Çilingir Servisi Kale Anahtarcılar Klubü Üyesidir.

Haftanın 7 Günü 24 Saat Açık ve Nöbetçi Çilingirler 15 dk'da Kapınızda. Uygun Çilingir Fiyatları, Garantili İşçilik

Beylikdüzü Çilingir Servisi

Çilingir geçmişten günümüze kilitli olan kapıları açmak için kullanılan aletler ile kapıları açmak bozuk kilitlerin tamirini yapan kişilere denir. Bazı cihazların küçük parçalarını tekrardan yapmak gibi işlere de uğraş verilmiştir. Çilingir eski zamanlara dayanan en köklü mesleklerden biridir. O zamanlarda anahtarcılık ve çilingirlik işleri ile demirciler ilgilenirdi.Kapı kilitlerini tamir eden, kapılarınıza zarar vermeden açan, kilidinizi yerleştiren kişilerdi. Günümüzde insanların yaptığı işlerin yerini makineler aldığı için bu meslek demircilikten çıkıp sadece çilingirlik haline bürünmüştür.

Çilingirler kapınıza herhangi bir zarar vermeden kapınızı açabilecek donanıma sahip kişilerdir. Beylikdüzü Çilingir hizmetleri olarak sizlere 7 gün 24 saat olmak üzere hizmet vermekteyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bize ulaşabilirsiniz. Çilingir hizmeti almak üzere aradığınız firmaların ya da kişilerin yasal çilingir olduklarından emin olmalısınız . Aksi takdirde açılan kapınızın anahtarının kopyasını o kişiye farkında olmadan teslim etmiş olursunuz. Bu nedenle özellikle gezgin olarak adlandırılan çilingirleri göz önünde bulundurmadan güvenliğinizi tehdit altından kaldırabilirsiniz.

çilingir

Beylikdüzü En Yakın Çilingir

Kapıda kaldığında kimse saatlerce beklemek istemez. Kısa süre içerisinde evinize girmek için en yakın çilingirden hizmet almak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Anadolu yakası ve avrupa yakasında 4 şube 16 motorlu personel ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Beylikdüzü en yakın çilingir 15 dakikada yanınıza geliyor, sizi evinize kavuşturuyor.

Beylikdüzü Nöbetçi Çilingir

Kapıda kalacağınız zamanı siz seçemezsiniz. Gece yarısı, hafta sonu, bayram tatilinde beklemediğiniz anda kapıda kalabilirsiniz. Böyle zamanlarda size 7/24 açık nöbetçi çilingir lazım olur. Her aradığınızda hizmete hazır bir çilingire ihtiyacınız varsa biz buradayız.

çilingir
çilingir

Beylikdüzü Çilingir Fiyatları

Sektörde korsan olarak çalışan çilingirler insanların kapılarına hasar vererek kapıları açtığı ve daha sonrasında ulaşılamadığı için insanlar mağdur olmaktadırlar. Beylikdüzü çilingir fiyatları genelde malzeme ücreti ve servis ücreti olacak şekilde belirlenir. Bir ürünün montaj yapılması isteniyorsa ürün satış fiyatına birde montaj servis ücreti eklenir. Çilingir Fiyatları hususunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü çoğu isimsiz firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler.

Çilingir Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


  • Kapı Açma Ücreti (Gündüz) : 70 TL - 150 TL
  • Kapı Açma Ücreti (Gece) : 70 TL - 150 TL
  • Kasa Açma Ücreti (Gündüz) : 70 TL - 150 TL
  • Kasa Açma Ücreti (Gece) : 70 TL - 150 TL
  • Çelik Kapı Tamir Ücreti (Gündüz) : 70 TL - 150 TL
  • Kilit Değişimi Ücreti (Gündüz) : 70 TL - 150 TL
  • Kilit Değişimi Ücreti (Gece) : 70 TL - 150 TL
  • Oto Kilit Açma Ücreti (Gündüz) : 100 TL - 300 TL
  • Oto Kilit Açma Ücreti (Gece) : 100 TL - 300 TL
  • Çelik Kapı Tamir Ücreti (Gece) : 70 TL - 150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL
Çilingir Fiyatları

Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

çilingir

Beylikdüzü En Yakın Çilingir

Anahtarımızı evde unuttuğumuz ve kapıda kaldığımız durumlarda yardımımıza yetişen kişilere çilingir adını veriyoruz. Çelik kapılarda bulunan kilitleri açan ve kilit değişimi de yapan bu firmaların hizmet alanı sandığımızdan çok daha geniştir. Kilit değişimi, çelik kapı tamiri ve bakımı gibi birçok önemli hizmet çilingir firmaları tarafından verilmektedir. Siz de çelik kapınızla ilgili destek almaya ihtiyaç duyuyorsanız En Yakın Çilingir firmasına başvurabilirsiniz. [...]

çilingir

Beylikdüzü Çilingir

Çilingir geçmişten günümüze kilitli olan kapıları açmak için kullanılan aletler ile kapıları açmak bozuk kilitlerin tamirini yapan kişilere denir. Bazı cihazların küçük parçalarını tekrardan yapmak gibi işlere de uğraş verilmiştir. Çilingir eski zamanlara dayanan en köklü mesleklerden biridir. O zamanlarda anahtarcılık ve çilingirlik işleri ile demirciler ilgilenirdi.Kapı kilitlerini tamir eden, kapılarınıza zarar vermeden açan, kilidinizi yerleştiren kişilerdi. Günümüzde insanların yaptığı işlerin yerini makineler aldığı için bu meslek demircilikten çıkıp sadece çilingirlik haline bürünmüştür.

Çilingirler kapınıza herhangi bir zarar vermeden kapınızı açabilecek donanıma sahip kişilerdir. Beylikdüzü Çilingir hizmetleri olarak sizlere 7 gün 24 saat olmak üzere hizmet vermekteyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bize ulaşabilirsiniz.

Çilingir hizmeti almak üzere aradığınız firmaların ya da kişilerin yasal çilingir olduklarından emin olmalısınız . Aksi takdirde açılan kapınızın anahtarının kopyasını o kişiye farkında olmadan teslim etmiş olursunuz. Bu nedenle özellikle gezgin olarak adlandırılan çilingirleri göz önünde bulundurmadan güvenliğinizi tehdit altından kaldırabilirsiniz. Beylikdüzü Çilingir hizmetleri olarak 7 gün 24 saat çilingir işlerinizde yanınızdayız. İşinde uzman çalışma arkadaşlarımız ve her yerde bulunan ofislerimiz ile her konuma çok kısa sürede gelmekteyiz. Zor durumlarınızda her zaman en kısa sürede yardımınıza Beylikdüzü Çilingir olarak koşmaktayız ve 1 telefon kadar uzağınızdayız... 0553 472 92 71 arayarak yardım isteyebilirsiniz. [...]

çelik kapı tamiri

Beylikdüzü Çelik Kapı Tamiri

Çelik kapı tamiriÇelik kapı tamiri şirketimizin başarıyla sunduğu hizmetlerden biridir. Çelik kapı deyince aklımıza evlerimizde işyerlerinde ve günlük hayatta her an karşımıza çıkan kapılar gelmektedir. Çağımızın şartları doğrultusunda artan nüfus ve güvenlik problemleri nedeniyle çelik kapılar adeta evimizin güvenliği açısından en büyük dostumuz olmuştur . Firmamız çelik kapı tamiri konusunda son derece usta ellere sahip olup derdinize her an çözüm bulabilmek için hazır olarak beklemektedir.

