Alibey Mahallesi Oto Çilingir Kimdir ?

Marifet ve ustalık gerektiren bir iş olan çilingir uzmanlığı eski dönemlere kıyasla bugünlerde farklı manalar taşımaktadır. Eski zamanlarda, şimdiki gibi hazır kilitler olmadığı için; el işçiliğiyle kilit ya da anahtar yapan kişiler çilingir olarak isimlendirilmektedir. Oysa şimdiki zamanımızda teknolojinin hızlı ilerlemesi sebebiyle kapı kilitlerinin yapımlarının fabrikalarda makinelerde yapılması, çilingir mesleğinin anlamını değiştirmiştir.

Çilingir uzmanı; kilitli kalan veya anahtarı kaybolan kapıları açmaya çalışan, arızalanmış kilitleri tamir eden ve kilitlerin montajını gerçekleştiren kişilerdir. Aracınızın kapı kilidi arızalandığında ise sizlere Alibey Mahallesi oto çilingir uzmanlarımız yardım edecektir. Araçla alakalı yaşanan kilit sorunlarını çözen bu uzmanlar, evinizin kilidi bozuk kapısı için çağırdığınız çilingir ustalarıyla aynı işlemleri gerçekleştirirler.

oto çilingir

Alibey Mahallesi Oto Çilingir Hizmeti

Çilingir olabilmek için resmi bir belgeye sahip olmak ise mutlaka gerekmektedir. Çünkü her çilingir ustası meslekleri nedeniyle her kilidi yasal yollardan açabilme yetkisine sahiptir. Bu sebeple çilingir uzmanlarının resmi belgesinin olabilmesi hem bu mesleği icra eden kişinin hem de sizlerin güvenliğini güvence altına alacaktır. Bu sebeple aracınızın veya eviniz için çilingire ihtiyaç duyduğunuz zaman kesinlikle gezgin çilingirlere itibar etmemeye dikkat gösterin. Çünkü evinizin anahtarını kaybettiğinizde bulunduğunuz şehrin resmi odasına kayıtlı çilingirden yardım almanız aracınız, eviniz ve sizin güvenliğiniz bakımından oldukça önemlidir. Biz Sarıyer oto çilingir olarak sizlerin güvenini boşa çıkarmamak adına çalışmaktayız

Alibey Mahallesi En Yakın Oto Çilingir

Araç iş yeri ya da ev için uygulanan bu iş fazlasıyla önem gerektiren bir konudur. Bir kişinin çilingir olabilmesi için öncelikle belirli başlı kurallara uyum sağlaması da beklenir. Bu kurallar doğrultusunda; sabırlı dikkatli olmak, herhangi bir görme problemi yaşamamak gerekir. Sorumluluk sahibi olmak, ellerini düzgün şekilde kullanmasını sağlayacak el işçiliğinin olması ve şekillerle alakalı ayrıntıları algılayabilmek gibi şeylerle sıralanabilir. Bu kurallara rağmen kişilerin çilingir mesleğini icra edebilmesi için başlıca el işçiliği yönünden yetenekli olması ve güvenilir olmalıdır. Bu özelliklere sahip olan kişiler çilingir mesleğini yapabilirler. Sarıyer oto çilingir ailesine ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Alibey Mahallesi Oto Çilingirlerin Hizmet Alanı

