Hasköy Çelik Kapı Montajı

Hasköy Çelik Kapı Montajı firmamız dahilinde yapılan kapsamlı çalışmalar ile ortaya çıkan işlemlerden biridir. Çelik kapıların montajı esnasında kullanılan malzeme ve kullanılan yönteme bağlı olarak işlemin kalite durumu sürekli olarak değişiklik gösterir. Firmamız da bu işlem için tercih edilen malzemeler birinci sınıf olduğu için her daim kaliteli bir iş ortaya çıkar. Firmamız da çalışan ustalarımız sayesinde sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Çelik kapı son zamanlar da hem evler de hem de iş yerlerin de en çok kullanılan kapılardan biridir. Güvenlik açısından en iyi korumayı sağlar. Çelik kapıların uzun süreli kullanımı da söz konusu olduğu için tercih edilme aşamasında ön plana çıkan kapılardan biridir. Hasköy Çelik Kapı Montajı ya da demontajı yaptırmak isteyen kişilerin uzman firmalardan yardım alması son derece önemlidir. Uzman firmalar sayesinde en etkili sonuç ile karşılaşmak mümkün olur. Firmamız titiz bir çalışma yürüttüğü için çelik kapı montajı esnasında ciddi bir kolaylık imkanı sağlar.

çelik kapı tamiri

Hasköy Çelik Kapı Montajı İçin Gerekli Olan Malzemeler Nelerdir?

Hasköy Çelik Kapı Montajı için gerekli olan pek çok malzeme lazımdır. Firmamız dahilinde çelik kapıların montajı yapılırken en kaliteli olan yapı malzemeleri kullanılır. Birinci sınıf olan malzemelerin kullanılması çelik kapıların montajının çok daha sağlam bir yapıda olması sağlanır. Kaliteli olan çelik kapıların da uzun süreli kullanımı söz konusu olur. Çelik kapı satın alırken de en kaliteli olan modelleri tercih etmek daha ideal olacaktır. Firmamız montaj işinde uzman olan ustalar ile çalışma yürütür. Bu durum da kalitenin ön plana çıkmasını sağlanır. Çelik kapıların montajı esnasında kullanılan malzemeler ise şunlardır;

  • • Şarjlı tornavida
  • • Matkap
  • • Eşik ayarının yapılması adına uygun ölçüler de kesilmiş mermer
  • • Silikon ya da plastik yapıda olan bir adet tokmak
  • • Çelik kapı kasasını yapıştırmak için kullanılacak olan yapıştırma köpüğü
  • • Eski kasayı sökmek adına bir adet metal sökücü
  • • Eski kasayı sökmek adına bir adet metal sökücü
  • • Elmas bir testere gerekmektedir

Tüm bu malzemelerin her daim kaliteli olan formları tercih edilmektedir. Firmamız bu konuda çok titiz bir çalışma gösterir.

Eski Mevcut Olan Kapı Kasasının ve Kapının Sökülmesi

Çelik kapıların montajı yapılmadan önce ilk olarak eski kapının ve kapı kasasının çıkarılması gerekir. Hasköy Çelik Kapı Montajı yapılırken aşamalara uygun olacak şekilde yapılır ise çok daha doğru bir sonuç elde etmek mümkün olur. Firmamız dahilinde ilk aşama eski kapı ve eski kapıdan kalan kalıntıların temizlenmesi yer alır. Kapı formunu bozmadan bu işlemi yapmak son derece önemli olur. Duvara zarar vermeden işlemi yapmak için firmamız da bulunan usta çalışanlar ön plana çıkar. Uzman çalışanlarımız eşik boşluğunda mermer var ise bu mermeri de çıkarıyorlar. Yeni kapının montajından sonra bu kapıya uygun olacak şekil ve boyutta bir eşik mermeri yapılacaktır. Çelik kapıların seçimi kadar montaj işlemi de önem taşır. Montaj işlemi yapılırken dikkatli davranılmaz ise kapının iyi bir şekilde oturması mümkün olmaz. Eski kapıdan kalan bütün kalıntıların doğru ve dikkatli bir şekilde dışarı çıkarılması gerekir.