Gün içinde hırsızlık, gasp gibi güvenlik sorunlarıyla karşılaşan insanların haberlerini çokça duyuyoruz. İnsan bu tarz haberleri duyunca ister istemez can ve mal kaybı yaşamamak için güvenlik önlemlerini arttırmak istiyor. İşte tamda burada yardımınıza biz yetişiyoruz. Beylikdüzü çelik kapıBeylikdüzü çelik kapı sizi ve güvenliğinizi son derece önemsemektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Çelik Kapı Markaları: Sur çelik kapı, Star door çelik kapı, Formed çelik kapı, Dortek çelik kapı, Dierre çelik kapı, Mul-t-lock çelik kapı, Kale çelik kapı, Beylikdüzü çelik kapı, Endoor çelik kapı, Stil Door çelik kapı, İzdoor çelik kapı, Kuzey çelik kapı, Portal çelik kapı [...]

kilit değiştirme

Beylikdüzü Kilit Değiştirme

Kilit değişimi kapılarınızın yenilenmesini ve anahtar kopyalarının ortadan kaldırılmasını sağlar. Kale kilit değişimi servisi olarak çilingirler ve anahtarcılar odasına kayıtlı işlerinde uzman personellerimiz ile birlikte sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Evinizdeki kilit dönerken zorlanıyor musunuz ? Kilit dönerken sıkışıyor mu ? Anahtar kilidin içerisinde kırılmış olabilir. Yeni bir eve taşınmış ya da yeni bir ev almış olabilirsiniz. Evinizin güvenlik alanı kapınızdan başlar. Bundan dolayı kapınızın kilidini değiştirmeniz oldukça önemlidir.

Evinizdeki kilit dönerken zorluk çıkarıyor, dönerken sıkışıyorsa anahtahtar kilidin içinde kırılmış olup sıkışmış olabilir. Evinizin güvenliği giriş kapınızdan başlar. Bundan dolayı kapınızda sorun teşkil eden bir durum varsa onarımını hemen yaptırmanız gerekmektedir. Beylikdüzü kilit değişimi kapınızın anahtarlarının yenilenmesini ve anahtar kopyalarının geçersiz olmasını sağlar. Kale kilit değiştirme servisi bünyesinde çalışan firmamız anahtarcılar ve çilingirler odasına kayıtlıdır. İşlerinde profesyonel ve uzman çalışma arkadaşlarımız ile 7 gün 24 saat boyunca sizlere bir telefon kadar yakınız

Servis Hizmeti Verdiğimiz Kilit Markaları: Kale Kilit, Yale Kilit, Mul-t-lock (Multilock) Kilit, Tursan Kilit [...]

kilit değiştirme

Beylikdüzü Master Kilit Sistemleri

Evlerimizde ve işyerlerimizde güvenli bir şekilde yaşayabilmemizin en büyük kahramanları kilit sistemleridir. Bu sistemler sayesinde soyguncular ve kötü niyetli insanlardan uzak durmayı başarırız. Özellikle büyük işletmelerde kullanılan Beylikdüzü master kilit sistemleri, kilit konusunda en güvenilirler arasına girmeyi başarmıştır. Hastane, fabrika, iş merkezi, okul ve bunlar gibi pek çok kurumsal yer master kilit sistemleri ile korunmaktadır.

Bu sistemi kullanmanın en büyük avantajlarından bir tanesi de yanınızda çok fazla anahtar taşımak zorunda kalmamanızdır. Büyük işletmelerde oldukça fazla kapı ve giriş olduğundan bu konu oldukça sıkıntılıdır. Pek çok kişi yanında sürekli anahtar taşımaktan sıkıldığını ve anahtarlarını kaybettiğini belirtir. Master kilit sistemleri ise sizleri bu dertten kurtarıyor. Bu sisteme anhatar yetkilendirme sistemi adı da verilmektedir. Yani istediğiniz kapıyı istediğiniz anahtara yetki vererek açma şansına sahip olursunuz.[...]

