Çilingir Kimdir ?

Çilingirlik geçmişten günümüze uzanan yolculuğunda zor zamanlarımızda yardımımıza koşan mesleğe verilen addır. Sanayi devrimiyle birlikte çeliğin hayatımıza girmesi daha da hızlanmıştır. Günlük hayatta her alanda çelik parça kullanımına şahitlik etmekteyiz. En küçük parçadan en büyüğüne kadar çelik ve demir hayatımızda önemli bir kaplar. Güvenliğimizi güçlendirmek içinde çeşitli demir parçalar icat edilmiştir. Çilingirlik bu konularda uzmanlaşmış kişilere verilen isimdir.

Güvenliğimizi sağlamlaştırmaya önce yaşadığımız yerlerden başlarız. Hürriyet Çilingir evlerinizin ve işyerlerinizin güvenliği için en doğru adres olmaya kurulduğu ilk günden beri devam ediyor. Sizler için işinizde uzman usta kadromuzla 7/24 hattın öbür ucunda destek çağrılarınızı beklemekteyiz. Çeşitli hizmetler sunan firmamız demir ve çeliğin geçtiği her alanda kendinden söz ettirmeyi başarmıştır

Anahtarınızı kaybedebilir, kapınızı zorlarken anahtarınızı kırabilirsiniz. Bu tarz durumlarda sizler için İstanbul’un her yerine ulaşım sağlamaktayız. Çeşitli bölgelerde bulunan ofislerimizden dilediğiniz gibi hizmet ve destek talep edebilirsiniz. Hürriyet Çilingir daima müşterilerinin sorunlarını çözmek için çalışır.

çilingir

Hürriyet Çilingir Hizmetleri

Çilingir gruplarımızı ikiye bölerek sizlere hizmet saatimizi sınırsız hale getirmiş olduk. 7/24 demeden çalışan ustalarımızın günün her dakika ve saatinde sizlere hizmet vermekte olup ihtiyacınız anında yanınızda bulunurlar.

Çilingirlik konusunda uzun yıllardır emin adımlarla yürüyen fırmamız sizlerin geleceği için her gün kendi bünyesine yenilik üstüne yenilik katmakta. Kilit açma, bakım ve onarım, kesme, biçme ve benzeri bir çok hususta son teknoloji aletlerle sizlere yardımcı olmaktayız

Bizleri aradığınızda söylemiş olduğunuz konuma o dakikalar içerisinde hazır olan ekip arkadaşlarımızdan bazılarını gönderiyoruz. Takım arkadaşımız yanında gelirken gerekli bütün malzemeleri getiriyor ve kilidinizin türüne göre kilidini açıyor ya da kilit anahtarını değiştiriyor. Hürriyet Çilingir hizmetleri hususunda kafanıza takılan konular için bizlere telefon numaramızdan arayabilir ve danışmak istediğiniz konu hakkında talepte bulunabilirsiniz.

Hürriyet Çilingir Ustaları Özellikleri

Hürriyet Çilingir hizmetini sağlarken ellerimizden gelenin oldukça fazlasını yapma gayreti içerisindeyiz. Ustalarımız her gün çıkan yeni bilgileri takip etmekte ve donanımlarını bunlara göre hazırlamaktadır.

Ekip arkadaşlarımızın hepsi belgeli ve çalıştıkları konularda uzman kişilerdir. Bugüne kadar karşılaştığımız hiçbir olumsuz geri dönüş yoktur. Bunlar ustalarımızın müşteriye gösterdiği ilgi ve alakayla alakalıdır. Bunların yanı sıra çözümü ararken her zaman teknik bilgiler kullanan ustalarımız sizlere en uygun çözümü bulurlar.

Verdiğiniz para ve emeğe karşılık görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışan ustalarımız tamamen özenle seçilmiş çalışan gruplarından oluşmaktadır. Evlerinizin güvenliği ve sizlerin ve sevdiklerinizin başına gelebilecek olumsuz durumlardan kaçınmak için profesyonel ekiplerle çalışmanız önemli bir konudur.

Hürriyet Çilingir Ne İş Yapar?

Hürriyet Çilingir demirin ince işleri ve bunları kullanmakta uzman kişiler ile çalışmaktadır. Teknik ekiplerimiz kapı, kasa ve araba gibi açılmasını istediğiniz malzemeye zarar vermeden istediğiniz kilidi açabilir. Sonrasında ise anahtarlar kopyalanıp tarafınıza ulaştırılır. Evlerinizin güvenliğini sağlamakta ürünlerinizin bakım ve onarım işlemleriyle ilgilenmekteyiz. Hürriyet Çilingir sizlerin güvenliğini en önemli husu olarak görmektedir.

Hürriyet Çilingir Yardımı Almanın Faydaları Nelerdir?

