Anahtarcılar ve Çilingirler Odası Tarifesine Uygun 2021 Güncel Çilingir Fiyatları

09:00 / 21:00 [ Gündüz ] Çilingir Ücreti 21:00 / 09:00 (Gece) Çilingir Ücreti
Kapı Açma Ücreti 70 TL - 150 TL Kapı Açma Ücreti 70 TL - 150 TL
Kilit Değiştirme Ücreti 70 TL - 150 TL Kilit Değiştirme Ücreti 70 TL - 150 TL
Kasa Açma Ücreti 70 TL - 150 TL Kasa Açma Ücreti 70 TL - 150 TL
Oto Kilit Açma Ücreti 100 TL - 300 TL Oto Kilit Açma Ücreti 100 TL - 300 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti 70 TL - 150 TL Çelik Kapı Tamiri Ücreti 70 TL - 150 TL

Silivri çilingir hizmetlerinden yararlanmak için farklı nedenler de doğabiliyor. Her neden ise Silivri çilingir fiyatları konusunda çeşitlilik meydana geliyor. Profesyonel bir hizmet almak kişiler açısından önemlidir ve bu hizmetler her zaman ulaşılabilir fiyatlarla verilmektedir.

Silivri çilingir

Silivri Çilingir Fiyatları

İhtiyacınız olduğunda her çilingir şirketine güvenmek doğru değildir. Bazı merdiven altı çalışan çilingirler, bilgilerini kötüye kullanabilirler ve asla güvenli değildirler. Çilingir işlemlerinizi yaptırmadan önce mutlaka bu noktalara hassasiyet göstermeniz gerekmektedir:

  • Firmanın çilingirciler ve anahtarcılar odasına kayıtlı olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Bu şekilde çilingirin merdiven altı bir firma olup olmadığını öğrenerek güvenebilirsiniz.
  • Çilingir geldiği an kesinlikle ona kimliğini sormalısınız.
  • Çilingirin kesinlikle ustalık ve kalfalık belgesinin olması şarttır.
  • Şirketin sabit bir işyeri adresi olmasına dikkat etmelisiniz.
Sektörde korsan olarak çalışan çilingirler mevcuttur. Müşterilerimizin kapılarını tamir etmeye çalışırken bozarak daha sonrasında ofis veya çalışma yerlerinin belli olmadığı için. Silivri çilingir olarak senelerdir siz değerli müşterilerimiz için tüm gücüyle çalışmaktadır.

Silivri Çilingir Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Silivri çilingir fiyatları verilecek olan hizmetin özelliğine göre belirlenen fiyatlar çilingirin ve hizmet alan müşterilerin zarar görmemesi için hazırlanmaktadır. Ücretin belirlenmesi yapılan işin zorluk derecesine ve durumuna göre değişmektedir. Ev kapısı açma, Otomobil kapısı açma, Çelik kasa kilidi açma ve bu kilitlere anahtar yapma ücretleri komisyonun değerlendirmesi sonucu belirlenir.

Yapılacak işin detayına göre konulan fiyatlar çilingirlerin ve hizmet alan müşterilerin zarar görmemesi adına belirlenmektedir. Fiyatın belirlenmesi yapılan işin durumuna ve zorluk derecesine göre değişmektedir. Otomobil kapısı açma, ev kapısı açma, çelik kasa kilidi açılımı ve bu kilitlere anahtar üretim ücretleri komisyonun değerlendirmesi neticesinde belirlenir.

Çilingir hizmetleri geceleri geç saatlerde bile çilingirlerin çalışma zamanları dışında da çağrılabilir. Böyle anlarda kendi evinden gelip hizmet veren personel gündüz ücreti almadan sizlerden gece tarifesi ücreti alır. Bunun dışında işlem yaptırmak istediğiniz alan uzak ya da ulaşımı zor olan kırsal bir bölge olabilme ihtimali de bulunmaktadır. Bu durumda ise gidilecek olan alanın uzaklığına göre ekstra yol masrafı müşteriye bildirilir. Böyle durumlar bağlı bulunulan odanın komitesinden geçerken çilingir ücret listesinde yer almıştır.

Silivri Çilingir Malzeme Fiyatları

Silivri Çilingir fiyatları her koşulda aynı değildir. Kilitli kapı açma işleminde ücret değişebilir. Kilitli kapılar çilingir malzemesin ek olarak ekstra malzeme kullanılmaktadır. Eğer anahtarınızın kayıp olduğu durumlar gibi konularda yeni bir kilit monte edileceği için ekstra ücret talep edilmektedir. Elinizde kendi kilidiniz olması durumda çilingiriniz sizden sadece monte etme fiyatı talep eder. ekstra malzeme ücreti talep etmez. Ancak kendi kilidiniz olmaması durumda çilingirinizden talep ettiğiniz takdirde kendisi bir kilitle gelir ve bunu kapıya monte eder. Bu kilitler 20 ila 200 lira arasında kalitesine bağlı olarak fiyat değişikliği göstermektedir.