oto çilingir

Beylikdüzü Oto Çilingir

Bu zamana kadar hiç ihtiyacınız olmadıysa oto çilingir kavramına yabancı olmanız çok normaldir. Günümüzde çoğu insan artık bu hizmetten yoğunlukla yararlanmaktadır. İnsanlık hali aracımızın anahtarını aracın içinde unutbiliriz. Çaldırabilir ya da kaybedebiliriz. Bu durumlarla karşı karşıya kaldığımız anlarda devreye Beylikdüzü oto çilingir girmektedir. Araçlarınızın kilitlerini güvenli bir şekilde açarak sizleri bu sıkıntılardan kurtarabilir. Anahtarı çalınan ya da kaybolan araçların kaput kısmındaki beyinleri sökülür ve detekleyici cihazlar okunarak tekrardan kodlanır. Bu sayede araçlarınıza en uygun olan yeni anahtar üretilir ve araçlarınız eski anahtarınız ile hiçbir şekilde açılamaz. Bu hizmetin neticesinde hırsızların ve kötü düşünceli insanların hedeflerine ulaşması imkansız olur.

Firmamız; araçlarınızın anahtarlarının çalındığı veya kayboldması durumunda sizlere destek vermek için daima hazırdır. İşini severek yapan personellerimiz ve müşterisini hep önemseyenBeylikdüzü oto çilingir olarak sizlere iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Oto Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Markalar: Renault, Toyota, Dacia, Mercedes, Bmw, Fiat, [...]

kasa çilingir

Beylikdüzü Kasa Çilingir

Beylikdüzü kasa çilingir hizmelerine gündelik hayatınızda genel olarak evlerinizin anahtarını kaybettiğiniz anlarda ihtiyacınız olur. Sınırlı bir çalışma alanı gibi gözükse de çilingirlerimiz türlü türlü alanlarda sizlere yardımcı olmaktadır. Beylikdüzü kasa çilingir ise bunların arasından yalnızca biridir. Kasa açma hizmeti şifre değiştirme hizmeti için ideal yöntemler eşliğinde sizlere yardımcı olmaktayız

İnsanlar, kafasının doluluğundan kaynaklı ya da günün hızlı akışından dolayı bazı şeyleri unutabilmektedir. Bazı durumlarda evinizin anahtarlarını almadan dışarıya çıkabilirsiniz, bazen ise banka kartınızın şifresini karıştırabilirsiniz. Bunlar günlük yaşantımızda sıkça yaşadığımız sorunlardır. Geleceğimizin teminatı için de yatırımlar yapmak isteriz. Geleceğimizin daha güvende olabilmesi için bazı yöntemlere yöneliriz.Baz kimseler ise en güvenilir olarak gördüğümüz kasalarda saklarız. Bunları evimizin en güvenli yerleri olan dolaplarda ve işyerlerimizde saklamaya çalışırız. Peki insanlar bu kadar önem vermekte olduğu şeyin parolasınıi unutabilir mi? Beylikdüzü Kasa Çilingir Hizmeti ile bu problemlerin sonu geliyor. Güvenli ve kaliteli çalışmamız neticesinde Beylikdüzü kasa çilingir işlerinizi gönül ferahlığıyla bizlere yaptırabilirsiniz. Bu şekilde güven gerektiren işlemlerde bizim gibi uzmanlarla çalışmanız. Hem içinizi rahat ettirecektir hem de cebinizi. 7/24 hizmet veren Beylikdüzü kasa çilingir olarak işlemlerinizi güvenle bizlere yaptırabilirsiniz.

Beylikdüzü Kasa Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Markalar: Kale Çelik Kasa, Sur Çelik Kasa [...]

yangın kapısı emniyet kilidi

Beylikdüzü Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Yangın kapılarında bulunan kilit sistemi ile normal çelik kapılarda bulunan kilit sistemi birbirinden çok farklıdır. Yangın kapıları çok sık kullanılmadığı için buradaki kilit sistemleri çok sağlam değildir ve bu sebeple yangın kapıları hırsızlara davetiye çıkartır. Beylikdüzü yangın kapısı emniyet kilidi takıldığında ise bu ihtimal en aza indirgenir ve kapı sağlam bir kilit yardımıyla korunmuş olur.