Çoğu insan daha önce anahtarını kaybetmiştir. Bunlara dahil olarak arabalarınızın anahtarını da torpido gözünde ya da aracın içinde unutmuş olabilirsiniz. Başınıza bu durum geldiğinde aklınıza bir çilingire danışmak gelmemiş olabilir. Böyle durumlarda bazen insanlar oto sanayideki ustalara danışmış olabilirler. Fakat asıl yapılması gereken işlem Sarıyer oto çilingire başvurmaktır. Bizleri aradığınız zaman aracınızın kaput kısmında yer alan aracın beyninin yazılımsal kilit sistemini çözmekteyiz. Aracın beyninden kullanılmakta olan anahtarı yok edip yerine yeni anahtarlarınızı teslim etmekteyiz. Daha önceden kullanmakta olduğunuz anahtarlar ile aracınızı artık açamazsınız. Böylelikle anahtarınızın kötü niyetli kişilerin eline geçebilmiş olması ihtimalini de ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Oto çilingire ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Arızalanan kilitler değiştirilir.
 • Araç kapılarının donanımlarının kurulumları ve ileriki zamanlarda değişimlerini yapar.
 • Kilitlerin bakımı ve onarımları yapılır.
 • Anahtarların tuşlu versiyonlarının onarım ve tuşlarının değişimleri yapılır.
 • Yüksek kilit hazırlama işlemlerinde müşterilere destek verilir.
 • Hizmetimiz araçlarınızın hırsız gibi kötü niyetli insanlardan zarar görmesini önler. Büyük veya küçük sistemler farketmeksizin tüm sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözeriz. Araçlarınızın güvenlik kısımları ile ilgili sorun yaşıyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Hizmetimiz araçlarınızın hırsız gibi kötü niyetli insanlardan zarar görmesini önler. Büyük veya küçük sistemler farketmeksizin tüm sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözeriz. Araçlarınızın güvenlik kısımları ile ilgili sorun yaşıyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Alibey Mahallesi Oto Çilingir Hizmeti Veren Firmalar

Otomobil çilingirliği yapmakta olan bir çok firma mevcuttur. Bu şirketlerin içerisinde her firmanın otomobil çilingirlik işi bulunmuyor olabilir. Bizler sizlerin güveninizi boşa çıkarmamak adına çalışmaktayız. Çilingir hizmeti veren her firmaların sadece birkaçı oto çilingirlik işi yapmaktadır. Bu firmaların başında gelen Sarıyer oto çilingir ailesi olarak her zaman sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Araba kapılarınız ve kilit sistemleri ile alakalı her konuda bizimle iletişime geçerek güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. 7/24 çalışmakta olan firmamız sizlerin beklentilerini hiçbir zaman boşa çıkarmayarak devamlı çalışmaktadır. Anahtarların kaybolması, çalınması durumlarında kısa zaman içerisinde çözüm odaklı çalışarak sorunu ortadan kaldıraktayız. Bizlerle iletişime geçerek güvenilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Çilingir Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


 • Kapı Açma Ücreti (Gündüz) : 70 TL - 150 TL
 • Kapı Açma Ücreti (Gece) : 70 TL - 150 TL
 • Kasa Açma Ücreti (Gündüz) : 70 TL - 150 TL
 • Kasa Açma Ücreti (Gece) : 70 TL - 150 TL
 • Çelik Kapı Tamir Ücreti (Gündüz) : 70 TL - 150 TL
 • Kilit Değişimi Ücreti (Gündüz) : 70 TL - 150 TL
 • Kilit Değişimi Ücreti (Gece) : 70 TL - 150 TL
 • Oto Kilit Açma Ücreti (Gündüz) : 100 TL - 300 TL
 • Oto Kilit Açma Ücreti (Gece) : 100 TL - 300 TL
 • Çelik Kapı Tamir Ücreti (Gece) : 70 TL - 150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL
Çilingir Fiyatları

Çilingir Fiyatları ve Fiyat Tarifesi

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Çilingir

Çilingirlik geçmiş yıllardan günümüze kadar kilitli kalmış yerleri açmakla aklımıza kazanıp yer edinmiş bir ustalıktır. Kelime anlamı anahtar ve kilit benzeri demircilik ince işçiliğini yapan meslektir . Türkiye’de anahtarlarımız kaybolduğunda ya da evin içinde unuttuğumuzda direkt akla çilingir çağırmak gelir .İşte böyle zor dakikalarda yanınızda olmak için Alibey Mahallesi Çilingir olarak her gün her dakika yanınızdayız.

0553 472 92 71 arayarak yardım isteyebilirsiniz. [...]

