Anahtarcılar ve Çilingirler Odası Tarifesine Uygun 2022 Güncel Çilingir Fiyatları

09:00 / 21:00 [ Gündüz ]Çilingir Ücreti21:00 / 09:00 (Gece)Çilingir Ücreti
Kapı Açma Ücreti120 TL – 200 TLKapı Açma Ücreti120 TL – 200 TL
Kilit Değiştirme Ücreti120 TL – 200 TLKilit Değiştirme Ücreti120 TL – 200 TL
Kasa Açma Ücreti120 TL – 200 TLKasa Açma Ücreti120 TL – 200 TL
Oto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TLOto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti120 TL – 200 TLÇelik Kapı Tamiri Ücreti120 TL – 200 TL

Kavaklı çilingir hizmetlerinden yararlanmak için farklı nedenler de doğabiliyor. Her neden ise Kavaklı çilingir fiyatları konusunda çeşitlilik meydana geliyor. Profesyonel bir hizmet almak kişiler açısından önemlidir ve bu hizmetler her zaman ulaşılabilir fiyatlarla verilmektedir.

Kavaklı çilingir

Kavaklı Çilingir Fiyatları

Sektörde korsan olarak çalışan çilingirler insanların kapılarına hasar vererek kapıları açtığı ve daha sonrasında ulaşılamadığı için insanlar mağdur olmaktadırlar. Kavaklı çilingir fiyatları genelde malzeme ücreti ve servis ücreti olacak şekilde belirlenir. Bir ürünün montaj yapılması isteniyorsa ürün satış fiyatına birde montaj servis ücreti eklenir. Çilingir Fiyatları hususunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü çoğu isimsiz firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler.

Kavaklı Çilingir Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kavaklı çilingir fiyatları verilecek olan hizmetin özelliğine göre belirlenen fiyatlar çilingirin ve hizmet alan müşterilerin zarar görmemesi için hazırlanmaktadır. Ücretin belirlenmesi yapılan işin zorluk derecesine ve durumuna göre değişmektedir. Ev kapısı açma, Otomobil kapısı açma, Çelik kasa kilidi açma ve bu kilitlere anahtar yapma ücretleri komisyonun değerlendirmesi sonucu belirlenir.

Çilingir hizmetleri gündüz talep edilebileceği gibi gece geç saatlerde yani çilingirlerin çalışma saatleri dışında da talep edilebilir. Bu durumda evinden gelerek hizmet veren çilingir gündüz ücreti yerine gece tarifesi ücreti alır. Bunlardan ayrı olarak hizmet almak istediğiniz yer çilingir elemanına uzak veya ulaşımı olmayan kırsal bir kesimde olabilir. Böyle bir durumda ise hizmet verilecek olan yerin uzaklığına göre ekstra yol parası müşteriye önceden bildirilir.

Kavaklı Çilingir Ne Tür Hizmetler Veriyor?

Gece anahtarı kaybolan arabalar veya kapıları dalgınlık anında kilitlenen kapıların açılması konusunda da hizmet alabilirsiniz. Profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız son teknoloji malzemeler ile çalışmaktadırlar.Otomobiller için özel üretilen maymuncuk dediğimiz otomobillerin kapısını açma aletleri ile araçlarınıza zarar vermeden kilitlerin açılmasına yardımcı oluyoruz. Kavaklı çilingir fiyatları bu noktada farklılık göstermektedir.

Kavaklı Çilingir Hizmetinde Profesyonel Destek

Kavaklı Çilingir hizmeti alacak kişilerin mutlaka profesyonellerden hizmet alması gerekiyor. Firmamız uzun yıllardır çilingir sektöründe hizmet vermektedir. Her kapı türünü tanıyan ve bu kapıların ne şekilde hangi anahtar ile açılması gerektiğini bilen bir firmayız. Bunu yaparken de müşterilerimize her zaman %100 güvenilirlik teminatı vermeye özen gösteriyoruz. Yıllardır sektörde olmamız bizim çok geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermemizi sağlamıştır. Bununla birlikte firmamız tarafından belirlenen çilingir fiyatları da kişilerin bütçesini zorlamayacak ölçüdedir.

Sektörün en iyi çilingirlerinden biri olan firmamızın çalışanları da son derece güvenilir ve işinin ehli kişilerdir. Standartları son derece yüksek olan hizmetlerimizde firmamız her zaman gereken sorumlulukları üstlenmektedir. Gecenin kaçı olursa olsun müşterilerimizin mağduriyetini anlayabilecek olgunlukta personeller ile çalışmaya gayret ediyoruz.