Yangın çıkış kapılarını güçlendirmek amacıyla yapılan bu işlem firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Eğer siz de evinizde, işyerinizde veya sahibi olduğunuz herhangi bir binadaki yangın kapısına emniyet kilidi taktırmak isterseniz bizimle iletişime geçerek bu işlemi yaptırabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren kuruluşumuz her ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırdır. [...]

kapı hidroliği tamiri

Beylikdüzü Kapı Hidroliği Tamiri

Kapı hidroliği, apartman kapılarının en sık açılıp kapanan yerlerinde kullanılır. Sürekli devrede olan bu parçalar zamanla yeniliğini ve işlevselliğini yitirebilir. Böyle durumlarda ise bina kapısı kapanmıyor veya apartman giriş kapısı kapanırken ses yapıyor olabilir. Özellikle apartman kapıları için çok tehlikeli olan bu durumun kısa süre içerisinde çözülmesi gerekir.

Beylikdüzü Kapı hidroliği tamiri yaptırmadan önce kaliteli bir firma ile görüşmeniz önemlidir. Bina giriş kapıları güvenliğimizi sağlayan ürünler olduğu ve sürekli kullanıldıkları için zamanla ilk performanslarını kaybedebilirler. Kapıların önemli parçalarından biri olan hidrolik de kapının açılıp kapanmasını sağlar. Hidroliğin bozulması ise kapının kapanmasını önleyeceği için çok ciddi bir problemdir. Bu gibi durumlarda devreye giren kapı hidroliği tamiri ise hidrolik bölümünde meydana gelen sıkıntıyı kısa süre içerisinde çözer. [...]

kale yetkili servisi

Beylikdüzü Kale Kilit Servisi

Kale kilit alanında uzman bir firmadır ve pek çok insanın güvenini kazanmayı başarmıştır. Kale kilit servisi hangi hizmetleri verir sorusuna verilecek cevaplar ise oldukça fazladır. Bu servisi veren çilingir firmaları, kilitlerle ilgili her sorunu çözme imkanına sahiptirler. Kale marka kilitlerde meydana gelen hidrolik problemleri, kale kilit servisi tarafından kısa süre içeirisinde halledilir. Aynı zamanda kilidin zor açılması veya değişmesi gereken durumlarda da bu tarz firmalardan destek alabilirsiniz.

Kale kilit, kilit sektöründe güvenilen firmalardan bir tanesidir. Yıllardır bu konuda hizmet veren firmanın yetkilileri de uzman kişilerdir. Bunun sonucu olarak da Beylikdüzü kale kilit servisi hizmeti veren firmalar özenle seçilmiştir. Kale marka kilitleriniz konusunda yetkili servislerden hizmet alırken güvenle yaklaşabilirsiniz. [...]

kale alarm

Beylikdüzü Kale Alarm

Alarm sistemleri evlerin korunması ve güvenlikleri için mutlaka gerekli olan sistemlerdir. Kapımıza alarm taktırırken kaliteli bir firmadan destek almak, daha arızayla karşılaşmak anlamına gelmektedir. Kale alarm, bu sektörün önde gelen firmaları arasında bulunuyor. Senelerdir pek çok insanın evlerini ve mallarını güven altında tutmasını sağlayan Kale, alarm denince akla gelen ilk isimler arasında yer alıyor. Kale marka alarmlarda herhangi bir sorun meydana geldiğinde Kale alarm servisi size her zaman destek vermeye hazırdır. Kale marka alarmlar için destek veren çilingir firmaları sayesinde her sorun kısa süre içerisinde çözülebilir. Beylikdüzü Kale alarm servisi hizmeti veren firmalara internet üzerinden ulaşabilir ve güvenilir bir firmayı kısa sürede seçebilirsiniz. [...]