Silivri Çilingir Diğer Hizmetler

Çalınan veya kaybolan anahtarlarınızın neticesinde kilit değişim hizmetlerinden yararlanmak için bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Geniş ekibimiz, çağa ayak uyduran alet ve edavatlarımızla sizlere destek ve yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz. Silivri Çilingir olarak 7/24 sabah akşam dinlemeden sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bunun için oluşturduğumuz gece ve gündüz takımlarımız bulunmaktadır. Güleryüz ve güvenirlik üzerine kurulu politikamızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Benzer Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Çilingir

Çilingirlik geçmiş yıllardan günümüze kadar kilitli kalmış yerleri açmakla aklımıza kazanıp yer edinmiş bir ustalıktır. Kelime anlamı anahtar ve kilit benzeri demircilik ince işçiliğini yapan meslektir . Türkiye’de anahtarlarımız kaybolduğunda ya da evin içinde unuttuğumuzda direkt akla çilingir çağırmak gelir .İşte böyle zor dakikalarda yanınızda olmak için Silivri Çilingir olarak her gün her dakika yanınızdayız.

0553 472 92 71 arayarak yardım isteyebilirsiniz. [...]

Çelik Kapı Tamiri

Silivri Çİlingir olarak sizlere gelişmiş teknolojimiz ile ustalarımızın yeteneklerini birleştirerek çelik kapı tamir hizmetlerini sunmaktayız. Yaşam alanlarımızı korumak için tasarlanmış olan çelik kapılar bizlerin ve sevdiklerimizin güvenliği için üretilmektedir. Bir saniye olsun tedbiri elden bırakmak istemeyen insanlar için 7/24 çelik kapı tamir hizmeti sunmaktayız

Güvenlik sorunlarının arttığı bu dönemde yaşam gerekliliklerimizden bir tanesi olan güvenliği herkes için sağlamak bizler için bir görevdir. Sizlere çelik kapılar hakkında her türlü bilgi ve hizmeti sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Her türlü destek ve bilgi taleplerinizde sizlere anında geri dönüş sağlamakta ve sizleri mağdur durumda bırakmamaktayız.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Çelik Kapı Markaları: Sur çelik kapı, Star door çelik kapı, Formed çelik kapı, Dortek çelik kapı, Dierre çelik kapı, Mul-t-lock çelik kapı, Kale çelik kapı, Silivri çelik kapı, Endoor çelik kapı, Stil Door çelik kapı, İzdoor çelik kapı, Kuzey çelik kapı, Portal çelik kapı [...]

Kilit Değiştirme

Silivri kilit değişimi işlemleri kapınıza en uygun anahtarların seçilip takılmasını sağlamaktadır. Anahtarcılar ve çilingirler odasında kaydı bulunan profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte haftanın her günü ve her saniyesi hizmetinizdeyiz.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Kilit Markaları: Kale Kilit, Yale Kilit, Mul-t-lock (Multilock) Kilit, Tursan Kilit [...]

Oto Çilingir

Marifet ve ustalık gerektiren bir iş olan çilingir uzmanlığı eski dönemlere kıyasla bugünlerde farklı manalar taşımaktadır. Eski zamanlarda, şimdiki gibi hazır kilitler olmadığı için; el işçiliğiyle kilit ya da anahtar yapan kişiler çilingir olarak isimlendirilmektedir. Oysa şimdiki zamanımızda teknolojinin hızlı ilerlemesi sebebiyle kapı kilitlerinin yapımlarının fabrikalarda makinelerde yapılması, çilingir mesleğinin anlamını değiştirmiştir.

Oto Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Markalar: Renault, Toyota, Dacia, Mercedes, Bmw, Fiat, [...]

Kasa Çilingir

Kasa çilingir İşlemlerinizde Evinizde, villanızda, yazlığınızda, işyerinizde ya da arabanızda kısacası kasanız her nerede olursa olsun. Bizlerin yardımına ihtiyacınız olduğu her an Silivri kasa çilingiri firmamızı arayıp her türlü teknik servis ve destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kasa Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Markalar: Kale Çelik Kasa, Sur Çelik Kasa [...]

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Yangın kapılarında bulunan kilit sistemi ile normal çelik kapılarda bulunan kilit sistemi birbirinden çok farklıdır. Yangın kapıları çok sık kullanılmadığı için buradaki kilit sistemleri çok sağlam değildir ve bu sebeple yangın kapıları hırsızlara davetiye çıkartır. Silivri yangın kapısı emniyet kilidi takıldığında ise bu ihtimal en aza indirgenir ve kapı sağlam bir kilit yardımıyla korunmuş olur.

