyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy Çilingir olarak mobil çilingir ekiplerimiz ile 20 dk içerisinde kapınıza geliyoruz. Lütfen bulunduğunuz Mahalleyi seçerek size en yakın çilingir temsilcimiz ile iletişime geçiniz


Çilingir Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Evinizin güvenliği kapınızdan başlar. Bu nedenle evinize çağırdığınız çilingire kapınızla birlikte evinizin güvenliğini de emanet etmiş olursunuz. Çilingir çağırırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizler için sıraladık.

1 - Gerçek bir işletme ile görüştüğünüzden emin olun. Piyasadaki çok sayıda korsan çilingir bulunmaktadır. Gerçek bir çilingir ile görüştüğünüze emin olmak için ilk telefon görüşmenizde kendisinden fatura isteyin. Bu sayede hem gerçek bir işletme ile çalıştığınızdan emin olabilir, hemde olası bir mağduriyet karşısında şikayet edebilecek bir muhattabınız olur.

2 - Alacağınız hizmetin ücretinden emin olun. Çilingir ile yapacağınız telefon görüşmesinde kendisine sorununuzu net bir şekilde anlatın, gerekirse kısa bir video gönderin. Alacağınız hizmet ve malzemeler için net bir fiyat alın. Süpriz bir masrafı kabul etmeyeceğinizi belirtin. Kapıda süprizle karşılaşmayın.

3 - Size en yakın çilingir ile çalıştığınızdan emin olun. Çilingirle yapacağınız görüşmede size ne uzaklıkta olduğunu, ne kadar sürede yanınızda olacağını net bir şekilde sorun. Size yakın anahtarcı Ortalama 15 - 20 dk içerisinde kapınızda olmalı.