bina kapısı tamiri

Beylikdüzü Bina Kapısı Tamiri

Çelik kapı tamiri şirketimizin başarıyla sunduğu hizmetlerden biridir. Çelik kapı deyince aklımıza evlerimizde işyerlerinde ve günlük hayatta her an karşımıza çıkan kapılar gelmektedir. Çağımızın şartları doğrultusunda artan nüfus ve güvenlik problemleri nedeniyle çelik kapılar adeta evimizin güvenliği açısından en büyük dostumuz olmuştur . Firmamız çelik kapı tamiri konusunda son derece usta ellere sahip olup derdinize her an çözüm bulabilmek için hazır olarak beklemektedir.

Gün içinde hırsızlık, gasp gibi güvenlik sorunlarıyla karşılaşan insanların haberlerini çokça duyuyoruz. İnsan bu tarz haberleri duyunca ister istemez can ve mal kaybı yaşamamak için güvenlik önlemlerini arttırmak istiyor. İşte tamda burada yardımınıza biz yetişiyoruz. Beylikdüzü çelik kapı sizi ve güvenliğinizi son derece önemsemektedir.

Çelik kapılar ne kadar sağlam olduklarını kanıtlamış olsalarda zaman zaman bozulmaktadırlar. Bu durum karşımıza güvenlik sorunları doğurmaktadır. Beylikdüzü çelik kapı olarak bozulan çelik kapılarınızı aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan tamir etmekteyiz. [...]

Çilingir Servisi Herzaman Sizin 15 Dakika Yakınınızda

Mobil ekiplerimiz İstanbul'un 4 Ayrı noktasında 7 gün 24 saat size hizmet vermek için bekliyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Beylikdüzü Çilingir olarak mobil çilingir ekiplerimiz ile 20 dk içerisinde kapınıza geliyoruz. Lütfen bulunduğunuz Mahalleyi seçerek size en yakın çilingir temsilcimiz ile iletişime geçiniz


Beylikdüzü Çilingir olarak mobil çilingir ekiplerimiz ile 20 dk içerisinde kapınıza geliyoruz. Lütfen bulunduğunuz Mahalleyi seçerek size en yakın çilingir temsilcimiz ile iletişime geçiniz

Çilingir Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Evinizin güvenliği kapınızdan başlar. Bu nedenle evinize çağırdığınız çilingire kapınızla birlikte evinizin güvenliğini de emanet etmiş olursunuz. Çilingir çağırırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizler için sıraladık.

1 - Gerçek bir işletme ile görüştüğünüzden emin olun. Piyasadaki çok sayıda korsan çilingir bulunmaktadır. Gerçek bir çilingir ile görüştüğünüze emin olmak için ilk telefon görüşmenizde kendisinden fatura isteyin. Bu sayede hem gerçek bir işletme ile çalıştığınızdan emin olabilir, hemde olası bir mağduriyet karşısında şikayet edebilecek bir muhattabınız olur.

2 - Alacağınız hizmetin ücretinden emin olun. Çilingir ile yapacağınız telefon görüşmesinde kendisine sorununuzu net bir şekilde anlatın, gerekirse kısa bir video gönderin. Alacağınız hizmet ve malzemeler için net bir fiyat alın. Süpriz bir masrafı kabul etmeyeceğinizi belirtin. Kapıda süprizle karşılaşmayın.

3 - Size en yakın çilingir ile çalıştığınızdan emin olun. Çilingirle yapacağınız görüşmede size ne uzaklıkta olduğunu, ne kadar sürede yanınızda olacağını net bir şekilde sorun. Size yakın anahtarcı Ortalama 15 - 20 dk içerisinde kapınızda olmalı.