Çelik Kapı Tamiri

Alibey Mahallesi Çİlingir olarak sizlere gelişmiş teknolojimiz ile ustalarımızın yeteneklerini birleştirerek çelik kapı tamir hizmetlerini sunmaktayız. Yaşam alanlarımızı korumak için tasarlanmış olan çelik kapılar bizlerin ve sevdiklerimizin güvenliği için üretilmektedir. Bir saniye olsun tedbiri elden bırakmak istemeyen insanlar için 7/24 çelik kapı tamir hizmeti sunmaktayız

Güvenlik sorunlarının arttığı bu dönemde yaşam gerekliliklerimizden bir tanesi olan güvenliği herkes için sağlamak bizler için bir görevdir. Sizlere çelik kapılar hakkında her türlü bilgi ve hizmeti sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Her türlü destek ve bilgi taleplerinizde sizlere anında geri dönüş sağlamakta ve sizleri mağdur durumda bırakmamaktayız.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Çelik Kapı Markaları: Sur çelik kapı, Star door çelik kapı, Formed çelik kapı, Dortek çelik kapı, Dierre çelik kapı, Mul-t-lock çelik kapı, Kale çelik kapı, Alibey Mahallesi çelik kapı, Endoor çelik kapı, Stil Door çelik kapı, İzdoor çelik kapı, Kuzey çelik kapı, Portal çelik kapı [...]

Kilit Değiştirme

Alibey Mahallesi kilit değişimi işlemleri kapınıza en uygun anahtarların seçilip takılmasını sağlamaktadır. Anahtarcılar ve çilingirler odasında kaydı bulunan profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte haftanın her günü ve her saniyesi hizmetinizdeyiz.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Kilit Markaları: Kale Kilit, Yale Kilit, Mul-t-lock (Multilock) Kilit, Tursan Kilit [...]

Oto Çilingir

Marifet ve ustalık gerektiren bir iş olan çilingir uzmanlığı eski dönemlere kıyasla bugünlerde farklı manalar taşımaktadır. Eski zamanlarda, şimdiki gibi hazır kilitler olmadığı için; el işçiliğiyle kilit ya da anahtar yapan kişiler çilingir olarak isimlendirilmektedir. Oysa şimdiki zamanımızda teknolojinin hızlı ilerlemesi sebebiyle kapı kilitlerinin yapımlarının fabrikalarda makinelerde yapılması, çilingir mesleğinin anlamını değiştirmiştir.

Oto Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Markalar: Renault, Toyota, Dacia, Mercedes, Bmw, Fiat, [...]

Kasa Çilingir

Kasa çilingir İşlemlerinizde Evinizde, villanızda, yazlığınızda, işyerinizde ya da arabanızda kısacası kasanız her nerede olursa olsun. Bizlerin yardımına ihtiyacınız olduğu her an Alibey Mahallesi kasa çilingiri firmamızı arayıp her türlü teknik servis ve destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kasa Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Markalar: Kale Çelik Kasa, Sur Çelik Kasa [...]

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Yangın kapılarında bulunan kilit sistemi ile normal çelik kapılarda bulunan kilit sistemi birbirinden çok farklıdır. Yangın kapıları çok sık kullanılmadığı için buradaki kilit sistemleri çok sağlam değildir ve bu sebeple yangın kapıları hırsızlara davetiye çıkartır. Alibey Mahallesi yangın kapısı emniyet kilidi takıldığında ise bu ihtimal en aza indirgenir ve kapı sağlam bir kilit yardımıyla korunmuş olur.

Yangın çıkış kapılarını güçlendirmek amacıyla yapılan bu işlem firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Eğer siz de evinizde, işyerinizde veya sahibi olduğunuz herhangi bir binadaki yangın kapısına emniyet kilidi taktırmak isterseniz bizimle iletişime geçerek bu işlemi yaptırabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren kuruluşumuz her ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırdır. [...]