Eski Kapı Kasasının Sökülmesi

Çelik kapıların montajı yapılacak ise kapı kasasının da tam olarak çıkarılması gerekir. Bu işlem ikinci aşama olarak karşımıza çıkar. Eski kapı kasası kasası sökülme esnasında iç güvenliğe herhangi bir zarar vermeden işlemin gerçekleşmesi gerekir. Firmamız dahilinde çalışan uzman kişiler bu alanda son derece titiz bir çalışma yürüterek iç kapı kasasını dikkatli bir şekilde söker. Elmas testere ve matkap gibi malzemeler bu alan da kullanılır. Uzman kişiler ile çalışılmadığı zaman iç güvenliğe hasar verme durumu söz konusu olur. İç güvenliğin zarar görmesi de yeni Hasköy Çelik Kapı Montajı esnasında bir takım sıkıntıları meydana getirir. Çelik kapıların eski kalıntıları çıkarılırken moloz yığınları ortaya çıkar. Diğer bir aşamaya geçmeden önce ortaya çıkan bu moloz yığınlarını temizlemek gerekmektedir. Moloz yığınları temizlendikten sonra diğer aşamaya rahat bir şekilde geçmek mümkün olur. Firmamızda çalışan ustalar hijyen açısından da titiz bir çalışma gösterdikleri için moloz ve tozlar temizlenmeden yeni aşamaya geçmek söz konusu olmaz.

Kapı Alanının Ölçüsü Kontrol Edilir.

Diğer bir aşamaya geçilirken usta çalışanlarımız kapı alanının ölçülerini kontrol ederler. Ölçü tekrar tekrar kontrol edilmek zorundadır. Böylece oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunun önüne geçmek mümkün hale gelir. Özellikle Hasköy Çelik Kapı Montajı esnasında sık sık kontrol edilmesi gerekir. Eski kapı kalıntıları ve kasanın çıkarılması ile birlikte kapı bir miktar açıklık oluşturabilir. Bu durumu öğrenebilmek için kapının ve kapı eşiğinin ölçüsü tekrar tekrar alınır. Kapının ölçüsü alan ile uyuşmaz ise yontma işlemi ya da dolgu işlemi yapılarak kapıyı uygun bir hale getirmek mümkün hale gelir. Çelik kapının tam olarak alana oturması gerekir. Böylece sağlamlık konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz.

Çelik Kapı Kanadı Montajı

Hasköy Çelik Kapı Montajı yapılırken adım adım ilerlemek en iyi sonucu alma konusunda en ideal yöntem olur. Hasköy Çelik Kapı Montajında ilk olarak kapı kanadının montajı gerçekleşir. Kasa montajı tamamlandıktan sonra kapı kanadı montajı da uygun bir şekilde yapılır. Bu aşama en önemli olan aşamalardan biridir. Firmamız dahilince uzman çalışanlarımız sayesinde kapı kanadı montajı son derece uzun uğraşlar ile yapılır. Özenli bir şekilde kapı kanadı montajı yapılır ise herhangi bir sorun ile karşılaşmak söz konusu olmaz. Kapı kanadı montajı yapılırken sürtme ya da denk gelmeme durumu yaşanır ise hemen bu durumun düzeltilmesi gerekmektedir. Böylece daha sağlam bir ilerleme söz konusu olur.

Çimento Harcı Hazırlama

Diğer bir aşama ise çimento harcı hazırlama olur. Hasköy Çelik Kapı Montajı yapılırken adım adım ilerlemek son derece faydalı bir durumu olacaktır. Kasa montajı sonrasında boş kalan alanların doldurularak daha sağlam bir hale getirmek adına çimentolar ile araların kapatılması gerekir. Aynı zaman da eşik mermerinin doldurulması ve yerleştirilmesi adına da çimento gerekir. Eşik mermeri ölçümler yapıldıktan sonra bu ölçümlere uygun olacak şekilde kesilir. Ustalarımız kesilen bu eşik mermerinin altına çimento ve yapıştırıcı uygulayarak eşik boşluğunun üzerine bırakırlar. Bırakırken eşit olacak şekilde bırakmak son derece önemlidir. Yamuk bırakılması durumunda yeniden düzeltme gibi bir durum da söz konusu olmaz. Kalan çimento kapı çerçevesinde bulunan aşık noktalara uygulanır.

