Çilingir Kimdir ?

Çilingir mesleği uygulama olarak zorlu bir iştir. Bu mesleği yapan kimseler demirin işlenmesi için ince işçilik isteyen bölümlerde ustalık yapabilirler. Zamana bağlı olarak kilitli olan kapıların açılması gereksinimi ya da kaybolan anahtarlardan dolayı kapalı olan kapıların açılma arzusuyla ortaya çıkmıştır. Günümüzde profesyonel aletler ve yöntemler ile yapılmaktadır. İnsanların araçlarına veya evlerine giremedikleri anlarda çilingir şirketlerini arayarak yardım isterler. Çilingirler kapıları açma eğilimdeyken kapıların zarar görmesi için aletler kullanırlar. Mesleklerini daha güzel bir şekilde sergilemek için sabah akşam demeden çalışmaktadırlar. Bundan kaynaklı anahtarları kaybetmek veya unutmak artık sorun olmamakla birlikte çilingirler sayesinde çözülmektedir. Altıntepsi Çilingir olarak aranılan adrese en kısa zamanda gidip gereken işlemi kısa sürede yapmaktayız.

Bunun sayesinde Altıntepsi Çilingir ailesi olarak hem kasa ya da araçların kapısının açılımında hem de evlerin kapılarının açılmasında güvenilir bir hizmet vermekteyiz.

çilingir

Altıntepsi Çilingir Ne iş yapar ?

Altıntepsi Çilingir her meslek sınıfı kendine özgü kurallara sahip olduğu gibi çilingirlik mesleğinin de kendine özgü kuralları mevcuttur. Çilingirler el işçiliği ve mekanik işçiliği ile işlerini yürüttüklerinden dolayı büyük bir sorumluluk sahibidirler. Çalışmalarını genelde kapalı alanlarda yaparlar fakat ihtiyaca bağlı olarak açık alanlarda da görev yapmaktadırlar.

Altıntepsi Çilingirin Görevleri Nelerdir ?

Çilingirlerin belirli başlı görevleri vardır bunlar ; kapalı olan kapıların açılmasını sağlamak. Kaybolan anahtarların kopyasını çıkartmak. Makine ile yapılan anahtarların oluşumunda meydana gelen çapaklar sorun teşkil etmeden alınır. Kilitlerin şifrelerini değiştirmek. Maymuncuk ve kilitlere uygun barel hazırlar. Bozulmuş olan menteşelerin ve kilitlerin sistemlerini düzeltirler . Her türlü kilidin tamiri ya da bakım işlemlerini yaparak uzun seneler boyunca kullanılmasını sağlar.

Altıntepsi Çilingir Ustalarının Özellikleri Nelerdir ?

Altıntepsi Çilingir Ustaları kendi işlerinde seneler boyunca çalışmakta olan ustalaşmış kişilerdir. Aletlerin ve. Makinelerin kullanımının yanında el becerileri oldukça gelişmiş kişilerdir. Ustalarımız araba kapılarının açılımını yapmaktadırlar. İçeride unutulan veya kaybedilen anahtarlar yüzünden açılmayan kapıları açabilmektedirler. Kilit sisteminin bozulması veya eskimesi halinde açılamayan kasaların açılımını da yine ustalarımız yapmaktadırlar.

Altıntepsi Çilingir Yardımı Almanın Faydaları Nelerdir ?

Dışarıda kaldığınızda veya herhangi bir kilidi açmak için anahtar bulamadığımızda kendimiz bu kilidi açmak için farklı yollar izleriz. Fakat bu oldukça hatalıdır.

Anahtarını kaybettiğimiz kilidi kendimiz açmak üzere uğraşırsak aslında o kilit içindeki anahtarına çok daha fazla zarar veririz. Sonrasında bir çilingire gittiğimiz an kilit anahtar sisteminin de değişmesi gerekebilir. Bundan dolayı Altıntepsi Çilingir yardımı alarak açtırmak istediğiniz kilidin uzman, güvenilir ellere teslim etmeniz en doğrusu olacaktır.

Çilingir olarak aradığınız her kişiye güvenmemenizi tavsiye ederiz. Seyyar çilingir kimliği ile dolaşan kimseler kapıları, kasaları, hatta araba kapıları dahil olmak üzere açmaktalar. Açılan kilitlerinizin anahtarının bir başka kişide olabilecek olması sizleri elbette rahatsız eder. Bu nedenle bu kişilerin yasal çilingir olmadıklarını onları dikkate almamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

7 /24 çalışmakta olan Altıntepsi Çilingir her an hizmetinizdedir. Hızlı ve güvenilir bir çilingire ihtiyaç olduğu anlarda biz bir telefon yakınınızdayız.