Kavaklı Çilingir Malzeme Fiyatları

Kavaklı çilingir fiyatları her zaman aynı değildir.Kilitli kapı açma hizmetlerinde yukarıdaki fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Çekili kapı yani sadece çekilmiş anahtarı arkasında unutulmuş kapılarda fiyat skalası daha fazladır. Bunun için yukarıda da söylediğimiz üzere fiyat tarifesi değişkenlik göstermektedir. Kilitli kapılarda çilingir edevatı dışında ekstra malzeme kullanılmaktadır ekstra malzemeden kasıt şudur kilitli kalan ve arkasında anahtar unutulup kapanan kapının açılması için mecburen yeni bir kilit monte edilmesi gerekmektedir. Eğer elinizde bir kilit varsa çilingirimiz sizin kilidinizin montajını malzeme ücreti almadan ücretsiz olarak yapar. Fakat bir halihazırda kilidiniz yoksa ustamız gelirken yanında olan kilitlerden birini sizlere sunar. Bu kilitler 20 liradan başlayıp 200 liraya kadar yükselmektedir.Çilingir size kilitlerin artı ve eksi tüm yönlerini söyler. Bu noktada seçim tamamen sizin insiyatifinizdedir. Hırsızlıklarda yaşanan problemlerde 24 saat destek veren çalışanlarımız gecenin kaçında olursa olsun sizlerin hizmetindedir. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Kavaklı Çilingir Fiyatları ve Fiyat Tarifesi

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Kavaklı Kale Kilit Servisi

Kavaklı Kale Kilit Servisi Kavaklı Kale kilit alanında uzman bir firmadır ve pek çok insanın güvenini kazanmayı başarmıştır. Kale kilit servisi hangi hizmetleri verir sorusuna verilecek cevaplar ise oldukça fazladır. Bu servisi veren çilingir firmaları, kilitlerle ilgili her sorunu çözme imkanına sahiptirler. Kale marka kilitlerde meydana gelen hidrolik problemleri, kale kilit servisi tarafından kısa süre […]

Çilingir

Çilingir Kimdir ? Çilingir geçmişten günümüze kilitli olan kapıları açmak için kullanılan aletler ile kapıları açmak bozuk kilitlerin tamirini yapan kişilere denir. Bazı cihazların küçük parçalarını tekrardan yapmak gibi işlere de uğraş verilmiştir. Çilingir eski zamanlara dayanan en köklü mesleklerden biridir. O zamanlarda anahtarcılık ve çilingirlik işleri ile demirciler ilgilenirdi.Kapı kilitlerini tamir eden, kapılarınıza zarar […]

Nöbetçi Çilingir İletişim Bilgileri

Telefon Merkez : 0850 840 44 34 Anadolu Y. : 0553 472 92 71 Avrupa Y. : 0534 828 98 01 Adres Merkez Mh. Atatürk Cd. No:21/A Kavaklı / İstanbul Email info@cilingirservisi.com.tr cilingirservisicomtr@gmail.com Sosyal Medya /CilingirServisicomtr //CilingirServisi_ /CilingirServisicomtr

Kavaklı Kilit Değiştirme

Kavaklı Kilit Değiştirme Servisi Kilit değişimi kapılarınızın yenilenmesini ve anahtar kopyalarının ortadan kaldırılmasını sağlar. Kale kilit değişimi servisi olarak çilingirler ve anahtarcılar odasına kayıtlı işlerinde uzman personellerimiz ile birlikte sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Evinizdeki kilit dönerken zorlanıyor musunuz ? Kilit dönerken sıkışıyor mu ? Anahtar kilidin içerisinde kırılmış olabilir. Yeni bir eve taşınmış ya da […]

Kavaklı Bina Kapısı Tamiri

Kavaklı Bina Kapısı Tamiri Kavaklı Bina kapısı tamiri, kilit onarımı ve çelik kapı bakımları konusunda destek alabileceğimiz çilingirlerin hizmet alanları oldukça geniştir. Bu firmaların arasından en iyisini seçmek için birkaç hususa dikkat etmeniz gerekecektir. Kaliteli bir firmadan alacağınız her türlü hizmet sizi memnun eder ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Kavaklı Bina Kapısı Tamiri Hakkında Kavaklı […]