Çelik Kapı Malzemelerinin Takılması

Hasköy Çelik Kapı Montajı yapılırken son aşma çelik kapıların malzemelerinin takılması olur. Çelik kapılar da kaplama durumu da söz konusu ise etrafına silikon yardımı ile bir kaplama yapmak mümkün olur. Bu şekilde kapının zarar görmesini engellemek de mümkün olur. Kapı dışında bulunan tokmağın çelik olmaması konusunda çok dikkatli davranmak gerekir. Çelik ile çelik denk gelir ise çizilme gibi durumlar meydana gelir. Bu yüzden tokmak için plastik ya da silikon tercihi yapmak daha ideal bir tercih olacaktır. Eşik mermeri gibi konular da halledildikten sonra usta çalışanlarımız herhangi bir eksik durumu var mı diye saptama yapar.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


Çelik kapınızı tamir ettirmeden önce sorunu gösteren kısa bir video çekip whatsapp üzerinden bize göndermeniz yeterli. Dakikalar içerisinde arızanızın çözümü, tamir ücreti ve referanslarımızın olduğu teklifimizle size geri dönmüş olacağız. Bu sayede kapınızın arızasına benzer sorunları çözdüğümüz yüzlerce referansımızı inceleyebilir, ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini görmüş olursunuz. Tamir esnasında asla ekstra bir bedel ile karşılaşmazsınız. En uygun çelik kapı tamiri fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz

Keşif

Whatsapp İletişim

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Çelik Kapı Tamiri işlemi referanslarımızın tamamını incelemek isterseniz Çilingir Servisi Kubilay Usta isimli Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Hırsıza Karşı Önlemler

Keşke Dememek İçin Hırsıza Karşı Önleminizi Alın Hırsıza karşı önlemler almanız için size kapsamlı bir rehber hazırladık. Bu makale sayesinde hırsızların evinize hangi yöntemlerle girdiğini ve nasıl tedbir alabileceğinizi öğreneceksiniz. Hırsızlar kısa süre içerisinde ses çıkarmadan kapınızı açarak evinize girmeye çalışır. Bunun için en sık kullandıkları yöntem şunlardır. Levye ile kapınızı kastırarak açmaya çalışırlar. Maymuncukla […]

Hasköy Bina Kapısı Fiyatları

Hasköy Bina Kapısı Fiyatları Bina girişlerinde daima güvenlik ve ısı sebepleriyle kapılar bulunmaktadır. Bina girişinde kullanılan bu kapılar genelde çelik kapılardandır. Çelikten yapılmış olan bu kapılar ise yapımında kullanılan çelik miktarına göre güvenlik seviyesine sahip olan ürünlerdir. Çelik kapı olarak nitelendirilen bina kapılarının yapımında çelik miktarı yükseldikçe kapının güvenli ve sağlam olması da bir o […]

Hasköy Çelik Kapı Fiyatları

Hasköy Çelik Kapı Fiyatları Çelik kapı günümüzde tüm yapılarda en çok tercih edilen ürünler olarak başı çekiyor. Çelik kapılar hemen hemen her mekânda sıklıkla tercih ediliyor. Tercih edilme sebebi ise sağlamlığı, uzun yıllar kullanılabilir olması ve güvenli bir çelik yapıdan oluşması. Özellikle hırsızlık olaylarının engellenmesi açısından da daha çok kullanıldığını ifade etmek mümkündür. Hasköy Çelik […]

Hasköy Çelik Kapı Servisi

Hasköy Çelik Kapı Servisi Uzun yıllardır tecrübe sahibi olan ekibimiz, çelik kapıların tamir işlerini gerçekleştiriyor. Üstelik işlem çok fazla zamanlarını almıyor. Tek anahtar kullanmak her zaman risk oluşturur. Bu nedenle bir anahtarın mutlaka kopyasının olması gerekiyor. Kapının dili ve kilit ayarları bozulursa kapanmaz. Bu durum günlük yaşamımız için çok risklidir. Çünkü değişen dünyamızda mutlaka güvenlik […]

Hasköy Çelik Kapı Menteşe Kırılması Tamiri

Hasköy Çelik Kapı Menteşe Kırılması Tamiri Çelik kapılar dünya geneli kullanılan özellikle bina kapılarında yaygın görülür. Çelik kapıların çok dayanıklı olması binalarda uygun ebatlarda görseller olarak nikel kaplama, ahşap kaplama görsellik tercih edilir. Hasköy Çelik Kapı Menteşeleri kapının en dayanıklı yeridir ve Hasköy Çelik Kapı Menteşe kırılması tamiri kapının zorlamasın da, talihsiz bir şekilde eve […]