Kapı Hidroliği Tamiri

Kapı hidroliği, apartman kapılarının en sık açılıp kapanan yerlerinde kullanılır. Sürekli devrede olan bu parçalar zamanla yeniliğini ve işlevselliğini yitirebilir. Böyle durumlarda ise bina kapısı kapanmıyor veya apartman giriş kapısı kapanırken ses yapıyor olabilir. Özellikle apartman kapıları için çok tehlikeli olan bu durumun kısa süre içerisinde çözülmesi gerekir.

strong>Alibey Mahallesi Kapı hidroliği tamiri yaptırmadan önce kaliteli bir firma ile görüşmeniz önemlidir. Bina giriş kapıları güvenliğimizi sağlayan ürünler olduğu ve sürekli kullanıldıkları için zamanla ilk performanslarını kaybedebilirler. Kapıların önemli parçalarından biri olan hidrolik de kapının açılıp kapanmasını sağlar. Hidroliğin bozulması ise kapının kapanmasını önleyeceği için çok ciddi bir problemdir. Bu gibi durumlarda devreye giren kapı hidroliği tamiri ise hidrolik bölümünde meydana gelen sıkıntıyı kısa süre içerisinde çözer. [...]

Kale Kilit Servisi

Kale kilit alanında uzman bir firmadır ve pek çok insanın güvenini kazanmayı başarmıştır. Kale kilit servisi hangi hizmetleri verir sorusuna verilecek cevaplar ise oldukça fazladır. Bu servisi veren çilingir firmaları, kilitlerle ilgili her sorunu çözme imkanına sahiptirler. Kale marka kilitlerde meydana gelen hidrolik problemleri, kale kilit servisi tarafından kısa süre içeirisinde halledilir. Aynı zamanda kilidin zor açılması veya değişmesi gereken durumlarda da bu tarz firmalardan destek alabilirsiniz.

Kale kilit, kilit sektöründe güvenilen firmalardan bir tanesidir. Yıllardır bu konuda hizmet veren firmanın yetkilileri de uzman kişilerdir. Bunun sonucu olarak da Alibey Mahallesi kale kilit servisi hizmeti veren firmalar özenle seçilmiştir. Kale marka kilitleriniz konusunda yetkili servislerden hizmet alırken güvenle yaklaşabilirsiniz. [...]

Kale Alarm

Alarm sistemleri evlerin korunması ve güvenlikleri için mutlaka gerekli olan sistemlerdir. Kapımıza alarm taktırırken kaliteli bir firmadan destek almak, daha arızayla karşılaşmak anlamına gelmektedir. Kale alarm, bu sektörün önde gelen firmaları arasında bulunuyor. Senelerdir pek çok insanın evlerini ve mallarını güven altında tutmasını sağlayan Kale, alarm denince akla gelen ilk isimler arasında yer alıyor. Kale marka alarmlarda herhangi bir sorun meydana geldiğinde Kale alarm servisi size her zaman destek vermeye hazırdır. Kale marka alarmlar için destek veren çilingir firmaları sayesinde her sorun kısa süre içerisinde çözülebilir. Alibey Mahallesi Kale alarm servisi hizmeti veren firmalara internet üzerinden ulaşabilir ve güvenilir bir firmayı kısa sürede seçebilirsiniz. [...]

Bina Kapısı Tamiri

Çelik kapı tamiri şirketimizin başarıyla sunduğu hizmetlerden biridir. Çelik kapı deyince aklımıza evlerimizde işyerlerinde ve günlük hayatta her an karşımıza çıkan kapılar gelmektedir. Çağımızın şartları doğrultusunda artan nüfus ve güvenlik problemleri nedeniyle çelik kapılar adeta evimizin güvenliği açısından en büyük dostumuz olmuştur . Firmamız çelik kapı tamiri konusunda son derece usta ellere sahip olup derdinize her an çözüm bulabilmek için hazır olarak beklemektedir.

Gün içinde hırsızlık, gasp gibi güvenlik sorunlarıyla karşılaşan insanların haberlerini çokça duyuyoruz. İnsan bu tarz haberleri duyunca ister istemez can ve mal kaybı yaşamamak için güvenlik önlemlerini arttırmak istiyor. İşte tamda burada yardımınıza biz yetişiyoruz. Alibey Mahallesi çelik kapı sizi ve güvenliğinizi son derece önemsemektedir.

Çelik kapılar ne kadar sağlam olduklarını kanıtlamış olsalarda zaman zaman bozulmaktadırlar. Bu durum karşımıza güvenlik sorunları doğurmaktadır. Alibey Mahallesi çelik kapı olarak bozulan çelik kapılarınızı aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan tamir etmekteyiz. [...]