Çilingir Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


  • Kapı Açma Ücreti (Gündüz) : 70 TL – 150 TL
  • Kapı Açma Ücreti (Gece) : 70 TL – 150 TL
  • Kasa Açma Ücreti (Gündüz) : 70 TL – 150 TL
  • Kasa Açma Ücreti (Gece) : 70 TL – 150 TL
  • Çelik Kapı Tamir Ücreti (Gündüz) : 70 TL – 150 TL
  • Kilit Değişimi Ücreti (Gündüz) : 70 TL – 150 TL
  • Kilit Değişimi Ücreti (Gece) : 70 TL – 150 TL
  • Oto Kilit Açma Ücreti (Gündüz) : 100 TL – 300 TL
  • Oto Kilit Açma Ücreti (Gece) : 100 TL – 300 TL
  • Çelik Kapı Tamir Ücreti (Gece) : 70 TL – 150 TL

Haftaiçi 09:00 – 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL

Çilingir Fiyatları

Çilingir Fiyatları ve Fiyat Tarifesi

Sektörde korsan olarak çalışan çilingirler insanların kapılarına hasar vererek kapıları açtığı ve daha sonrasında ulaşılamadığı için insanlar mağdur olmaktadırlar. Altıntepsi çilingir fiyatları genelde malzeme ücreti ve servis ücreti olacak şekilde belirlenir. Bir ürünün montaj yapılması isteniyorsa ürün satış fiyatına birde montaj servis ücreti eklenir.

Çilingir Fiyatları hususunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü çoğu isimsiz firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Nöbetçi Çilingir İletişim Bilgileri

Telefon Merkez : 0850 840 44 34 Anadolu Y. : 0553 472 92 71 Avrupa Y. : 0534 828 98 01 Adres Merkez Mh. Atatürk Cd. No:21/A Altıntepsi / İstanbul Email info@cilingirservisi.com.tr cilingirservisicomtr@gmail.com Sosyal Medya /CilingirServisicomtr //CilingirServisi_ /CilingirServisicomtr

Altıntepsi Çilingir Fiyatları

Anahtarcılar ve Çilingirler Odası Tarifesine Uygun 2022 Güncel Çilingir Fiyatları 09:00 / 21:00 [ Gündüz ] Çilingir Ücreti 21:00 / 09:00 (Gece) Çilingir Ücreti Kapı Açma Ücreti 120 TL – 200 TL Kapı Açma Ücreti 120 TL – 200 TL Kilit Değiştirme Ücreti 120 TL – 200 TL Kilit Değiştirme Ücreti 120 TL – 200 […]

Altıntepsi Kale Kilit Servisi

Altıntepsi Kale Kilit Servisi Altıntepsi Kale kilit alanında uzman bir firmadır ve pek çok insanın güvenini kazanmayı başarmıştır. Kale kilit servisi hangi hizmetleri verir sorusuna verilecek cevaplar ise oldukça fazladır. Bu servisi veren çilingir firmaları, kilitlerle ilgili her sorunu çözme imkanına sahiptirler. Kale marka kilitlerde meydana gelen hidrolik problemleri, kale kilit servisi tarafından kısa süre […]

Altıntepsi Kilit Değiştirme

Altıntepsi Kilit Değiştirme Servisi Dünyada bu sektörde adını duyurmuş birçok firma ile çalışmakta olan şirketimiz sizleri zor anlardan kolaylıkla kurtarmaktadır. Özellikle evlerin girişlerinde yoğun şekilde kullanılan çelik kapı kilidi, sahip olduğu yüksek güvenliği ve estetik görünüm ile de dikkat çekmektedir. Şirketimize de genel olarak çelik kapı sorunlarının çözülmesi üzerine şikayetler gelmektedir. Bu konuda artık bir […]

Altıntepsi Bina Kapısı Tamiri

Altıntepsi Bina Kapısı Tamiri Altıntepsi Bina kapısı tamiri, kilit onarımı ve çelik kapı bakımları konusunda destek alabileceğimiz çilingirlerin hizmet alanları oldukça geniştir. Bu firmaların arasından en iyisini seçmek için birkaç hususa dikkat etmeniz gerekecektir. Kaliteli bir firmadan alacağınız her türlü hizmet sizi memnun eder ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Altıntepsi Bina Kapısı Tamiri Hakkında Altıntepsi […]

https://celikkapitamircisi.com.tr<