Yangın çıkış kapılarını güçlendirmek amacıyla yapılan bu işlem firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Eğer siz de evinizde, işyerinizde veya sahibi olduğunuz herhangi bir binadaki yangın kapısına emniyet kilidi taktırmak isterseniz bizimle iletişime geçerek bu işlemi yaptırabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren kuruluşumuz her ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırdır. [...]

Kapı Hidroliği Tamiri

Kapı hidroliği, apartman kapılarının en sık açılıp kapanan yerlerinde kullanılır. Sürekli devrede olan bu parçalar zamanla yeniliğini ve işlevselliğini yitirebilir. Böyle durumlarda ise bina kapısı kapanmıyor veya apartman giriş kapısı kapanırken ses yapıyor olabilir. Özellikle apartman kapıları için çok tehlikeli olan bu durumun kısa süre içerisinde çözülmesi gerekir.

strong>Silivri Kapı hidroliği tamiri yaptırmadan önce kaliteli bir firma ile görüşmeniz önemlidir. Bina giriş kapıları güvenliğimizi sağlayan ürünler olduğu ve sürekli kullanıldıkları için zamanla ilk performanslarını kaybedebilirler. Kapıların önemli parçalarından biri olan hidrolik de kapının açılıp kapanmasını sağlar. Hidroliğin bozulması ise kapının kapanmasını önleyeceği için çok ciddi bir problemdir. Bu gibi durumlarda devreye giren kapı hidroliği tamiri ise hidrolik bölümünde meydana gelen sıkıntıyı kısa süre içerisinde çözer. [...]

Kale Kilit Servisi

Kale kilit alanında uzman bir firmadır ve pek çok insanın güvenini kazanmayı başarmıştır. Kale kilit servisi hangi hizmetleri verir sorusuna verilecek cevaplar ise oldukça fazladır. Bu servisi veren çilingir firmaları, kilitlerle ilgili her sorunu çözme imkanına sahiptirler. Kale marka kilitlerde meydana gelen hidrolik problemleri, kale kilit servisi tarafından kısa süre içeirisinde halledilir. Aynı zamanda kilidin zor açılması veya değişmesi gereken durumlarda da bu tarz firmalardan destek alabilirsiniz.

Kale kilit, kilit sektöründe güvenilen firmalardan bir tanesidir. Yıllardır bu konuda hizmet veren firmanın yetkilileri de uzman kişilerdir. Bunun sonucu olarak da Silivri kale kilit servisi hizmeti veren firmalar özenle seçilmiştir. Kale marka kilitleriniz konusunda yetkili servislerden hizmet alırken güvenle yaklaşabilirsiniz. [...]

Kale Alarm

Alarm sistemleri evlerin korunması ve güvenlikleri için mutlaka gerekli olan sistemlerdir. Kapımıza alarm taktırırken kaliteli bir firmadan destek almak, daha arızayla karşılaşmak anlamına gelmektedir. Kale alarm, bu sektörün önde gelen firmaları arasında bulunuyor. Senelerdir pek çok insanın evlerini ve mallarını güven altında tutmasını sağlayan Kale, alarm denince akla gelen ilk isimler arasında yer alıyor. Kale marka alarmlarda herhangi bir sorun meydana geldiğinde Kale alarm servisi size her zaman destek vermeye hazırdır. Kale marka alarmlar için destek veren çilingir firmaları sayesinde her sorun kısa süre içerisinde çözülebilir. Silivri Kale alarm servisi hizmeti veren firmalara internet üzerinden ulaşabilir ve güvenilir bir firmayı kısa sürede seçebilirsiniz. [...]

Bina Kapısı Tamiri

Çelik kapı tamiri şirketimizin başarıyla sunduğu hizmetlerden biridir. Çelik kapı deyince aklımıza evlerimizde işyerlerinde ve günlük hayatta her an karşımıza çıkan kapılar gelmektedir. Çağımızın şartları doğrultusunda artan nüfus ve güvenlik problemleri nedeniyle çelik kapılar adeta evimizin güvenliği açısından en büyük dostumuz olmuştur . Firmamız çelik kapı tamiri konusunda son derece usta ellere sahip olup derdinize her an çözüm bulabilmek için hazır olarak beklemektedir.

Gün içinde hırsızlık, gasp gibi güvenlik sorunlarıyla karşılaşan insanların haberlerini çokça duyuyoruz. İnsan bu tarz haberleri duyunca ister istemez can ve mal kaybı yaşamamak için güvenlik önlemlerini arttırmak istiyor. İşte tamda burada yardımınıza biz yetişiyoruz. Silivri çelik kapı sizi ve güvenliğinizi son derece önemsemektedir.

Çelik kapılar ne kadar sağlam olduklarını kanıtlamış olsalarda zaman zaman bozulmaktadırlar. Bu durum karşımıza güvenlik sorunları doğurmaktadır. Silivri çelik kapı olarak bozulan çelik kapılarınızı aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan tamir etmekteyiz. [...]