Dışarıda kaldığınızda ya da bir takım kilidi açmak için işlevsel bir şey bulamadığınız zamanlarda kendinizi çaresiz bir durumdaymış gibi hissedebilirsiniz.

Anahtarını kaybettiğimiz kilitleri kendi başımıza açmaya çalışmak oldukça yanlış bir davranıştır. Kilitleri bozuk güvenliğinizi daha büyük bir riske atabilirsiniz. Biz bu ve benzeri durumlar için buradayız. Sizlere günün her saatinde ve her zaman profesyonel desteği vermekte ve başarı sonuçlarımızı en yüksek oranda tutmak firmamız kurulduğu günden bu yana tek hedefimizdir.

Çilingir Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


  • Kapı Açma Ücreti (Gündüz) : 70 TL – 150 TL
  • Kapı Açma Ücreti (Gece) : 70 TL – 150 TL
  • Kasa Açma Ücreti (Gündüz) : 70 TL – 150 TL
  • Kasa Açma Ücreti (Gece) : 70 TL – 150 TL
  • Çelik Kapı Tamir Ücreti (Gündüz) : 70 TL – 150 TL
  • Kilit Değişimi Ücreti (Gündüz) : 70 TL – 150 TL
  • Kilit Değişimi Ücreti (Gece) : 70 TL – 150 TL
  • Oto Kilit Açma Ücreti (Gündüz) : 100 TL – 300 TL
  • Oto Kilit Açma Ücreti (Gece) : 100 TL – 300 TL
  • Çelik Kapı Tamir Ücreti (Gece) : 70 TL – 150 TL

Haftaiçi 09:00 – 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL

Çilingir Fiyatları

Çilingir Fiyatları ve Fiyat Tarifesi

Sektörde korsan olarak çalışan çilingirler insanların kapılarına hasar vererek kapıları açtığı ve daha sonrasında ulaşılamadığı için insanlar mağdur olmaktadırlar. Hürriyet çilingir fiyatları genelde malzeme ücreti ve servis ücreti olacak şekilde belirlenir. Bir ürünün montaj yapılması isteniyorsa ürün satış fiyatına birde montaj servis ücreti eklenir.

Çilingir Fiyatları hususunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü çoğu isimsiz firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Nöbetçi Çilingir İletişim Bilgileri

Telefon Merkez : 0850 840 44 34 Anadolu Y. : 0553 472 92 71 Avrupa Y. : 0534 828 98 01 Adres Merkez Mh. Atatürk Cd. No:21/A Hürriyet / İstanbul Email info@cilingirservisi.com.tr cilingirservisicomtr@gmail.com Sosyal Medya /CilingirServisicomtr //CilingirServisi_ /CilingirServisicomtr

Hürriyet Çilingir Fiyatları

Anahtarcılar ve Çilingirler Odası Tarifesine Uygun 2022 Güncel Çilingir Fiyatları 09:00 / 21:00 [ Gündüz ] Çilingir Ücreti 21:00 / 09:00 (Gece) Çilingir Ücreti Kapı Açma Ücreti 120 TL – 200 TL Kapı Açma Ücreti 120 TL – 200 TL Kilit Değiştirme Ücreti 120 TL – 200 TL Kilit Değiştirme Ücreti 120 TL – 200 […]

Hürriyet Kale Kilit Servisi

Hürriyet Kale Kilit Servisi Hürriyet Kale kilit alanında uzman bir firmadır ve pek çok insanın güvenini kazanmayı başarmıştır. Kale kilit servisi hangi hizmetleri verir sorusuna verilecek cevaplar ise oldukça fazladır. Bu servisi veren çilingir firmaları, kilitlerle ilgili her sorunu çözme imkanına sahiptirler. Kale marka kilitlerde meydana gelen hidrolik problemleri, kale kilit servisi tarafından kısa süre […]

Hürriyet Kilit Değiştirme

Hürriyet Kilit Değiştirme Servisi Hürriyet kilit değişimi işleeriniz, kapınıza uygun anahtarların değiştirilmesini sağlamaktadır. Anahtarcılar ve çilingirler bürosuna üye olan profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile haftanın her günü ve her dakikası hizmetinizdeyiz. Kilit değişim işlemlerine genelikle şu tarz sorunlar ortaya çıkmasının ardından sonra duyulur: Yeni ev satın aldığınızda ya da yeni bir eve taşındığınızda güvenliğiniz için Kilit […]

Hürriyet Bina Kapısı Tamiri

Hürriyet Bina Kapısı Tamiri Hürriyet Bina kapısı tamiri, kilit onarımı ve çelik kapı bakımları konusunda destek alabileceğimiz çilingirlerin hizmet alanları oldukça geniştir. Bu firmaların arasından en iyisini seçmek için birkaç hususa dikkat etmeniz gerekecektir. Kaliteli bir firmadan alacağınız her türlü hizmet sizi memnun eder ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Hürriyet Bina Kapısı Tamiri Hakkında Hürriyet […]